Men kontanter og PC er fortsatt på avveie.

Tips oss 2400

Send tips til Dagbladet.no MMS/SMS: 2400 Tlf: 2400 0000 e-post: 2400@db.no

Mer info om tips
Petter Solberg har fått igjen lommeboken sin og passene til alle i rallyteamet etter søndagens tyveri.

Solbergs team ble frastjålet en bag fra lagets depot under Rally Argentina.

Politiet fant igjen lommeboken og passene etter å ha lett i området rundt og i grøftekanten langs veien. 10.000 dollar i kontanter og en PC som inneholdt sesongplaner og teaminformasjon, er fortsatt sporløst forsvunnet.

- Det viktigste var tross alt å få igjen passene slik at vi ikke får problemer med å komme hjem. Det er jo selvfølgelig synd at PC-en med planene, som vi ikke hadde backup på, og pengene forsvinner. Det går jo ut over budsjettet til teamet, sa Solberg til NTB.

Rallystjernen var likevel lettet over å ha fått tilbake passene. Solberg reiser hjem til Monaco, før han tar ferie med familien i Dubai i noen dager der han blant annet skal besøke en stor bilmesse.

Neste VM-runde er Rally Italia (Sardinia) 22.-25. mai.

(NTB)