Innhold A-Å
Om Dagbladet.no
Sentralbord: 24 00 10 00

Redaksjonen nett: 22 30 09 59
Redaksjonen papir: 24 00 10 00

Korreksjoner: les mer
Tips oss
Telefon: 24 00 00 00
SMS/MMS: 2400
E-post: 2400@dagbladet.no

Annonseinfo nett/papir

Berner Gruppen:
Årsrapport 2007
KOSER SEG: Xabi Alonso trives sammen med Alvaro Arbeloa (t.v.) og Yossi Benayoun (t.h.) i Liverpool, forsikrer agenten hans. Alonso er ettertraktet på overgangsmarkedet, hevdes det i engelske aviser. Foto: Lindsey Parnaby, EPA/Scanpix

KOSER SEG: Xabi Alonso trives sammen med Alvaro Arbeloa (t.v.) og Yossi Benayoun (t.h.) i Liverpool, forsikrer agenten hans. Alonso er ettertraktet på overgangsmarkedet, hevdes det i engelske aviser.
Foto: Lindsey Parnaby, EPA/Scanpix

- Alonso er fornøyd i Liverpool

Agenten ukjent med City- og Arsenal-ryktene.

Tips oss 2400

Send tips til Dagbladet.no MMS/SMS: 2400 Tlf: 2400 0000 e-post: 2400@db.no

Mer info om tips
(Dagbladet.no): Xabi Alonso har storspilt for Liverpool denne sesongen, og står dermed høyt i kurs på ryktebørsen når det nærmer seg sommeråpning av overgangsvinduet.

The Guardians rykespalte meldte på mandag at City vil bruke den utømmelige lommeboka til å lokke spanjolen til Manchester. En teori som blant annet bygger på antakelsen om at Liverpool skal klare det de ikke fikk til i fjor sommer: Å hente Gareth Barry fra Aston Villa, og dermed gøre Xabi Alonso overflødig.

I dag hevdes det i samme spalte det at Arsenal-manager Arsene Wenger igjen skal være interessert i å hente Alonso til London. Og at prisen må være solide, ettersom Liverpool ifølge flere aviser, blant annet Daily Mirror, skal ha tilbudt Valencia 150 millioner kroner for David Silva.

Skysports.com har sjekket saken med agenten til Xabi Alonso, som hevder han ikke kjenner til noe som helst av dette.

- Jeg vet ingenting om disse rapportene, sier agent Ignacio Ibanez.

Og i øyeblikket ser han liten grunn til å lete etter nye arbeidsgivere for klienten sin.

- Som
Xabi alltid har sagt, er han fornøyd i Liverpool og fokuserer på dem, sier han.

PS: Guardians sladrespalte hevder også at Arsene Wenger har tenkt seg en tur til B&Q - det engelske svaret på Maxbo eller Byggmakker - for å kjøpe seg et brekkjern. Og brekket Gunners-manageren planlegger skal skaffe til veie midler for å gi Fulham-manager Roy Hodgson et tilbud han ikke kan avslå for Brede Hangeland.
PLANLEGGER BREDE-BREKK? The Guardian hevder Arsene Wenger er i markedet etter et brekkjern som han skal bruke i jakten på midler til å kjøpe Brede Hangeland fra Fulham.
Foto: Andrew Winning, Reuters/Scanpix

PLANLEGGER BREDE-BREKK? The Guardian hevder Arsene Wenger er i markedet etter et brekkjern som han skal bruke i jakten på midler til å kjøpe Brede Hangeland fra Fulham.
Foto: Andrew Winning, Reuters/Scanpix

 

mest lest siste 24 timer Sport

Her går idrettsstjernen amok i Stockholm sentrum

I slagsmål med kvinne som nektet å stumpe røyken.

- Jeg dro på meg buksa og rev mobilen fra mannen

Snowboard-Olafsen tok snikfilmer på fersken i garderoben.

Lillestrøm-målet gikk verden rundt. I Spania stopper sympatien

- Vi hadde spilt videre.

Djurdjic på vei bort fra Haugesund

Klubbledelsen er forberedt på salg.

Se, en norsk fotballsuksess erobrer verden!

Fifa vil ha «Handshake for peace» under VM i Brasil. Ber alle verdens ligaer adoptere Tippeliga-ritualet.

- Han trykker på de rette knappene til de rette tidene

Solskjær-tale fikk Molde-spillerne til å takle presset.

- Vi snakket om alt annet enn fotball

Carew forteller om byturen med Drogba.

Drogba angrer på Øvrebø-episoden

- På grunn av meg at folk fortsatt snakker om Øvrebø.

Dette blir premien for å vinne Tippeligaen

Premierer medieyndlinger og kutter ut tv-kamper.
Les flere saker i arkivet


Gå til forsida

Anbefal artikkelen via e-post

Sende til flere mottakere?
Separer adressene med komma.

Anbefal artikkelen via mobil

Skriv ut artikkelen

Skrive ut artikkelen med bilder?

Skrive ut artikkelen med kommentarer?