- Svært hyggelig, sier Märtha.

kommentarer Tips: Tips venn Skriv ut artikkelen

Send tips til Dagbladet.no MMS/SMS: 2400 Tlf: 2400 0000 e-post: 2400@db.no

Mer info om tips

    Lillestrøm

    Engler er i vinden som aldri før på Den Store Alternativmessen. Det synes prinsesse Märtha Louise er svært hyggelig.

    Sammen med engleskolekollega Elisabeth Samnøy holdt Märtha foredrag foran over 800 deltakere på alternativmessen i Lillestrøm lørdag.

    - Her var det mange mennesker. Nå kjenner jeg at hjertet mitt begynner å slå, sa prinsessen fra podiet.

    Temaet for foredraget var kommunikasjon med hjertet.

    Mye kan tyde på at Samnøy og Märthas engleskole, og den nyutgitte boka «Møt din skytsengel», har gjort engler ekstra populære på alternativmessen.

    - Jeg er blitt mye mer interessert i engler etter at Märtha startet engleskolen. Jeg har dessverre ikke sett noen ennå, men det får være målet, sier en av tilhørerne, Heidi Gromstad til NTB.

    Hun var storfornøyd med å ha sikret seg et signert eksemplar av engleboka.

    Englenes tilstedeværelse på årets alternativmesse er tydelig. Ved en rekke stands selges det englestatuer, englesmykker, englekort og engleopplevelser.

    Blant deltakerne på messen er Tove Wiik, som lager keramikkengler og selger dem på nettet. Hun merker at interessen har økt kraftig de siste årene.

    - Jeg får takke Märtha for at jeg selger mer, sier Wiik og ler.

    Märtha Louise synes det er trivelig dersom hun har bidratt til å øke fokuset på engler.

    - Det er veldig hyggelig at englene får en plass, sier hun til NTB.

    NTB

    SØK I SKATTELISTENE FOR 2008

     
    Publisert lør 07.11.2009 kl. 16:58
    kommentarer Tips: Tips venn