Ingress

Tips oss 2400

Send tips til Dagbladet.no MMS/SMS: 2400 Tlf: 2400 0000 e-post: 2400@db.no

Mer info om tips

Bli med i Spillklubben:

Du melder deg inn i Dagbladets Spillklubb ved å sende kodeord SPILLKLUBB til 2400.

Få fire meldinger hver måned på SMS der førstemann som svarer riktig etter et gitt tidspunkt vinner. Hver melding koster 5,-. Få også opptil to gode spilltilbud per måned på SMS fra våre samarbeidspartnere. Disse meldingene er gratis.

For å melde deg ut, sender du SPILLKLUBB STOPP til 2400.
Allerede i dag kan de første spillerne få tilgang til neste års «Battlefield: Bad Company 2». Betatestingen av flerspillerdelen foregår på PlayStation 3, og 100 av våre lesere kan vinne tilgang i løpet av dagen.

For å delta i trekningen, må du være medlem av Dagbladets Spillklubb, noe du blir ved å sende en sms med kodeord SPILLKLUBB til 2400. Meldingene vi sender ut om betakonkurransen i dag klokka 14.30 vil være gratis.

- Med «Battlefield: Bad Company 2» søker vi å heve lista på alle områder der vi har flerspillererfaring, og med det sette en ny standard for onlinespilling. Fra grafikken til kjøretøyene, våpnene og ødeleggelsen, skal vi levere neste års beste flerspilleropplevelse, og vi vil at spillerne selv skal få oppleve dette ved å spille betaen og demoen, sier spillets produsent Patrcik Bach i en pressemelding.


Demoen kommer først tidlig neste år, mens pc-spillere får tilgang til en åpen beta i desember. I betatesten du nå kan få tilgang til, er det Arica Harbour-kartet som står i sentrum, der opp mot 24 spillere får kjempe mot hverandre i et av spillets fire flerspillermoduser, Rush.

Her er det plass til både kjøretøyer og infanteri, og det er de amerikanske soldatene som angriper en russiske base med full styrke, før kampen fortsetter gjennom en ørkenby og et industriområde før Arica-havnen står igjen.

«Battlefield: Bad Company 2» blir å finne til Xbox 360, PS3 og pc i butikkhyllene den 4. mars 2010.