Send inn dine bilder til DB.no. Feiring i Kina og Brasil.

Tips oss 2400

Send tips til Dagbladet.no MMS/SMS: 2400 Tlf: 2400 0000 e-post: 2400@db.no

Mer info om tips
Valgvake Cumbuco, Brasil Vi har gjort et avbrekk i kitesurfingen vår for å støtte Obama på hans lange natt mot seier, skriver Marius Arnesen.

Valgvake Cumbuco, Brasil Vi har gjort et avbrekk i kitesurfingen vår for å støtte Obama på hans lange natt mot seier, skriver Marius Arnesen.

Årets lister er ikke klare ennå.

PÅ VALGVAKE: - Norske politikere kan lære av den amerikanske måten å drive valgmap på, sier Arbeiderpartiets partisekretær Martin Kolberg på den amerikanske valgvaken på Grand Hotel i Oslo.

(Dagbladet.no): Over hele verden sitter mennesker samlet for å følge utviklingen i det amerikanske valget. USA vil enten få sin første afroamerikanske eller eldste president noen sinne, i et valg som ser ut til å mobilisere flere velgere enn på lenge.

I Norge er det også valgvaker over hele landet.

Send dine valgvakebilder til DB.no på mms til 2400 eller på epost, til 2400@db.no.
Husk å skrive hvor valgvaken avholdes.


I Kina sitter flere som er tilknyttet Universitetet i Bergen. De feierer Obamas valgseier med vin, fransk ost og godt humør, skriver Mia Farstad i en e-post til DB.no.

På menyen til de fem entusiastiske studentene fra UiB står «6 flasker rødvin 1 flaske champagne masse fransk ost».

DB.no har også fått en hilsen fra Brasil, der tre norske kitesurferne tar en pust i bakken for å feire valgresultatet.





Emneord: