Hva kan gjøres?

Hvordan bremse den rasistiske volden i Norge? Hva bør politi, myndigheter, skole, organisasjoner og vi alle gjøre? Si din mening!

Innleggene sendes ut fortløpende. Hvis du mener noen er støtende, send en epost til [email protected].

Alle må gjøre noe, både de som styrer samfunnet og alle de som lever i det

Gary MacWhale <[email protected]>Rickard Losje <[email protected]>anonimutlendinganonym <[email protected]>Merete Tveit <[email protected]>Arild Haugrønning <[email protected]>Harald GundersenElisabeth <[email protected]>Torval Taake <[email protected]>EnigmaJ...forbannaKarl Kristian Valerius Nilsen <[email protected]>Helge Magnus Opsahl <[email protected]>Bjørn H.Sven KarlssonKari Jørgensen <[email protected]>ODDMot voldbriZOL <[email protected]>Odd Henriksen <[email protected]>håvard <[email protected]>Roy Teppen <[email protected]>håvard <[email protected]>Lars Erik <[email protected]>telemarkLars <[email protected]>marianneSkuffet <[email protected]>Ida Mellesdal <[email protected]>tor even kristensen <[email protected]>Jente (15)XRolf Olavesen <[email protected]>Jonas Å. <[email protected]>Thore Johan Nærbøe <[email protected]>Morten <[email protected]>E.Settli <[email protected]>Erik <[email protected]>Erik HaugCErik Bjerge <[email protected]>AlexanderKolbuGeir Inge Svensli <[email protected]>PabloFelicityd.anonymBENNY R.I.P12årJorun Helseth Borlaug <[email protected]>Knut Fanakrå <[email protected]>Stiftelsen Emmaprosjektet <[email protected]>-S-Hans <[email protected]>Alf hansenx-manbmaxJohnysissel Malme <[email protected]>Linn, tiendeklassing fra OsloEspen <[email protected]>Kristin Range <[email protected]>anonymJacob K Larsen.Jacob K Larsen. <[email protected]>Johnny <[email protected]>Tone Salthe <[email protected]>Tone Salthe <[email protected]><[email protected]>Olav Martinussen <[email protected]>Rikke <[email protected]>MrC <[email protected]>OSLOgutt20 <[email protected]>Elisabeth EmblemJan e Jensen <[email protected]>Sokol <[email protected]>Andre SebulonsenHeidi Skoglund <[email protected]>Simon BolivarAnonymMari S. <[email protected]>BørgeKristineFridaanonym <[email protected]>Ola NormannKlara ku!!!AliJohnElenHenrik <[email protected]>Tone Gundersen <[email protected]>stian sæther <[email protected]>Pål Machulla <[email protected]>Arild S. <[email protected]>Arild S.anonymElisabeth <[email protected]>RunePÅL FERNER <[email protected]>Stein <[email protected]>pustiluna <[email protected]>Rune Kristian Viken <[email protected]>Rune Kristian Viken <[email protected]>Inger Vik <[email protected]>Bekymretbmax <[email protected]>Harald Arnesen <[email protected]>Harald Arnesen <[email protected]>Christian Åkre <[email protected]>cato bergGeirErik HaugSyela Malaihollo <[email protected]>YngveYngveYngveMagnar <[email protected]>[I]mportantLars RodbergLars RodbergLars RodbergRoar Ervik <[email protected]>Roar Ervik <[email protected]>Roar Ervik <[email protected]>Roar Ervik <[email protected]>Roar Ervik <[email protected]>Roar Ervik <[email protected]>RIM <[email protected]>OSOL <[email protected]>Marie Lorentzen <[email protected]>Guri Blesvik Falch <[email protected]>Sinna jente (16)JohnOppgitt <[email protected]>Oppgitt <[email protected]>nordmannOle Magnus LøwøEinar <[email protected]>morten Jensen <[email protected]>Martin Browne <[email protected]>Herold <[email protected]>Ole Anders <[email protected]>nununErikrasismen =fasismenMona Delgado <[email protected]>Hansen <[email protected]>stineKyrre M. Mathisen <[email protected]>ådne lind <[email protected]>Ole BrummPetter SmartKarl Kristian Valerius Nilsen <[email protected]>Karl Kristian Valerius Nilsen <[email protected]>Tine Lill Nielsen <[email protected]>Herold Johnsen <[email protected]>Karl Kristian Valerius Nilsen <[email protected]>Karl Kristian Valerius Nilsen <[email protected]>Bebbe <[email protected]>Karl Kristian Valerius Nilsen <[email protected]>Karl Kristian Valerius Nilsen <[email protected]>Karl Kristian Valerius Nilsen <[email protected]>anne synnøve hansen <[email protected]>mse <mikkeleggen@hotmail.com>Werner Pettersen <werner-p@frisurf.no>analogue <bombebirger@hotmail.com>Evy Frantzsen <Evy.Frantzen@jur.ku.dk>anonym,15 årStein Cantrell-Avloes <scavloes@hotmail.com>Michael <lambrettamike@sol.no>Jan, Holmlia <janj@online.no>AnitaJan, Holmlia <janj@online.no>Elisabeth Gabrielsen <elisabethgabriel@hotmail.com>Heidi <storsh@student.hivolda.no>Heidi <storsh@student.hivolda.no>Wilfred Hildonen <w.hildonen@mail.telepac.pt>Kari Aamodt, Gjøvik <Knaamodt@start.no>Beate StyriOle B <Olbekr@justice.com>Tone HolmTone Graham <tone.graham@infratestburke.no>Angry OneLiaLiasaraJustinian <Justinian1002000@yahoo.com>mounira taha <mounira.mohamad@sensewave.com>Nina Soler <alf@nku.no>sandy lunøe <sandylunoe@hotmail.com><bokaha@yahoo.no>Tone 15 år.Guri Blesvik Falch <falchg@online.no>Ren glede......Kristoffer H.Nile Ås <nils_aas@hotmail.com>nnHodneHodneKnut Foss <knut.foss@var.no>Kenneth Egeland Olsen <team_ktm_racing@drikkerformye.com>opar <opar@enter.vg>Kenneth Egeland Olsen <team_ktm_racing@drikkerformye.com>Magne Svendsen Hatlestad <MAGNE-SVENDSEN.HATLESTAD@trondheim.kommune.no>Kenneth egeland olsen <team_ktm_racing@drikkerformye.com>Jørn rune Hagen <team_ktm_racing@drikkerformye.com>kay-morten kristensensara larsenChristine Finngaard <cfinngaard@hotmail.com>Siri Novak Jenssen <siri_n_j@hotmail.com>line <svendsenline@hotmail.com>Johan <thorvald@hotmail.com>EirikBirgit Synøve Johansen <toillsjura@c2i.net>sjur ystanes <sjur.ystanes@c2i.net>TomLeifBarbro Nustad Vaage <barbros@sensewave.com>abbi <sjkekk@popit.no>christine vadseth <vadseth@hotmail.com>Ali Baba <Alia@hotmail.com>mina16 åringlutaleiTrygve Sandven <trygve.sandven@c2i.net>Trygve Sandven <trygve.sandven@c2i.net>SofusFrode Hommedal <hommedal@stud.ntnu.no>EirikChristine Rosenqvist <crosenqv@online.no>kjerstiChernet Dotche <dotche@online.no>AdmasjamesJon kristian Michelsen <Jkristian@hotmail.com>Maja MilotasjhaLurk <tomazio@sol.no>AnonymMarkoMarkoKeisha AliJEB <jeb@polar-telefilm.com>AnonymMonikaLoboLoboAnonymGøkhan Bagher <gbagher@hotmail.com>Wilfred Hildonen <w.hildonen@mail.telepac.pt>Trond Martin <tmlm@mailbox.as>Trond Martin <tmlm@mailbox.as>nnchrisFinn E. Overlie <FOverlie@aol.com>FOverlie@ <FOverlie@aol.com>Chris Reddy <reddy@online.no>ove larssen <ovela@c2i.net>trude kristoffersen <trudekristoffersen@hotmail.com>Karl Kristian Valerius Nilsen <valerius@valerius.org>Antoinette MooneyNettie <zxzxzxzx66@hotmail.com>Terje <trek@antivold.no>Karl Kristian Valerius Nilsen <valerius@valerius.org>Cassie <My_hero_cass@hotmail.com>RonnyRonnyEspen <espen.syr@hygoform.no>lindaProvosert!!BenedicteL PHALVT UTLENDINGMARIMMARIAMBig Black Boy <Fuck@online.no>hhjgCathrine <cat.roos@c2i.net>Aksel HJkine johansen <baby_girl@hotmail.com>Sint jente!!!Elise&TinaNyranet av en pakistanere! <vil_ikke_ha_trusselbrev_fra@antirasister.com>Jahrmarit <happy_marit@hotmail.com>PeaceLiL_BeAuTy_ <pac_girl@thuglove.com>