Konsollbias på sitt flotteste
Et av årets aller flotteste spill ser ut til å bli Uncharted 2 - ingen tvil om det. Jeg synes forgjengeren er et av de beste spillene PS3 har å by på, men det ser ut til at noen er litt mer entusiastisk enn det som strengt tatt er nødvendig.
Spillet ble ferdigstilt for bare noen dager siden, men allerede har den første anmeldelsen dukket opp, i det franske PlayStation-fokuserte magasinet PSM3. Og hva ble karakteren?
21 av 20!
Helt sant! Ikke bare er spillet perfekt, det er BEDRE enn perfekt! Jadda! Snakk om å holde en profesjonell holdning til kundene sine.
Greit at spillet muligens er dødsbra, men kom igjen - hvordan kan dette tas med noe annet enn et lass med salt?
Kilde: Goonlinegames.net
Stikkord: playstation 3, ps3, psm3, Uncharted 2
PSM ja, har ikke lest det bladet siden de første PSM2 bladene. Var bra før, men ser ut til at de har mistet all troverdighet nå.
Uncharted 2 er en av de beste spilla jeg har spilt i mitt liv! selv om multiplayern bare er standar er det morsomt. spillet er jo all about the single player så dette lover bra!
Vel, jeg syns å innta en hel lass med tørka reinsdyrskjøtt til anmeldelsen ville smakt så umettelig bedre. xD