Laster tv-programmet!
N
Å
Akkurat nå
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
Viser filmer i alle kanaler
Kampen om Nilen (1)
15:15-16:10
Naboer (6693)
15:30-16:00
GPS - kven har kontroll?
15:20-16:10
Baby Daddy (1)
15:15-15:45
How I Met Your Mother (20)
15:30-16:00
South Park (2)
15:30-16:00
Simpsons (17)
15:30-16:00
Ingen sending
-
iCarly (18)
15:20-15:45
Mektige skip (1)
15:30-16:30
Fikserne (11)
15:30-16:00
Det lille paret (13)
15:40-16:15
Dog With a Blog (2)
15:35-16:00
Gull i Yukon (3)
15:10-16:05
Alt om katten (1)
15:30-16:25
New Girl (9)
15:40-16:10
Mitt liv uten meg
15:20-17:20
Nyhetene
15:00-15:45
Tennis: US Open
14:45-17:00
Gomorron Sverige sammandrag (11)
15:30-16:00
House (4)
15:00-16:00
Snooki & JWoww (1)
15:20-16:10
Tippeligaen (127)
15:00-17:00
Ligue 1
14:30-16:15
Gumballs fantastiske verden
15:30-15:45
Undercover Boss (11)
15:00-16:00
SVT Forum
09:00-16:00
Tennis: US Open
13:00-17:00
Jeff Wayne's Musical Version of the War of the Worlds Alive on Stage! The New Generation
14:35-16:30
Asterix og Obelix hos britene
15:00-17:00
Niklas' mat (2)
06:45-07:15
Slik er kjærligheten (1)
07:15-07:45
NRK nyheter
07:45-08:00
Nyheter
08:00-08:10
Australias villmark (1)
08:10-08:40
Glimt av Norge: Svart kjærlighet
08:40-08:50
Folk: Gjensyn med Eldrebølgen
08:50-09:30
En luksuriøs togreise
09:30-10:00
Med hjartet på rette staden (21)
10:00-10:45
Sverige, 1962
10:45-11:45
Glimt av Norge: Det hemmelege fjellet
11:45-12:00
NRK nyheter
12:00-12:15
START - Norges første fly
12:15-12:45
Moderne måltider
12:45-13:40
Smarte aper
13:40-14:30
Vigrasendaren
14:30-15:00
NRK nyheter
15:00-15:15
Kampen om Nilen (1)
15:15-16:10
Naturopplevelser
16:10-16:30
Birkebeinerrittet
16:30-17:00
NRK nyheter
17:00-17:10
Slik er foreldre (5)
17:10-17:30
Oddasat - nyheter på samisk
17:30-17:45
Tegnspråknytt
17:45-17:50
Drama i smådyras rike (3)
17:50-18:45
Distriktsnyheter
18:45-19:00
Dagsrevyen
19:00-19:45
Puls
19:45-20:15
Hva har du i bagasjen? (1)
20:15-20:55
Distriktsnyheter
20:55-21:00
Dagsrevyen 21
21:00-21:30
Lykkeland (5)
21:30-22:20
Sanninga om kjøtt
22:20-23:15
Kveldsnytt
23:15-23:30
Brodies mysterier (2)
23:30-01:15
Familiemiddag (3)
01:15-01:40
Første oppdrag
01:40-03:30
Nytt liv i East End (3)
03:30-04:20
Alarm 112 (5)
06:00-06:30
Nyhetene
06:30-06:55
God morgen Norge
06:55-10:00
God morgen Norge
10:00-11:40
TV 2 hjelper deg (12)
11:40-12:10
Familieråd med Jo Frost (11)
12:10-13:10
En moderne familie (20)
13:10-13:35
American Dreams (20)
13:35-14:30
Malcolm i midten (3)
14:30-15:00
Last Man Standing (13)
15:00-15:30
Naboer (6693)
15:30-16:00
Home and Away (5940)
16:00-16:30
Home and Away (5941)
16:30-17:00
En moderne familie (21)
17:00-17:30
Solsidan (5)
17:30-18:00
Hos Martin (11)
18:00-18:30
Nyhetene
18:30-18:45
Været
18:45-18:50
Sportsnyhetene
18:50-19:00
Hotel Cæsar (2693)
19:00-19:30
Hotel Cæsar (2694)
19:30-20:00
Jakten på kjærligheten (2)
20:00-21:00
Nyhetene
21:00-21:20
Været
21:20-21:25
Sportsnyhetene
21:25-21:40
Født i feil kropp (3)
21:40-22:40
Ingen kjære mor (1)
22:40-23:40
Bestemors bank
23:40-00:40
Hawaii Five-0 (10)
00:40-01:35
Criminal Minds (22)
01:35-02:20
Numbers (18)
02:20-03:05
Arrow (6)
03:05-03:45
Teen Wolf (13)
03:45-04:25
Alarm 112 - På liv og død (11)
04:25-05:15
112 - Politet (5)
05:15-06:00
Niklas' mat (2)
06:45-07:15
Slik er kjærligheten (1)
07:15-07:45
NRK nyheter
07:45-08:05
Australias villmark (1)
08:05-08:35
Glimt av Norge: I Egners fotspor
08:35-08:50
Folk: Gjensyn med Eldrebølgen
08:50-08:55
Kampen om Nilen (1)
08:55-09:50
Hovedscenen
09:50-11:40
Finanskrisens vinnere
11:40-12:40
Tour de France i 100 år (1)
12:40-13:35
Shakespeares univers (1)
13:35-14:30
Nye arter - nytt liv
14:30-15:20
GPS - kven har kontroll?
15:20-16:10
Med hjartet på rette staden (21)
16:10-17:00
Derrick (4)
17:00-18:00
Dagsnytt atten
18:00-19:00
Tungrockens historie (4)
19:00-19:45
Det du ikkje veit du bør vite (3)
19:45-20:15
Aktuelt
20:15-20:55
Programmene som endret TV (1)
20:55-21:25
Oddasat - nyheter på samisk
21:25-21:30
Fra D-dagen til ett fritt Paris (1)
21:30-22:15
Jakten på Boko Haram
22:15-23:05
Europa - en reise gjennom det 20. århundret (25)
23:05-23:40
Black Power - ei svart-kvit historie
23:40-00:40
Puls
00:40-01:10
Programmene som endret TV (1)
01:10-01:40
Oddasat - nyheter på samisk
01:40-01:55
Distriktsnyheter
01:55-04:20
Distriktsnyheter Østlandssendingen
01:55-02:05
Distriktsnyheter Østfold
02:05-02:20
Distriktsnyheter Østnytt
02:20-02:35
Distriktsnyheter Østafjells
02:35-02:45
Distriktsnyheter Sørlandet
02:45-03:00
Distriktsnyheter Rogaland
03:00-03:15
Distriktsnyheter Vestlandsrevyen
03:15-03:25
Distriktsnyheter Møre og Romsdal
03:25-03:40
Distriktsnyheter Midtnytt
03:40-03:55
Distriktsnyheter Nordland
03:55-04:05
Distriktsnyheter Nordnytt
04:05-04:20
The Looney Tunes Show (24)
06:00-06:25
America's Funniest Home Videos (35)
06:25-06:50
Ullared (6)
06:50-07:40
Melissa & Joey (17)
07:40-08:05
Cougar Town (7)
08:05-08:30
Den syvende himmel (20)
08:30-09:15
Byggebransjens cowboyer (3)
09:15-10:05
Millionær søker kjæreste (6)
10:05-10:55
Millionær søker kjæreste (7)
10:55-11:55
The Big Bang Theory (3)
11:55-12:25
The Big Bang Theory (4)
12:25-12:50
Trophy Wife (13)
12:50-13:20
Melissa & Joey (18)
13:20-13:45
The War at Home (1)
13:45-14:15
Ullared (7)
14:15-15:15
Baby Daddy (1)
15:15-15:45
Cougar Town (8)
15:45-16:10
Friends (10)
16:10-16:40
Friends (11)
16:40-17:15
Two and a Half Men (10)
17:15-17:45
Two and a Half Men (11)
17:45-18:10
The Big Bang Theory (5)
18:10-18:35
The Big Bang Theory (6)
18:35-19:00
Trophy Wife (14)
19:00-19:30
Sinnasnekker'n (1)
19:30-20:30
71º nord (1)
20:30-22:00
Alt for Norge (1)
22:00-23:30
Castle (6)
23:30-00:25
CSI (21)
00:25-01:20
Special Victims Unit (1)
01:20-02:20
CSI: Miami (15)
02:20-03:05
48 timer (11)
03:05-04:00
Gatwick (8)
04:00-04:50
The Bridge (13)
04:50-05:35
Shit My Dad Says (1)
05:35-06:00
Dr. Phil (2030)
06:00-07:00
TV-shop
07:00-08:00
Alle elsker Raymond (166)
08:00-08:30
The Ellen DeGeneres Show (55)
08:30-09:20
Dr. Phil (2031)
09:20-10:15
Ekstrem oppussing USA (161)
10:15-11:10
Real Housewives of Vancouver (5)
11:10-12:05
The Ellen DeGeneres Show (127)
12:05-13:00
Supersize VS. Superskinny (6)
13:00-14:00
Gordon Ramsay rydder opp (4)
14:00-15:00
How I Met Your Mother (19)
15:00-15:30
How I Met Your Mother (20)
15:30-16:00
Kongen av Queens (152)
16:00-16:30
Anger Management (9)
16:30-17:00
Anger Management (10)
17:00-17:30
NCIS (12)
17:30-18:30
Hellstrøm rydder opp - hjemme (4)
18:30-19:30
MasterChef Norge (5)
19:30-20:30
Amerikanske drømmebyggere (2)
20:30-21:30
NCIS: Los Angeles (17)
21:30-22:30
NCIS (4)
22:30-23:30
Paradise Hotel Sverige (1)
23:30-00:30
How I Met Your Mother (19)
00:30-01:00
How I Met Your Mother (20)
01:00-01:30
Kongen av Queens (152)
01:30-02:00
NCIS (12)
02:00-02:55
Bones (82)
02:55-03:45
Bones (83)
03:45-04:30
Real Housewives of Vancouver (5)
04:30-05:10
Anger Management (9)
05:10-05:35
Anger Management (10)
05:35-05:59
No program
05:59-06:00
Smallville (5)
06:00-07:10
Hushaiene Vegas (4)
07:10-07:55
The Fresh Prince of Bel Air (4)
07:55-08:20
Golden Goal (1)
08:20-08:50
Frasier (17)
08:50-09:20
Frasier (18)
09:20-09:45
M*A*S*H (5)
09:45-10:15
M*A*S*H (6)
10:15-10:45
Cash Cowboys (10)
10:45-11:40
Broom (6)
11:40-12:10
Gustav's Super Races (18)
12:10-12:40
Alarm 112 - På liv og død (32)
12:40-13:40
Smallville (6)
13:40-14:35
Scrubs (6)
14:35-15:00
That '70s Show (15)
15:00-15:30
South Park (2)
15:30-16:00
Fraktekrigen (20)
16:00-16:30
Cash Cowboys (11)
16:30-17:25
112 - Politet (1)
17:25-18:25
Inked (2)
18:25-18:55
Fotball: 1. divisjon
18:55-19:50
I pausen
19:50-20:00
Fotball: 1. divisjon
20:00-21:00
Matchball
21:00-22:00
Bad Ink (4)
22:00-22:30
Byttebaronene (8)
22:30-23:25
Criminal Minds (4)
23:25-00:20
Las Vegas Jailhouse (8)
00:20-00:50
Las Vegas Jailhouse (1)
00:50-01:20
Breakout Kings (5)
01:20-02:10
Alarm 112 - På liv og død (13)
02:10-03:05
Las Vegas Jailhouse (8)
03:05-03:30
Las Vegas Jailhouse (1)
03:30-03:55
Disorderly Conduct (222)
03:55-04:45
Disorderly Conduct (223)
04:45-05:35
South Park (2)
05:35-06:00
Ice Road Truckers (4)
06:00-07:00
Bundy (158)
07:00-07:30
TV-shop
07:30-08:30
Ice Road Truckers (5)
08:30-09:30
The Fresh Prince of Bel Air (78)
09:30-10:00
Anger Management (6)
10:00-10:30
Seinfeld (114)
10:30-11:00
Seinfeld (115)
11:00-11:30
Family Guy (21)
11:30-12:00
Simpsons (7)
12:00-12:30
Simpsons (8)
12:30-13:00
Kongen av Queens (128)
13:00-13:30
Kongen av Queens (129)
13:30-14:00
Two and a Half Men (18)
14:00-14:30
Family Guy (22)
14:30-15:00
Family Guy (23)
15:00-15:30
Simpsons (17)
15:30-16:00
Simpsons (18)
16:00-16:30
Kongen av Queens (130)
16:30-17:00
Kongen av Queens (131)
17:00-17:30
How I Met Your Mother (3)
17:30-18:00
How I Met Your Mother (4)
18:00-18:30
Family Guy (24)
18:30-19:00
Simpsons (9)
19:00-19:30
Simpsons (10)
19:30-20:00
How I Met Your Mother (5)
20:00-20:30
How I Met Your Mother (6)
20:30-21:00
Crossbones (1)
21:00-22:00
Crossbones (2)
22:00-23:00
Men at Work (4)
23:00-23:30
Men at Work (5)
23:30-00:00
Cops (13)
00:00-00:30
Cops (14)
00:30-01:00
Seinfeld (114)
01:00-01:30
Seinfeld (115)
01:30-02:00
Bundy (158)
02:00-02:30
The Fresh Prince of Bel Air (78)
02:30-03:00
Anger Management (6)
03:00-03:25
American Dad (8)
03:25-03:50
Paradise Hotel (49)
03:50-04:35
Airwolf (17)
04:35-05:20
Cops (14)
05:20-06:00
Bondi Beach (6)
19:30-19:55
Top Gear (6)
19:55-20:45
House (5)
20:45-21:30
Første oppdrag
21:30-23:20
Karl Johan (1)
23:20-23:50
Top Gear (6)
23:50-00:40
House (5)
00:40-01:25
Chicago Fire (16)
01:25-02:05
Livsfarlege dyr (18)
02:05-02:35
Den mistenkte (9)
02:35-03:15
Top Gear (6)
03:15-04:05
Chicago Fire (16)
04:05-04:45
Bondi Beach (6)
04:45-05:10
Moro med Klaus
06:40-06:50
Sarah og Kvakk
06:50-07:00
Sigge
07:00-07:15
Postmann Pat - Spesialpakkeservice
07:15-07:30
Frida fantaserer
07:30-07:35
Dyrestien 64
07:35-07:45
Rakettgjengen
07:45-08:00
Pingu
08:00-08:05
Stella og Sam
08:05-08:20
Rorri Racerbil
08:20-08:30
Asta-Marie, det er meg
08:30-08:35
Brannmann Sam
08:35-08:50
Andys ville eventyr
08:50-09:00
Trenk og Tekla
09:00-09:30
Kosinus
09:30-09:40
Men hvorfor det?
09:40-09:45
Blekkulf
09:45-09:55
Tegneby
09:55-10:00
Katten med hatten
10:00-10:10
Dyrefamilien
10:10-10:15
Dinosaurtoget
10:15-10:30
Drømmehagen
10:30-11:00
Bosse
11:00-11:05
Tilly og vennene
11:05-11:15
Den lille røde traktoren
11:15-11:25
Frosken og venene
11:25-11:35
Florries drager
11:35-11:45
Lalla uten skall
11:45-11:55
Kastanjeskogen
11:55-12:10
Ronnys rullande sirkus
12:10-12:20
Milly og Molly
12:20-12:30
Petter Kanin
12:30-12:45
Her er eg!
12:45-12:50
Ville Vilde
12:50-13:05
Floopaloo
13:05-13:15
Floopaloo
13:15-13:30
Hubert
13:30-13:40
Amigo Grande
13:40-14:15
Hotell 13 (1)
14:15-14:30
Den ultimate Spider-Man
14:30-14:50
M.I. High (3)
14:50-15:20
iCarly (18)
15:20-15:45
iCarly (1)
15:45-16:10
Galakseparken (1)
16:10-16:20
Galakseparken (2)
16:20-16:35
SuzAnn
16:35-16:45
Chumballene (9)
16:45-17:00
Mánáid-TV
17:00-17:15
Roboten og eg
17:15-17:30
Prikk og Flekk
17:30-17:40
Moro med Klaus
17:40-17:50
Sarah og Kvakk
17:50-18:00
Det lille spøkelset Laban
18:00-18:10
Tøfferud
18:10-18:20
MK-X
18:20-18:35
Superkviss
18:35-18:50
Supernytt
18:50-19:00
Dobbeltliv (1)
19:00-19:15
Dobbeltliv (2)
19:15-19:28
Verden rundt med The Gadget Show (6)
06:00-06:25
Hvordan gjør de det? (11)
06:25-06:55
Skjulte skatter (1)
06:55-07:50
Mythbusters (58)
07:50-08:40
Mektige skip (7)
08:40-09:30
Livsfarlig fangst (1)
09:30-10:30
Gullfeber (1)
10:30-11:30
Femte gir (1)
11:30-12:00
Femte gir (2)
12:00-12:30
Bilfikserne (1)
12:30-13:30
Auction Hunters (26)
13:30-14:00
Hvordan gjør de det? med Jo Røislien (5)
14:00-14:30
Mythbusters (4)
14:30-15:30
Mektige skip (1)
15:30-16:30
Ed Stafford: Naked And Marooned (3)
16:30-17:30
Auction Hunters (1)
17:30-18:00
Auction Hunters (2)
18:00-18:30
Baggage Battles (2)
18:30-19:00
Hvordan gjør de det? med Jo Røislien (1)
19:00-19:30
Bilfikserne (2)
19:30-20:30
Fast and Loud (28)
20:30-21:30
Amish Mafia (16)
21:30-22:30
Amatøreksperimenter: De beste (2)
22:30-23:30
Yukon Men (1)
23:30-00:30
Mythbusters (40)
00:30-01:30
Fast and Loud (27)
01:30-02:30
Gold Divers (13)
02:30-03:30
Weed Wars (1)
03:30-04:20
Mann mot natur (9)
04:20-05:10
Femte gir (1)
05:10-05:35
Femte gir (2)
05:35-06:00
Dusørjegeren (1)
07:10-07:40
Bolighaiene (2)
07:40-08:10
Immigrasjonen (2)
08:10-09:05
Top Gear (6)
09:05-10:00
Fikserne (10)
10:00-10:25
Tung last (6)
10:25-11:20
Skattejegerne (1)
11:20-12:15
Rude Tube (5)
12:15-12:45
Verdens dummeste gærninger (6)
12:45-13:15
Nattpatruljen (2)
13:15-13:45
Barhjelpen (8)
13:45-14:35
Tung last (7)
14:35-15:30
Fikserne (11)
15:30-16:00
Pantelånerne i Detroit (11)
16:00-16:30
Lagerkrigen (20)
16:30-17:00
Pantelånerne i Las Vegas (4)
17:00-17:30
Nattpatruljen (3)
17:30-18:00
Barhjelpen (9)
18:00-19:00
Containerkrigen (5)
19:00-19:30
Lagerkrigen Canada (5)
19:30-20:00
Pantelånerne i Louisiana (5)
20:00-20:30
Nattpatruljen (8)
20:30-21:00
Nattpatruljen (5)
21:00-21:30
Impractical Jokers (1)
21:30-22:00
Impractical Jokers (2)
22:00-22:30
The Big Bang Theory (5)
22:30-23:00
The Big Bang Theory (6)
23:00-23:30
Two and a Half Men (8)
23:30-00:00
Two and a Half Men (9)
00:00-00:30
Rude Tube (5)
00:30-01:05
Top 20 Countdown (1)
01:05-02:05
Spesialstyrken (16)
02:05-03:00
Breaking Bad (12)
03:00-03:50
Renegade (21)
03:50-04:35
Outlaw Bikers (2)
04:35-05:25
Søstre (67)
06:10-07:05
Mitt hemmelige tenåringsliv (5)
07:05-07:55
Hundehviskeren (10)
07:55-08:50
Tabatha tar over (3)
08:50-09:45
Fødeavdelingen: Tiden etterpå (5)
09:45-10:40
Judge Judy (227)
10:40-11:10
One Tree Hill (19)
11:10-12:00
Gossip Girl (2)
12:00-12:55
Gilmore Girls (12)
12:55-13:50
Switched at Birth (9)
13:50-14:45
One Tree Hill (20)
14:45-15:40
Det lille paret (13)
15:40-16:15
Det lille paret (14)
16:15-16:50
Trinny & Susannah - oppdrag Norge (29)
16:50-17:50
Unge mødre - litt eldre (7)
17:50-18:25
Unge mødre - litt eldre (8)
18:25-18:55
Friends (8)
18:55-19:25
Friends (9)
19:25-20:00
Unge mødre Danmark (1)
20:00-21:00
Big Brother (1)
21:00-22:00
Ungkarskvinnen (3)
22:00-23:55
Big Brother (1)
23:55-00:55
Special Victims Unit (24)
00:55-01:55
Ghost Whisperer (11)
01:55-02:50
Cold Case (10)
02:50-03:40
Pretty Little Liars (1)
03:40-04:30
The Only Way is Essex (8)
04:30-05:03
Handy Manny (76)
06:00-06:15
Sofia den første (1)
06:15-06:40
Phineas og Ferb (66)
06:40-07:05
Jessie (27)
07:05-07:30
Dog With a Blog (22)
07:30-07:55
Austin & Ally (45)
07:55-08:20
A.N.T. - Akselerert Naturlig Talent (27)
08:20-08:45
Art Attack (54)
08:45-09:10
Henry Kosemonster (18)
09:10-09:25
Handy Manny (52)
09:25-09:40
Jake og sjørøverne i Drømmeland (1)
09:40-09:55
Doktor McStuffins (18)
09:55-10:10
Tøfferud (52)
10:10-10:20
Lilo & Stitch: Serien (65)
10:20-10:45
Brandy & Herr Visvas (39)
10:45-11:10
Kim Possible (87)
11:10-11:35
Den amerikanske dragen: Jake Long (22)
11:35-12:00
Keiserens nye skole (52)
12:00-12:20
Phineas og Ferb (60)
12:20-12:45
Gravity Falls (20)
12:45-13:10
Shake It Up (53)
13:10-13:35
Dog With a Blog (23)
13:35-14:00
A.N.T. - Akselerert Naturlig Talent (48)
14:00-14:20
Jessie (26)
14:20-14:45
Lykke til Charlie! (96)
14:45-15:10
Austin & Ally (19)
15:10-15:35
Dog With a Blog (2)
15:35-16:00
Shake It Up (24)
16:00-16:25
Austin & Ally (46)
16:25-16:50
Det var ikke meg (3)
16:50-17:15
A.N.T. - Akselerert Naturlig Talent (29)
17:15-17:40
Jessie (2)
17:40-18:05
Dog With a Blog (6)
18:05-18:30
Kickin' It (1)
18:30-18:55
Lab Rats (1)
18:55-19:20
Crash and Bernstein (1)
19:20-19:45
Austin & Ally (24)
19:45-20:10
Austin & Ally (25)
20:10-20:45
Min barnevakt er en vampyr (1)
20:45-21:10
Phil fra fremtiden (22)
21:10-21:35
Lykke til Charlie! (79)
21:35-22:00
A.N.T. - Akselerert Naturlig Talent (27)
22:00-22:20
Shake It Up (21)
22:20-22:40
Jessie (27)
22:40-23:05
That's So Raven (79)
23:05-23:25
Min barnevakt er en vampyr (14)
23:25-23:45
Phil fra fremtiden (22)
23:45-00:10
Sonnys sjanse (22)
00:10-00:30
To konger (22)
00:30-00:55
Violetta (1)
00:55-01:40
Danny Cunningham - skolens ninja (1)
01:40-02:05
Yo, min venn er et spøkelse (1)
02:05-02:30
Packages From Planet X (26)
02:30-02:50
Art Attack (54)
02:50-03:15
Lykke til Charlie! (27)
03:15-03:35
Jessie (25)
03:35-04:00
Phineas og Ferb (27)
04:00-04:20
Lilo & Stitch: Serien (1)
04:20-04:45
Dog With a Blog (22)
04:45-05:10
Austin & Ally (23)
05:10-05:35
Lykke til Charlie! (57)
05:35-06:00
Cosmos (8)
06:00-06:55
Dubai: den ultimate flyplass (1)
06:55-07:50
Wicked Tuna (4)
07:50-08:45
Amish: Ute av sekten (1)
08:45-09:40
Hyttekongene (1)
09:40-10:35
Kjempekonstruksjoner (4)
10:35-11:30
Gull i Yukon (9)
11:30-12:25
Gull i Yukon (10)
12:25-13:20
Gull i Yukon (1)
13:20-14:15
Gull i Yukon (2)
14:15-15:10
Gull i Yukon (3)
15:10-16:05
Gull i Yukon (4)
16:05-17:00
Gull i Yukon (5)
17:00-18:00
Highway Thru Hell (1)
18:00-19:00
Kjempekonstruksjoner (4)
19:00-20:00
Eksperimentet (1)
20:00-20:30
Eksperimentet (2)
20:30-21:00
Skitten profitt (5)
21:00-22:00
Gull i Yukon (1)
22:00-23:00
Fengslet i utlandet (6)
23:00-00:00
Tabu (6)
00:00-01:00
Eksperimentet (1)
01:00-01:30
Eksperimentet (2)
01:30-02:00
Gull i Yukon (1)
02:00-03:00
Drugs Inc (1)
03:00-04:00
Fengslet i utlandet (6)
04:00-05:00
Wicked Tuna (4)
05:00-06:00
Familien Værhår: Hjemme hos surikatene (9)
06:00-06:25
Gator Boys (4)
06:25-07:15
Gator Boys (5)
07:15-08:10
Too cute! (3)
08:10-09:05
Virale kjæledyr (5)
09:05-09:35
Virale kjæledyr (6)
09:35-10:00
Dyrepolitiet (12)
10:00-10:55
Familien Værhår: Hjemme hos surikatene (9)
10:55-11:20
Dyreflyplassen (1)
11:20-11:50
Tanked (4)
11:50-12:45
Hus i tretoppene (8)
12:45-13:40
Villdyrredning i Afrika (1)
13:40-14:05
Villdyrredning i Afrika (2)
14:05-14:30
Fra gatebikkjer til hundehelter (1)
14:30-15:00
Fra gatebikkjer til hundehelter (2)
15:00-15:30
Alt om katten (1)
15:30-16:25
Prosjekt valp (7)
16:25-16:55
Prosjekt valp (8)
16:55-17:20
Call of the Wildman (1)
17:20-17:45
Call of the Wildman (2)
17:45-18:15
Too cute! (9)
18:15-19:10
Katt til besvær (11)
19:10-20:05
Slik jagter haien
20:05-21:00
Too cute! (9)
21:00-21:55
Katt til besvær (11)
21:55-22:50
Mysterier: Voodoo-haien
22:50-23:45
Etter angrepet (1)
23:45-00:35
Dyrepolitiet i Sør-Afrika (1)
00:35-01:25
Villdyrredning i Afrika (1)
01:25-01:50
Villdyrredning i Afrika (2)
01:50-02:15
Too cute! (9)
02:15-03:05
Katt til besvær (11)
03:05-03:55
Mysterier: Voodoo-haien
03:55-04:45
Etter angrepet (1)
04:45-05:35
Dyreflyplassen (1)
05:35-06:00
Drømmehytten (106)
06:00-06:30
Design Star (7)
06:30-07:25
Rules of Engagement (9)
07:25-07:55
Raising Hope (15)
07:55-08:25
Forstadsliv (2)
08:25-08:55
Glee (15)
08:55-09:50
Hart of Dixie (15)
09:50-10:45
Raising Hope (15)
10:45-11:15
Rules of Engagement (9)
11:15-11:45
Frustrerte Fruer (11)
11:45-12:40
Rachael Ray (144)
12:40-13:40
Home and Away (5939)
13:40-14:10
Home and Away (5940)
14:10-14:40
Naboer (6692)
14:40-15:10
2 Broke Girls (9)
15:10-15:40
New Girl (9)
15:40-16:10
Grey's Anatomy (17)
16:10-17:05
Hart of Dixie (15)
17:05-18:00
Design Star (1)
18:00-19:00
2 Broke Girls (9)
19:00-19:30
New Girl (9)
19:30-20:00
Top Model UK (3)
20:00-21:00
Det Nye-jenta (5)
21:00-21:30
Det Nye-jenta (6)
21:30-22:00
Project Runway med Tim Gunn (3)
22:00-23:00
Khloe og Lamar (1)
23:00-23:30
Rules of Engagement (9)
23:30-00:00
Teen Wolf (16)
00:00-00:55
Alias (13)
00:55-01:50
Beverly Hills 90210 (17)
01:50-02:45
The Good Wife (14)
02:45-03:40
Frustrerte Fruer (11)
03:40-04:30
Amazing Race (11)
04:30-05:15
The Talk (186)
05:15-06:00
Fru Henderson presenterer
11:20-13:15
Goodbye Bafana
13:15-15:20
Mitt liv uten meg
15:20-17:20
I godt selskap
17:20-19:20
I Hate Valentine's Day
19:20-21:00
Blind Horizon
21:00-22:50
All Good Things
22:50-00:30
Adaptation
00:30-02:20
Try 17
02:20-03:55
Mary Higgins Clark - All Around The Town
03:55-05:27
Nyhetene
06:30-08:00
Nyhetene
08:00-08:45
Sportsnyhetene
08:45-09:00
Nyhetene
09:00-09:45
Sportsnyhetene
09:45-10:00
Økonominyhetene
10:00-10:30
Nyhetene
10:30-10:45
Sportsnyhetene
10:45-11:00
Nyhetene
11:00-11:45
Sportsnyhetene
11:45-12:00
Økonominyhetene
12:00-12:30
Sportsnyhetene
12:30-13:00
Nyhetene
13:00-13:45
Sportsnyhetene
13:45-14:00
Økonominyhetene
14:00-14:30
Nyhetene
14:30-14:45
Sportsnyhetene
14:45-15:00
Nyhetene
15:00-15:45
Sportsnyhetene
15:45-16:00
Nyhetene
16:00-16:45
Sportsnyhetene
16:45-17:00
17-Nyhetene
17:00-17:30
Økonominyhetene
17:30-17:45
Sportsnyhetene
17:45-18:00
Nyhetene
18:00-18:30
Nyhetene
18:30-18:50
Sportsnyhetene
18:50-19:00
Nyhetshjulet
19:00-19:30
Nyhetene
19:30-19:45
Sportsnyhetene
19:45-20:00
Nyhetene
20:00-21:00
Nyhetene
21:00-21:25
Sportsnyhetene
21:25-21:40
Nyhetene
21:40-22:00
22-Nyhetene
22:00-23:00
Nyhetene
23:00-23:35
Nyhetshjulet
23:35-05:55
Tennis: US Open
07:00-09:30
Rally: ERC, Tsjekkia
09:30-10:00
Tennis: US Open
10:00-13:00
Hestesport: World Equestrian Games
13:00-14:30
Watts
14:30-14:45
Tennis: US Open
14:45-17:00
Tennis: US Open
17:00-21:00
Tennis: Game, Set and Mats
21:00-21:05
Tennis: US Open
21:05-01:00
Tennis: Game, Set and Mats
01:00-01:05
Tennis: US Open
01:05-03:00
Tennis: US Open
03:00-05:00
Tennis: US Open
05:00-06:00
Rapport
06:00-06:05
Sportspegeln
06:05-06:25
Gomorron Sverige
06:25-10:00
Landet runt
10:00-10:45
Doobidoo (2)
10:45-11:45
Bloggistan (8)
11:45-12:15
Made in Finland: Ilkka Immonen (8)
12:15-12:45
Val 2014: Utfrågningen: Stefan Löfven (6)
12:45-13:45
Kalla krigets fordon (4)
13:45-13:55
Synnöve Solbakken
13:55-15:30
Gomorron Sverige sammandrag (11)
15:30-16:00
Drömturen (4)
16:00-17:00
Engelska Antikrundan (26)
17:00-17:55
Sportnytt
17:55-18:00
Rapport
18:00-18:10
Regionala nyheter
18:10-18:15
Fråga doktorn (2)
18:15-19:00
Kulturnyheterna
19:00-19:15
Regionala nyheter
19:15-19:30
Rapport
19:30-20:00
Vem tror du att du är? (2)
20:00-21:00
Hjem (5)
21:00-21:45
The tunnel (6)
21:45-22:35
Mrs Brown's boys (2)
22:35-23:05
Gör inte detta hemma (2)
23:05-23:35
Rapport
23:35-23:40
Millennium (5)
23:40-01:10
Val 2014: Utfrågningen: Stefan Löfven (6)
01:10-02:10
Kulturnyheterna
02:10-02:25
Stones live i Hyde Park
02:25-03:25
Akuten (2)
03:25-04:20
Engelska Antikrundan (26)
04:20-05:15
Fråga doktorn (2)
05:15-06:00
Nyhetsmorgon
06:00-10:00
Malou efter tio (47)
10:00-11:35
Hem till gården (6527)
11:35-12:05
Hem till gården (6528)
12:05-12:45
Tillbaka till Aidensfield (9)
12:45-14:00
Mitt galna hem (8)
14:00-15:00
House (4)
15:00-16:00
Sommar med Ernst (5)
16:00-17:00
Äntligen hemma (20)
17:00-17:55
112 - på liv och död (13)
17:55-18:50
Keno
18:50-19:00
TV4Nyheterna
19:00-19:20
TV4Vädret
19:20-19:30
Halv åtta hos mig (1)
19:30-20:00
Idol 2014 (7)
20:00-21:00
Estonia 20 år senare
21:00-22:00
TV4Nyheterna
22:00-22:10
TV4Nyheterna
22:10-22:20
TV4 Valspecial (5)
22:20-22:40
Sporten
22:40-22:55
TV4Väder och nyheter (5)
22:55-23:00
Brottskod: Försvunnen (15)
23:00-23:55
Borgias (4)
23:55-01:00
House (19)
01:00-02:00
Medium (10)
02:00-02:55
Glamour (230)
02:55-03:30
Hem till gården (6527)
03:30-04:10
Hem till gården (6528)
04:10-04:45
Sändningsuppehåll
04:45-05:50
Nyhetsmorgon
05:50-06:00
MTV Breakfast Club
06:00-07:00
Top 7 At 7
07:00-07:30
MTV Breakfast Club
07:30-08:00
Fantastic Music Videos
08:00-09:00
3 From 1
09:00-10:00
Awkward (1)
10:00-10:30
Awkward (2)
10:30-10:55
Awkward (3)
10:55-11:25
Awkward (4)
11:25-11:55
Awkward (5)
11:55-12:25
Teen Mom 2 (3)
12:25-13:20
Mtv Vma's 2014
13:20-15:20
Snooki & JWoww (1)
15:20-16:10
Awkward (9)
16:10-16:40
Awkward (10)
16:40-17:10
Awkward (11)
17:10-17:35
Awkward (12)
17:35-18:05
Scrubbing In (4)
18:05-19:05
Scrubbing In (5)
19:05-20:00
Teen Mom 2 (7)
20:00-21:00
Ex On The Beach (1)
21:00-22:00
Geordie Shore (1)
22:00-23:00
South Park (2)
23:00-23:30
South Park (3)
23:30-00:00
Ridiculousness (1)
00:00-00:25
Ridiculousness (2)
00:25-00:55
The Valleys (1)
00:55-01:55
The Valleys (3)
01:55-02:40
Jackass (15)
02:40-03:20
Night Videos
03:20-06:00
La Liga (11)
07:00-09:00
Allsvenskan (172)
09:00-11:00
Fransk Cup (11)
11:00-13:00
Tippeligaen (132)
13:00-15:00
Tippeligaen (127)
15:00-17:00
La Liga (15)
17:00-19:00
La Liga (16)
19:00-21:00
Tippeligaen (130)
21:00-23:00
Eredivisie (39)
23:00-01:00
Tippeligaen (129)
01:00-02:50
Ligue 1
11:00-12:45
Ligue 1
12:45-14:30
Ligue 1
14:30-16:15
Ligue 1
16:15-18:00
Ligue 1 Highlights
18:00-19:00
UEFA Champions League Weekly
19:00-19:30
Ligue 1
19:30-21:15
Ligue 1
21:15-23:00
Ligue 1 Highlights
23:00-00:00
No program
00:00-06:00
The Looney Tunes Show
06:00-06:30
Dreamworks Dragons
06:30-06:55
Mixels
06:55-07:00
Gumballs fantastiske verden
07:00-07:30
Gumballs fantastiske verden
07:30-08:00
Eventyrtid
08:00-08:30
Eventyrtid
08:30-09:00
Johnny Test
09:00-09:30
Johnny Test
09:30-10:00
Scooby-Doo! Mysteriegjengen
10:00-10:30
Scooby-Doo! Mysteriegjengen
10:30-11:00
The Looney Tunes Show
11:00-11:30
The Looney Tunes Show
11:30-12:00
Ben 10
12:00-12:30
Ben 10
12:30-13:00
Dreamworks Dragons
13:00-13:30
Dreamworks Dragons
13:30-14:00
The Looney Tunes Show
14:00-14:30
Eventyrtid
14:30-14:55
Mixels
14:55-15:00
Gumballs fantastiske verden
15:00-15:15
Gumballs fantastiske verden
15:15-15:30
Gumballs fantastiske verden
15:30-15:45
Gumballs fantastiske verden
15:45-16:00
Dreamworks Dragons
16:00-16:30
Grojband
16:30-17:00
Eventyrtid
17:00-17:30
Teen Titans Go!
17:30-18:00
Dreamworks Dragons
18:00-18:30
Grojband
18:30-19:00
Regular Show
19:00-19:15
Regular Show
19:15-19:30
Ben 10
19:30-20:00
Gumballs fantastiske verden
20:00-20:15
Gumballs fantastiske verden
20:15-20:30
Gumballs fantastiske verden
20:30-20:45
Gumballs fantastiske verden
20:45-21:00
Star Wars
21:00-21:25
Transformers Prime
21:25-21:45
Thundercats
21:45-22:10
Gormiti Nature Unleashed
22:10-22:35
Ben 10
22:35-22:55
Johnny Test
22:55-23:17
Johnny Test
23:17-23:40
Powerpuffjentene
23:40-00:02
Powerpuffjentene
00:02-00:25
Johnny Bravo
00:25-00:47
Johnny Bravo
00:47-01:10
Kodenavn: Nabobarna
01:10-01:32
Kodenavn: Nabobarna
01:32-01:55
Tapper den pysete hunden
01:55-02:17
Tapper den pysete hunden
02:17-02:40
Sau i Storbyen
02:40-03:02
Sau i Storbyen
03:02-03:25
Billy & Randis skumle eventyr
03:25-03:47
Billy & Randis skumle eventyr
03:47-04:10
Min klassekompis er en ape
04:10-04:32
Min klassekompis er en ape
04:32-04:55
Dexters laboratorium
04:55-05:17
Dexters laboratorium
05:17-05:40
Powerpuffjentene
05:40-05:47
Powerpuffjentene
05:47-05:54
Powerpuffjentene
05:54-06:00
Ideer til salgs (1)
06:35-07:25
Jamie på 15 minutter (2)
07:25-07:55
Trollied (5)
07:55-08:20
Den hemmelige millionæren UK (13)
08:20-09:15
Drømmen om landsbygda (57)
09:15-10:05
Drømmehjem (2)
10:05-11:10
Sporløst forsvunnet (16)
11:10-12:00
Mord og mysterier (4)
12:00-14:00
Et nytt liv på landet (7)
14:00-15:00
Undercover Boss (11)
15:00-16:00
Den hemmelige millionæren UK (14)
16:00-17:05
Drømmen om landsbygda (58)
17:05-18:05
Drømmedesign (2)
18:05-19:15
Drømmehjem (3)
19:15-20:30
Castle (5)
20:30-21:30
Historiske hjem (9)
21:30-22:30
Mord og mysterier (5)
22:30-00:35
Kalde spor (7)
00:35-01:40
Kalde spor (8)
01:40-02:55
Politiagentene (3)
02:55-03:45
Big Love (3)
03:45-04:45
Call Me Fitz (12)
04:45-05:10
Call Me Fitz (13)
05:10-05:40
Judarnas historia (3)
08:00-09:00
SVT Forum
09:00-16:00
Rapport
16:00-16:05
SVT Forum
16:05-16:20
Gudstjänst (39)
16:20-17:05
Hur Sverige styrs (1)
17:05-17:20
Nyhetstecken
17:20-17:30
Oddasat
17:30-17:45
Uutiset
17:45-18:00
Andra världskriget börjar (1)
18:00-18:50
Kalla krigets fordon (1)
18:50-19:00
Vem vet mest? (1)
19:00-19:30
Antikduellen (6)
19:30-20:00
Tänk till - Valet (3)
20:00-21:00
Aktuellt
21:00-21:40
Kulturnyheterna
21:40-21:45
Regionala nyheter
21:45-21:55
Nyhetssammanfattning
21:55-22:00
Sportnytt
22:00-22:15
Fotbollskväll (7)
22:15-22:45
Rashygienens historia
22:45-23:40
Anslagstavlan
23:40-23:45
Agenda (3)
23:45-00:30
Blågula drömmar (2)
00:30-01:00
Nyheter
01:00-01:01
Rapport
01:01-01:05
Västerbottennytt (9)
01:05-01:15
ABC
01:15-01:25
24 Vision
01:25-01:30
Rapport
01:30-01:35
Sydnytt
01:35-01:45
Värmlandsnytt
01:45-01:55
24 Vision
01:55-02:00
Rapport
02:00-02:05
Nordnytt
02:05-02:15
Mittnytt
02:15-02:25
24 Vision
02:25-02:30
Rapport
02:30-02:35
Gävledala
02:35-02:45
Tvärsnytt
02:45-02:55
24 Vision
02:55-03:00
Rapport
03:00-03:05
Östnytt
03:05-03:15
Smålandsnytt
03:15-03:25
24 Vision
03:25-03:30
Rapport
03:30-03:35
Västnytt
03:35-03:45
Västerbottennytt (9)
03:45-03:55
24 Vision
03:55-04:00
Rapport
04:00-04:05
ABC
04:05-04:15
Sydnytt
04:15-04:25
24 Vision
04:25-04:30
Rapport
04:30-04:35
Värmlandsnytt
04:35-04:45
Nordnytt
04:45-04:55
24 Vision
04:55-05:00
Nyheter
05:00-05:01
Rapport
05:01-05:05
Mittnytt
05:05-05:15
Gävledala
05:15-05:25
24 Vision
05:25-05:30
Rapport
05:30-05:35
Tvärsnytt
05:35-05:45
Östnytt
05:45-05:55
Sykling: Vuelta a España
09:00-10:00
Tennis: US Open
10:00-12:00
Sykling: Vuelta a España
12:00-13:00
Tennis: US Open
13:00-17:00
Tennis: US Open
17:00-03:00
Tennis: US Open
03:00-06:00
Imogene
07:25-09:05
Spise sove dø
09:05-10:50
Milk
10:50-12:55
The Stone Roses: Made of Stone
12:55-14:35
Jeff Wayne's Musical Version of the War of the Worlds Alive on Stage! The New Generation
14:35-16:30
All Tomorrow's Parties
16:30-17:55
August Fools
17:55-19:35
Call Me Crazy: A Five Film
19:35-21:00
Grace Unplugged
21:00-22:45
Snabba cash - Livet deluxe
22:45-00:50
Gallowwalkers
00:50-02:25
Detention
02:25-04:00
Trance
04:00-05:37
Safe Haven
07:00-09:00
Mormor og de åtte ungene
09:00-11:00
The To Do List
11:00-13:00
Smurfene 2
13:00-15:00
Asterix og Obelix hos britene
15:00-17:00
It Boy
17:00-19:00
Identity Thief
19:00-21:00
Kapringen
21:00-23:00
End of Watch
23:00-01:00
ParaNorman
01:00-03:00
Nymphomaniac: Vol. II
03:00-05:00
Kapringen
05:00-06:00