Laster tv-programmet!
N
Å
Akkurat nå
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
Viser filmer i alle kanaler
Ingen sending
-
Celebrity Masterchef (28)
04:50-05:25
Ingen sending
-
Harry's Law (9)
05:10-05:59
Ekstrem oppussing USA (20)
03:45-05:25
Wilfred (2)
05:10-05:35
30 Rock (22)
05:10-05:59
Ingen sending
-
Ingen sending
-
Mythbusters (22)
05:10-06:00
Renegade (13)
04:30-05:19
Ingen sending
-
Den amerikanske dragen: Jake Long (43)
04:55-05:15
Kongen av fiske (2)
04:25-05:15
Dyrepolitiet i Miami (6)
04:49-05:36
My Big Fat Operation (3)
05:05-05:55
Snikende tiger, skjult drage
03:50-05:45
Ingen sending
-
Ingen sending
-
Mitt i naturen (8)
04:30-05:30
Sändningsuppehåll
04:45-05:50
Night Videos
03:05-06:00
Ingen sending
-
No program
00:30-06:00
Eventyrtid
04:55-05:15
Ingen sending
-
Ingen sending
-
Watts
05:00-06:00
Baggage Claim
05:00-06:00
Frost
05:00-06:00
Bjørnøya (6)
06:45-07:25
Underholdningsåret 2014
07:25-08:25
Det store symesterskapet (5)
08:25-09:25
V-cup alpint
09:25-10:15
Vinterstudio
10:15-10:25
V-cup alpint
10:25-11:30
V-cup skiskyting
11:30-12:15
Vinterstudio
12:15-12:25
V-cup alpint
12:25-13:25
V-cup skiskyting
13:25-14:15
V-cup hopp
14:15-16:00
Vinterstudio
16:00-16:15
V-cup langrenn
16:15-17:30
Vinterstudio
17:30-18:00
Salmer i advent
18:00-18:30
Jul på Månetoppen (21)
18:30-19:00
Dagsrevyen
19:00-19:45
Sportsrevyen
19:45-20:15
Fjelldronninga
20:15-21:15
Love Actually
21:15-23:25
Kveldsnytt
23:25-23:40
Julehilsen fra Rotmo og Sommerro
23:40-00:35
Fylla (6)
00:35-01:05
Da KORK kom til bygda
01:05-02:40
Da KORK kom til bygda - konserten (5)
02:40-03:30
Hotell Adlon (2)
03:30-05:05
TV 2 Junior
06:00-06:01
Mademoiselle Zazi
06:01-06:07
Lotte
06:07-06:18
Pokemon
06:18-06:40
Last Man Standing (24)
06:40-07:05
Last Man Standing (1)
07:05-07:35
Last Man Standing (2)
07:35-08:00
Last Man Standing (3)
08:00-08:30
Last Man Standing (4)
08:30-09:00
Nyhetsmorgen
09:00-10:00
Bonanza (23)
10:00-11:00
Bonanza (24)
11:00-12:00
Olsenbanden og Data Harry sprenger verdensbanken
12:00-14:00
Sporløs (5)
14:00-15:00
Håndball-EM: Før kampen
15:00-15:25
Håndball-EM: Sverige - Montenegro
15:25-17:00
Håndball-EM: Etter kampen
17:00-17:30
Håndball-EM: Før kampen
17:30-17:55
Håndball-EM: Norge - Spania
17:55-19:30
Håndball-EM: Etter kampen
19:30-20:00
EM: Medaljeseremoni
20:00-20:30
EM-studio
20:30-21:00
Nyhetene
21:00-21:20
Været
21:20-21:25
Sportsnyhetene
21:25-21:35
EM-Studio
21:35-21:45
Neste låt (3)
21:45-22:45
1864 (3)
22:45-00:00
Homeland (11)
00:00-01:00
Den som dreper (6)
01:00-01:55
Criminal Minds (3)
01:55-02:35
Terriers (10)
02:35-03:20
Terriers (11)
03:20-04:05
60 Minutes (38)
04:05-04:50
Celebrity Masterchef (28)
04:50-05:25
Rules of Engagement (11)
05:25-05:50
Tolkien
08:45-09:40
Lyden av Prøysen
09:40-10:40
Det store symesterskapet (2)
10:40-11:40
V-cup kombinert
11:40-12:40
V-cup langrenn
12:40-14:30
Småen
14:30-15:20
Mens vi ventar (6)
15:20-15:40
V-cup kombinert
15:40-16:15
Kunnskapskanalen
16:15-18:05
Bokprogrammet
18:05-18:35
Norge rundt og rundt
18:35-19:25
Glimt av Norge: I Egners fotspor
19:25-19:45
Fracking - ny jakt på fossil energi
19:45-20:35
Undring og mangfald (3)
20:35-21:00
Nyheter
21:00-21:10
Hovedscenen - Juliet & Romeo - ballett av Mats Ek
21:10-23:00
Fanny og Alexander (1)
23:00-00:30
Fanny og Alexander (2)
00:30-01:50
Leonard Cohen - Bird on a Wire
01:50-03:35
Tom og Jerry (11)
06:00-06:20
Tom og Jerry (12)
06:20-06:45
America's Funniest Home Videos (38)
06:45-07:10
America's Funniest Home Videos (39)
07:10-07:35
Wipeout (22)
07:35-08:25
Top 20 Funniest (11)
08:25-09:15
Dragetreneren
09:15-10:55
Friends (2)
10:55-11:25
Friends (3)
11:25-11:55
Friends (4)
11:55-12:20
Friends (5)
12:20-12:50
Friends (6)
12:50-13:20
Two and a Half Men (4)
13:20-13:45
Two and a Half Men (5)
13:45-14:15
Two and a Half Men (6)
14:15-14:40
Two and a Half Men (7)
14:40-15:10
Two and a Half Men (8)
15:10-15:40
Sinnasnekker'n (9)
15:40-16:40
Sinnasnekker'n (10)
16:40-17:40
Se opp
17:40-19:30
Tangerudbakkens julekonsert
19:30-20:30
Resurrection (6)
20:30-21:30
Åndenes makt (2)
21:30-22:30
Stalker (5)
22:30-23:30
I kveld med YLVIS LIVE (12)
23:30-00:25
CSI (11)
00:25-01:20
U.S. Marshals
01:20-03:35
Nikita (7)
03:35-04:20
Politiagentene (13)
04:20-05:10
Harry's Law (9)
05:10-05:59
Go On (21)
06:00-06:30
Go On (22)
06:30-07:00
TV-shop
07:00-08:00
How to Live with Your Parents (13)
08:00-08:30
Ekstrem oppussing USA (20)
08:30-10:10
The Ellen DeGeneres Show (154)
10:10-11:05
The Ellen DeGeneres Show (155)
11:05-12:00
Matkampen (5)
12:00-12:30
Matkampen (6)
12:30-12:55
Jamie Olivers aller beste jul (1)
12:55-14:00
Jamie Olivers aller beste jul (2)
14:00-15:00
Hjemme hos Jamie Oliver - julespesial
15:00-16:00
Tooth Fairy
16:00-18:05
Gordon Ramsay lager julemat
18:05-20:00
Jul med Hellstrøm og venner (3)
20:00-21:00
Snow White and the Huntsman
21:00-23:20
Mumien: Dragekeiserens grav
23:20-01:10
Unforgettable (4)
01:10-02:10
Gift of the Magi
02:10-03:45
Ekstrem oppussing USA (20)
03:45-05:25
Go On (21)
05:25-05:59
No program
05:59-06:00
Drømmebil på tre dager (1)
06:00-07:10
What Went Down (11)
07:10-07:35
What Went Down (12)
07:35-08:00
What Went Down (13)
08:00-08:30
What Went Down (1)
08:30-09:00
What Went Down (2)
09:00-09:30
Frasier (4)
09:30-10:00
Frasier (5)
10:00-10:30
Frasier (6)
10:30-11:00
Frasier (7)
11:00-11:30
Frasier (8)
11:30-12:00
M*A*S*H (15)
12:00-12:30
M*A*S*H (16)
12:30-13:00
M*A*S*H (17)
13:00-13:30
M*A*S*H (19)
13:30-14:00
M*A*S*H (20)
14:00-14:30
Derfor styrter fly (5)
14:30-15:25
Besatt av bil (3)
15:25-15:50
Besatt av bil (4)
15:50-16:20
Besatt av bil (5)
16:20-16:45
Besatt av bil (6)
16:45-17:15
Besatt av bil (7)
17:15-17:45
Mr. Bean (6)
17:45-18:15
Mr. Bean (8)
18:15-18:50
Mr. Bean (9)
18:50-19:20
Mr. Bean (7)
19:20-19:55
The Julekalender (20)
19:55-20:10
The Julekalender (21)
20:10-20:25
Little Britain (5)
20:25-21:00
Training Day
21:00-23:25
What Went Down (1)
23:25-23:55
The Julekalender (20)
23:55-00:10
The Julekalender (21)
00:10-00:25
Fargo (9)
00:25-01:30
Fargo (10)
01:30-02:45
Nådeløse innkrevere (9)
02:45-03:10
Nådeløse innkrevere (10)
03:10-03:35
Nådeløse innkrevere (11)
03:35-04:00
Nådeløse innkrevere (12)
04:00-04:25
Nådeløse innkrevere (13)
04:25-04:50
Wilfred (13)
04:50-05:10
Wilfred (2)
05:10-05:35
South Park (4)
05:35-06:00
Ripley's Believe It or Not! (5)
06:00-06:30
Ripley's Believe It or Not! (6)
06:30-07:00
Cheers (17)
07:00-07:30
TV-shop
07:30-08:30
Ax Men (9)
08:30-09:30
Community (1)
09:30-10:00
Whose Line Is It Anyways (USA) (23)
10:00-10:30
Whose Line Is It Anyways (USA) (24)
10:30-11:00
Simpsons (9)
11:00-11:30
Simpsons (10)
11:30-12:00
Simpsons (11)
12:00-12:30
Simpsons (12)
12:30-13:00
Simpsons (13)
13:00-13:30
Kongen av Queens (112)
13:30-14:00
Kongen av Queens (113)
14:00-14:30
Star Wars I - Den skjulte trussel
14:30-17:00
Star Wars: Episode II - Klonene angriper
17:00-19:30
Simpsons (14)
19:30-20:00
Simpsons (15)
20:00-20:30
The Goldbergs (23)
20:30-21:00
Star Wars V: Imperiet slår tilbake
21:00-23:20
Star Wars VI: Jediridderen vender tilbake
23:20-01:45
Gang related (10)
01:45-02:40
Pegasus vs. Chimera
02:40-04:20
Dads (17)
04:20-04:50
Dads (18)
04:50-05:10
30 Rock (22)
05:10-05:59
No program
05:59-06:00
Ikke gjør dette hjemme - Canada (5)
19:30-20:10
Jule-Nilssen
20:10-20:25
Leos reise (6)
20:25-20:55
Adventslekene (10)
20:55-21:00
Robin Hood
21:00-23:15
Arme riddere
23:15-00:35
Ikke gjør dette hjemme - Canada (5)
00:35-01:20
Adventslekene (10)
01:20-01:25
Under kniven (7)
01:25-01:50
Sexeffekt (3)
01:50-02:50
Game of Thrones (10)
02:50-03:45
Ondt blod i New York (9)
03:45-04:25
Las Palmas
04:25-04:40
Lille Charley bjørn
06:30-06:40
Bitte lille Benny
06:40-06:45
Lille Jack
06:45-07:00
Barnas superjul
07:00-07:05
Fugleveien 3
07:05-07:15
Ridder Mikkel
07:15-07:25
Adventsdager
07:25-07:30
Julemorgen
07:30-07:55
Lille Prinsesse
07:55-08:05
Romling
08:05-08:20
Teddy og Annie
08:20-08:35
Flaskepost fra Stillehavet (2)
08:35-08:45
Masha og Mishka
08:45-09:00
Robin Hood, rampestreker i Sherwood-skogen
09:00-09:15
Norge +
09:15-09:30
Madagaskarpingvinene
09:30-09:50
Tenketanken
09:50-10:00
Hedenhøsbarna finner opp julen (21)
10:00-10:10
Alle sammen sammen (2)
10:10-10:35
Det verste året i livet mitt - igjen (2)
10:35-11:05
Marvin Marvin
11:05-11:25
Kika og Bob
11:25-11:40
Dragerytterne fra Borkøy
11:40-12:00
KuleJenter (6)
12:00-12:30
Ask redder julen igjen
12:30-13:05
Bendik og Bill
13:05-13:10
Lille Prinsesse - Riktig god jul!
13:10-13:30
Gjett med Jess
13:30-13:40
Frosken og venene
13:40-13:50
Jul i Fugleveien 3
13:50-14:10
Masha og Mishka
14:10-14:15
Moffene
14:15-14:20
Øisteins juleblyant
14:20-14:30
Mánáid-TV (3)
14:30-14:45
Mánáid-TV
14:45-15:00
Wallace og Gromit - Romferden
15:00-15:20
Jørgen + Anne = sant
15:20-16:45
Norge +
16:45-17:00
SuzAnn
17:00-17:15
Floopaloo
17:15-17:30
Lille Charley bjørn
17:30-17:40
Bitte lille Benny
17:40-17:45
Lille Jack
17:45-18:00
Jul på Månetoppen (21)
18:00-18:28
Sauen Shaun - Mestersauer
18:28-18:35
Biciklo (2)
18:35-19:00
Pakten (21)
19:00-19:25
Teknologiske leketøy (12)
06:00-06:25
Hvordan gjør de det? med Jo Røislien (12)
06:25-06:55
Skjulte skatter (5)
06:55-07:50
Auction Hunters (5)
07:50-08:15
Auction Hunters (6)
08:15-08:40
Auction Hunters (7)
08:40-09:05
Auction Hunters (8)
09:05-09:35
Auction Hunters (9)
09:35-10:00
Auction Hunters (10)
10:00-10:30
Auction Hunters (11)
10:30-11:00
Auction Hunters (12)
11:00-11:30
Auction Hunters (13)
11:30-12:00
Auction Hunters (14)
12:00-12:30
Mythbusters (20)
12:30-13:30
Mythbusters (21)
13:30-14:30
Mythbusters (22)
14:30-15:30
Mythbusters (23)
15:30-16:30
Mythbusters (24)
16:30-17:30
Supercar Superbuild (3)
17:30-18:30
Outback Truckers (11)
18:30-19:30
Gullfeber (3)
19:30-20:30
Mythbusters (27)
20:30-21:30
Morgan Freeman: Livets gåter (10)
21:30-22:30
Marooned with Ed Stafford (9)
22:30-23:30
Yukon Men (1)
23:30-00:30
The Unexplained Files (3)
00:30-01:30
Mythbusters (18)
01:30-02:30
Mythbusters (19)
02:30-03:30
Mythbusters (20)
03:30-04:20
Mythbusters (21)
04:20-05:10
Mythbusters (22)
05:10-06:00
Ekstremfiske (4)
06:35-07:30
Bånn gass (8)
07:30-08:25
Fikserne (1)
08:25-08:55
Fikserne (2)
08:55-09:25
Fikserne (3)
09:25-09:55
Skattejegerne (5)
09:55-10:50
Skattejegerne (6)
10:50-11:45
Skattejegerne (7)
11:45-12:40
Smadret på sekunder (16)
12:40-13:10
Smadret på sekunder (17)
13:10-13:45
Smadret på sekunder (18)
13:45-14:15
Smadret på sekunder (19)
14:15-14:50
Smadret på sekunder (20)
14:50-15:25
Pantelånerne i Las Vegas (4)
15:25-15:55
Pantelånerne i Las Vegas (10)
15:55-16:25
Pantelånerne i Las Vegas (1)
16:25-16:55
Pantelånerne i Las Vegas (2)
16:55-17:25
Pantelånerne i Las Vegas (3)
17:25-17:55
Nattpatruljen (34)
17:55-18:25
Nattpatruljen (35)
18:25-18:55
Nattpatruljen (36)
18:55-19:25
Nattpatruljen (37)
19:25-20:00
Nattpatruljen (38)
20:00-20:30
Helt magisk (5)
20:30-21:00
Helt magisk (6)
21:00-21:30
Dødelig våpen 3
21:30-00:00
Ghost Ship
00:00-01:55
Barhjelpen (3)
01:55-02:55
Defying Gravity (11)
02:55-03:40
Outlaw Bikers (1)
03:40-04:30
Renegade (13)
04:30-05:19
Helt hårreisende (8)
06:50-07:45
Hundehviskeren (15)
07:45-08:45
Hundehviskeren (16)
08:45-09:45
Slankekrigen (9)
09:45-11:25
Ekstremt vekttap (15)
11:25-12:20
Ekstremt vekttap (16)
12:20-13:15
Ungkaren i paradis (7)
13:15-15:00
Trinny & Susannah - oppdrag Norge (23)
15:00-15:30
Trinny & Susannah - oppdrag Norge (24)
15:30-16:00
Trinny & Susannah - oppdrag Norge (25)
16:00-16:30
Trinny & Susannah - oppdrag Norge (26)
16:30-17:00
Trinny & Susannah - oppdrag Norge (27)
17:00-17:30
Trinny & Susannah - oppdrag Norge (28)
17:30-18:00
Fødeavdelingen (5)
18:00-19:00
Once Upon a Time: Storybrooke Has Frozen Over
19:00-20:00
Once Upon a Time (1)
20:00-21:00
Just Friends
21:00-23:00
Scandal (9)
23:00-00:00
How to Get Away with Murder (7)
00:00-00:50
Cold Case (12)
00:50-01:50
Cold Case (13)
01:50-02:50
Cold Case (14)
02:50-03:40
Off The Map (4)
03:40-04:33
Tøfferud (75)
06:00-06:15
Doktor McStuffins (17)
06:15-06:30
Phineas og Ferb (28)
06:30-06:45
Austin & Ally (55)
06:45-07:10
Lykke til, Jessie: Jul i New York (1)
07:10-08:00
Her er ditt liv, Riley (4)
08:00-08:25
Mikke Mus (26)
08:25-08:30
Mulan 2 (1)
08:30-09:55
Wander i galaksen (13)
09:55-10:10
Liv og Maddie (2)
10:10-10:35
Liv og Maddie (7)
10:35-11:00
Liv og Maddie (9)
11:00-11:25
Liv og Maddie (11)
11:25-11:50
Liv og Maddie (13)
11:50-12:15
Aristokattene
12:15-13:40
Phineas og Ferb redder sommeren (1)
13:40-14:25
Austin & Ally (27)
14:25-14:50
To konger (58)
14:50-15:15
Dog With a Blog (25)
15:15-15:40
A.N.T. - Akselerert Naturlig Talent (29)
15:40-16:05
Star Wars Rebels (2)
16:05-16:30
Mikke Mus (3)
16:30-16:45
Violetta: The Scoop (37)
16:45-16:50
Shake It Up (33)
16:50-17:15
Binny og spøkelset (5)
17:15-17:40
Kim Possible (71)
17:40-18:05
Magikerne på Waverly Place (6)
18:05-18:30
Hannah Montana (6)
18:30-18:55
Hunder er topp! Katter, derimot... (3)
18:55-19:05
Peter Pan (1)
19:05-20:25
Violetta (100)
20:25-21:10
Dog With a Blog (25)
21:10-21:35
A.N.T. - Akselerert Naturlig Talent (42)
21:35-22:00
Lykke til Charlie! (71)
22:00-22:25
Phil fra fremtiden (42)
22:25-22:50
Min barnevakt er en vampyr (21)
22:50-23:15
Shake It Up (73)
23:15-23:40
På tampen (22)
23:40-00:05
To konger (68)
00:05-00:30
Magikerne på Waverly Place (21)
00:30-00:50
Jessie (4)
00:50-01:10
Violetta (21)
01:10-01:55
Danny Cunningham - skolens ninja (6)
01:55-02:20
Yo, min venn er et spøkelse (6)
02:20-02:40
Packages From Planet X (6)
02:40-03:05
Art Attack (47)
03:05-03:25
Lykke til Charlie! (6)
03:25-03:45
Dog With a Blog (1)
03:45-04:10
Shake It Up (42)
04:10-04:30
Brandy & Herr Visvas (19)
04:30-04:55
Den amerikanske dragen: Jake Long (43)
04:55-05:15
Keiserens nye skole (43)
05:15-05:35
Austin & Ally (40)
05:35-06:00
Car S.O.S (1)
06:00-06:45
Edel metalljakt (12)
06:45-07:10
Spis: Historien om mat (1)
07:10-08:05
Spis: Historien om mat (2)
08:05-09:00
2. verdenskrigs største angrep (5)
09:00-09:55
1. verdenskrig i nytt lys (5)
09:55-10:50
Highway Thru Hell (12)
10:50-11:45
Suverene byggverk (3)
11:45-12:40
Stephen Hawking: Fremtidens vitenskap (1)
12:40-13:35
Stephen Hawking: Fremtidens vitenskap (2)
13:35-14:30
Stephen Hawking: Fremtidens vitenskap (3)
14:30-15:25
Stephen Hawking: Fremtidens vitenskap (4)
15:25-16:20
Stephen Hawking: Fremtidens vitenskap (5)
16:20-17:15
Stephen Hawking: Fremtidens vitenskap (6)
17:15-18:10
Dubai: den ultimate flyplass (3)
18:10-19:05
Highway Thru Hell (12)
19:05-20:05
Cosmos (7)
20:05-21:00
Kontroll over folket (7)
21:00-21:30
Kontroll over folket (8)
21:30-22:00
True Tube
22:00-23:00
Drugs Inc (2)
23:00-00:00
Tabu (1)
00:00-00:55
True Tube
00:55-01:50
Eksperimentet (5)
01:50-02:15
Eksperimentet (6)
02:15-02:40
Fengslet i utlandet (3)
02:40-03:30
Ekstrem overlevelse (4)
03:30-04:25
Kongen av fiske (2)
04:25-05:15
Overlevelse i Alaska (11)
05:15-06:00
Orangutangøya (3)
06:00-06:25
Tim Faulkners ville liv (5)
06:25-06:50
Tim Faulkners ville liv (6)
06:50-07:15
Møt dovendyrene (5)
07:15-07:40
Møt dovendyrene (6)
07:40-08:10
Too cute! (13)
08:10-09:05
Hus i tretoppene (5)
09:05-10:00
Call of the Wildman (9)
10:00-10:25
Call of the Wildman (10)
10:25-10:55
Jurassica (3)
10:55-11:50
Villhundøya
11:50-12:45
Ville øyer (1)
12:45-13:40
Ville øyer (2)
13:40-14:35
Ville øyer (3)
14:35-15:30
Ville øyer (4)
15:30-16:25
Ville øyer (5)
16:25-17:20
Tanked (7)
17:20-18:15
Dødlige flokker (6)
18:15-19:10
Leopardenes Fight Club
19:10-20:05
Haiangrep
20:05-21:00
Dødlige flokker (6)
21:00-21:55
Leopardenes Fight Club
21:55-22:50
Jeg lever! (6)
22:50-23:45
Haiangrep
23:45-00:40
Jurassica (3)
00:40-01:35
Tanked (7)
01:35-02:25
Dødlige flokker (6)
02:25-03:15
Leopardenes Fight Club
03:15-04:02
Jeg lever! (6)
04:02-04:49
Dyrepolitiet i Miami (6)
04:49-05:36
Sumpdyrenes redningsmenn (5)
05:36-06:00
Pizzagjengen (10)
06:00-06:25
Pizzagjengen (11)
06:25-06:50
Pizzagjengen (12)
06:50-07:15
Pizzagjengen (13)
07:15-07:40
Pizzagjengen (14)
07:40-08:10
Beauty and the Beast (1)
08:10-09:00
Beauty and the Beast (2)
09:00-09:55
Beauty and the Beast (3)
09:55-10:45
Beauty and the Beast (4)
10:45-11:35
Beauty and the Beast (5)
11:35-12:30
Frustrerte fruer (22)
12:30-13:20
Frustrerte fruer (23)
13:20-14:10
Frustrerte fruer (1)
14:10-15:05
Frustrerte fruer (2)
15:05-15:55
Frustrerte fruer (3)
15:55-16:45
2 Broke Girls (12)
16:45-17:15
2 Broke Girls (13)
17:15-17:40
2 Broke Girls (14)
17:40-18:10
2 Broke Girls (15)
18:10-18:35
2 Broke Girls (16)
18:35-19:05
Glee (9)
19:05-20:00
Bloggerne (9)
20:00-20:30
Sandra usensurert (9)
20:30-21:00
Hvordan bli dumpet på 10 dager
21:00-23:10
X Factor UK (32)
23:10-00:10
Zoolander
00:10-01:55
The Hours
01:55-04:10
My Big Fat Operation (2)
04:10-05:05
My Big Fat Operation (3)
05:05-05:55
Asterix og Obelix - Oppdrag Kleopatra
08:50-10:50
Snøhvit og de syv dvergene
10:50-12:30
Starter for 10
12:30-14:15
Nicholas Nickleby
14:15-16:40
Catch Me If You Can
16:40-19:15
Meet Bill
19:15-21:00
Bad Santa
21:00-22:45
Anchorman: The Legend of Ron Burgundy
22:45-00:15
A Separate Peace
00:15-01:50
Trinity - Lurveleven i underverdenen
01:50-03:50
Snikende tiger, skjult drage
03:50-05:45
Nyhetene
06:30-07:30
Økonomimagasinet
07:30-08:00
Nyhetsmorgen
08:00-10:00
Nyhetene
10:00-11:32
LørdagsMagasinet
11:32-12:00
Nyhetene
12:00-13:00
Nyhetene
13:00-13:32
LørdagsMagasinet
13:32-14:00
Nyhetene
14:00-15:30
Økonomimagasinet
15:30-16:00
Nyhetene
16:00-17:00
Nyhetene
17:00-18:30
Nyhetene
18:30-18:50
Været
18:50-19:00
Økonomimagasinet
19:00-19:30
Nyhetene
19:30-20:30
Nyhetene
20:30-21:00
Nyhetene
21:00-21:25
Sportsnyhetene
21:25-21:35
EM-studio
21:35-21:45
LørdagsMagasinet
21:45-22:10
Nyhetene
22:10-00:00
Hopp: Verdenscup i Engelberg, Sveits
08:30-09:15
Alpint: Verdenscup i Alta Badia, Italia
09:15-10:30
Skiskyting: Verdenscup i Pokljuka
10:30-11:15
Skiskyting: Verdenscup i Pokljuka
11:15-12:15
Alpint: Verdenscup i Alta Badia, Italia
12:15-13:30
Skiskyting: Verdenscup i Pokljuka
13:30-14:15
Hopp: Verdenscup i Engelberg, Sveits
14:15-16:00
Langrenn: Verdenscup i Davos i Sveits
16:00-16:45
Kombinert
16:45-17:15
Skiskyting: Verdenscup i Pokljuka
17:15-18:00
Skiskyting: Verdenscup i Pokljuka
18:00-18:30
Langrenn: Verdenscup i Davos i Sveits
18:30-19:00
Alpint: Verdenscup i Alta Badia, Italia
19:00-19:45
Hopp: Verdenscup i Engelberg, Sveits
19:45-21:00
Boksing: WBO-verdensmesterskap i Kiel
21:00-23:00
Skiskyting: Verdenscup i Pokljuka
23:00-23:45
Skiskyting: Verdenscup i Pokljuka
23:45-00:30
Hopp: Verdenscup i Engelberg, Sveits
00:30-01:30
Go'kväll (85)
06:00-06:05
Karl Johan (7)
06:05-06:35
Minnenas television: Stjärna mot stjärna
06:35-07:50
Hem till byn (5)
07:50-08:45
Julkalendern: Piratskattens hemlighet (21)
08:45-09:00
Jul hos Claus (4)
09:00-09:10
Svart på vitt
09:10-09:15
Vinterstudion
09:15-09:16
Vinterstudion
09:16-09:30
Alpint: Världscupen (1)
09:30-10:15
Vinterstudion
10:15-10:30
Alpint: Världscupen
10:30-11:30
Skidskytte: Världscupen (6)
11:30-12:10
Vinterstudion
12:10-12:45
Längdskidor: Världscupen (4)
12:45-14:15
Vinterstudion
14:15-16:00
På spåret (4)
16:00-17:00
Ridsport
17:00-17:55
Sportnytt
17:55-18:00
Rapport
18:00-18:10
Regionala nyheter
18:10-18:15
Landet runt (15)
18:15-18:45
Julkalendern: Piratskattens hemlighet (21)
18:45-19:00
Sportspegeln
19:00-19:30
Rapport
19:30-19:55
Regionala nyheter
19:55-20:00
Julstök med Lasse Kronér (2)
20:00-21:00
Blå ögon (4)
21:00-22:00
Ginas värld (8)
22:00-22:30
Akuten (9)
22:30-23:15
Rapport
23:15-23:20
Retro (1)
23:20-23:50
Moraeus med mera (8)
23:50-00:50
Suits (16)
00:50-01:35
Sveriges städmästare (7)
01:35-02:35
Sveriges städmästare (8)
02:35-03:35
Sportspegeln
03:35-04:05
Jul hos Claus (4)
04:05-04:30
Mitt i naturen (8)
04:30-05:30
Landet runt
05:30-06:00
Dink, the little dinosaur
06:00-06:15
Hello Kitty
06:15-06:30
Chuggington
06:30-06:40
Thomas tåget
06:40-06:50
Pokémon
06:50-07:15
Tobbes trix (1)
07:15-07:55
Nyhetsmorgon
07:55-11:30
Det största äventyret (2)
11:30-13:00
Bonde söker fru (13)
13:00-14:00
Sverigequizen (5)
14:00-15:00
Studio: Handbolls-EM (10)
15:00-15:25
Handbolls-EM (31)
15:25-16:05
Studio: Handbolls-EM (11)
16:05-16:15
Handbolls-EM (31)
16:15-17:00
Studio: Handbolls-EM (12)
17:00-17:30
Studio: Handbolls-EM (7)
17:30-17:55
Handbolls-EM (25)
17:55-18:40
Studio: Handbolls-EM (8)
18:40-18:45
Handbolls-EM (25)
18:45-19:35
Studio: Handbolls-EM (9)
19:35-20:00
Torpederna (6)
20:00-21:00
Body of Lies
21:00-22:00
TV4Nyheterna
22:00-22:05
TV4Vädret
22:05-22:15
Body of Lies
22:15-23:55
Fotbollskanalen Europa (32)
23:55-00:35
Life at the extreme (11)
00:35-01:15
Big Nothing
01:15-02:55
Glamour (59)
02:55-03:35
Hem till gården (6685)
03:35-04:10
Hem till gården (6686)
04:10-04:45
Sändningsuppehåll
04:45-05:50
Nyhetsmorgon
05:50-06:00
MTV Breakfast Club
06:00-09:00
3 From 1
09:00-09:55
Awkward (17)
09:55-10:25
Awkward (18)
10:25-10:55
Awkward (19)
10:55-11:20
Awkward (20)
11:20-11:45
Awkward (21)
11:45-12:10
Teen Mom 2 (19)
12:10-13:05
The Ride (8)
13:05-14:05
The Ride (5)
14:05-15:05
The Ride (4)
15:05-16:05
Mtv Live 2014 (1)
16:05-17:05
The Ride (3)
17:05-18:05
Mtv's Biggest Music Moments Of 2014 (1)
18:05-19:00
Mtv’S Top 20 Greatest Ema Moments (1)
19:00-20:00
Geordie Shore (1)
20:00-21:00
Geordie Shore (3)
21:00-21:55
Geordie Shore (8)
21:55-22:55
Ridiculousness (18)
22:55-23:25
Ridiculousness (17)
23:25-23:55
Jersey Shore (2)
23:55-00:45
Jersey Shore (3)
00:45-01:40
Jersey Shore (4)
01:40-02:25
Jersey Shore (5)
02:25-03:05
Night Videos
03:05-06:00
La Liga (153)
06:30-08:30
Serie A (95)
08:30-10:30
La Liga (150)
10:30-12:25
Serie A (99)
12:25-14:25
Serie A: Total Italian Football
14:25-14:55
Serie A (100)
14:55-16:55
La Liga (160)
16:55-18:55
C More Classics - Rivalries (1)
18:55-19:30
C More Classics - Rivalries (3)
19:30-20:00
Serie A: Total Italian Football
20:00-20:40
Serie A (101)
20:40-22:45
Skotsk Premiership (23)
22:45-00:45
La Liga (161)
00:45-02:45
La Liga (162)
02:45-04:35
Ligue 1
11:10-12:55
Futbol Mundial
12:55-13:25
UEFA Champions League Weekly
13:25-13:55
Ligue 1
13:55-16:00
Futbol Mundial
16:00-16:25
Ligue 1 Highlights
16:25-17:25
Ligue 1
17:25-19:10
Ligue 1
19:10-20:55
Ligue 1
20:55-23:00
Dart: World Darts Championship 2014
23:00-00:30
No program
00:30-06:00
Clarence
06:00-06:15
Steven Universe
06:15-06:30
Uncle Grandpa
06:30-06:42
Onkel Farfar
06:42-06:55
Mixels
06:55-07:00
Eventyrtid
07:00-07:30
Dreamworks Dragons
07:30-08:00
Dreamworks Dragons
08:00-08:30
Dreamworks Dragons
08:30-09:00
Dreamworks Dragons
09:00-09:30
Dreamworks Dragons
09:30-10:00
Dreamworks Dragons
10:00-10:30
Dreamworks Dragons
10:30-11:00
Dreamworks Dragons
11:00-11:30
Dreamworks Dragons
11:30-12:00
Dreamworks Dragons
12:00-12:30
Dreamworks Dragons
12:30-13:00
Dreamworks Dragons
13:00-13:30
Dreamworks Dragons
13:30-14:00
Dreamworks Dragons
14:00-14:30
Dreamworks Dragons
14:30-15:00
Dreamworks Dragons
15:00-15:30
Dreamworks Dragons
15:30-16:00
Dreamworks Dragons
16:00-16:30
Dreamworks Dragons
16:30-17:00
Dreamworks Dragons
17:00-17:30
Dreamworks Dragons
17:30-18:00
Ben 10
18:00-18:30
Ed, Edd og Eddy's Big Picture Show
18:30-20:00
Ben 10
20:00-20:30
Ben 10
20:30-21:00
Scooby-Doo! Mysteriegjengen
21:00-21:25
Eventyrtid
21:25-21:45
Gumballs fantastiske verden
21:45-22:15
Onkel Farfar
22:15-22:25
Steven Universe
22:25-22:40
Ben 10
22:40-23:00
Ben 10
23:00-23:25
Johnny Test
23:25-23:45
Johnny Test
23:45-00:05
Powerpuffjentene
00:05-00:25
Powerpuffjentene
00:25-00:50
Dexters laboratorium
00:50-01:10
Dexters laboratorium
01:10-01:35
Tapper den pysete hunden
01:35-01:55
Tapper den pysete hunden
01:55-02:20
Johnny Bravo
02:20-02:40
Johnny Bravo
02:40-03:00
Ed, Edd og Eddy
03:00-03:20
Ed, Edd og Eddy
03:20-03:45
Xiaolin Chronicles
03:45-04:10
Regular Show
04:10-04:20
Regular Show
04:20-04:30
Regular Show
04:30-04:40
Regular Show
04:40-04:55
Eventyrtid
04:55-05:15
Eventyrtid
05:15-05:40
Dexters laboratorium
05:40-05:50
Dexters laboratorium
05:50-06:00
The Apprentice (10)
06:50-08:25
Drømmen om landsbygda (60)
08:25-09:15
Drømmen om landsbygda (61)
09:15-10:05
Drømmedesign (12)
10:05-11:00
Drømmedesign (13)
11:00-11:55
Drømmedesign (1)
11:55-12:55
Undercover Boss USA (13)
12:55-13:55
Undercover Boss USA (14)
13:55-14:55
Kokkefest (5)
14:55-16:00
Drømmedesign (4)
16:00-17:10
Gretne, gamle gubber 2
17:10-19:15
Inspektør Morse (3)
19:15-21:30
Mord og mysterier (2)
21:30-23:50
The Postman
23:50-03:20
Hannibal (3)
03:20-04:05
Dalziel og Pascoe (3)
04:05-05:00
Foo Fighters: Sonic highways (6)
07:20-08:20
Sverige idag - romani chib arli
08:20-08:25
Sverige idag - romani chib lovari
08:25-08:30
Diktatorn (8)
08:30-09:00
Rapport
09:00-09:05
Det röda bandets sällskap (10)
09:05-09:50
De glömda gruvorna
09:50-10:00
Rapport
10:00-10:05
Gudstjänst
10:05-10:50
Kampen om kronan (2)
10:50-11:00
Rapport
11:00-11:05
Jddra med dn hjrna (5)
11:05-11:15
Nobelstudion: Snillen spekulerar
11:15-12:15
Rapport
12:15-12:20
Alpint: Världscupen (2)
12:20-13:20
Vem vet mest? (81)
13:20-13:50
Vem vet mest? (82)
13:50-14:20
Vem vet mest? (83)
14:20-14:50
Vem vet mest? (84)
14:50-15:20
Vem vet mest? (85)
15:20-15:50
Sverige idag - meänkieli
15:50-15:55
Rapport
15:55-16:00
Nobel i Rinkeby - en språklig utmaning
16:00-17:00
UR
17:00-17:01
Alors demande! (12)
17:01-17:10
Kortfilmsklubben - kinesiska (4)
17:10-17:25
Kortfilmsklubben - isländska (2)
17:25-17:35
Ink: Alter egos exposed (10)
17:35-18:00
Mystiken kring Jesus
18:00-18:45
The world for Christmas
18:45-18:50
Det söta livet - jul (4)
18:50-19:00
Världens natur: Delfinernas hemliga liv (2)
19:00-19:55
Ekoxens landskap
19:55-20:00
Runda bordet (5)
20:00-21:00
Aktuellt
21:00-21:15
Sportnytt
21:15-21:30
Kortfilm med Kakan på årets kortaste dag
21:30-00:25
Berättarna (2)
00:25-00:55
24 Vision
00:55-01:00
Rapport
01:00-01:05
Sverige idag - meänkieli
01:05-01:10
Nyheter
01:10-01:11
24 Vision
01:11-02:00
Rapport
02:00-02:05
24 Vision
02:05-03:00
Rapport
03:00-03:05
24 Vision
03:05-03:30
Ingermanland (4)
03:30-04:00
Nyheter
04:00-04:01
Rapport
04:01-04:05
24 Vision
04:05-05:00
Rapport
05:00-05:05
Hopp: Verdenscup i Engelberg, Sveits
06:00-07:00
Alpint: Verdenscup i Val d'Isère
07:00-08:00
Alpint: Verdenscup i Val Gardena i Italia
08:00-09:00
Watts
09:00-09:15
Hopp: Verdenscup i Engelberg, Sveits
09:15-10:15
Alpint: Verdenscup i Val d'Isère
10:15-11:45
Kombinert
11:45-12:30
Langrenn: Verdenscup i Davos i Sveits
12:30-14:15
Skiskyting: Verdenscup i Pokljuka
14:15-15:00
Watts
15:00-15:15
Fotball: Bundesliga fra Tyskland
15:15-17:30
Fotball: Bundesliga fra Tyskland
17:30-19:30
Fotball: Høydepunkter fra Bundesliga
19:30-20:30
Alpint: Verdenscup i Alta Badia, Italia
20:30-21:00
Hopp: Verdenscup i Engelberg, Sveits
21:00-22:00
Alpint: Verdenscup i Val d'Isère
22:00-22:45
Bilsport: Race of Champions i Barbados
22:45-23:15
Bilsport: Race of Champions i Barbados
23:15-23:45
Kampsport: King of Kings i Gdansk i Polen
23:45-01:30
Fotball: Bundesliga fra Tyskland
01:30-03:00
Watts
03:00-04:00
Watts
04:00-05:00
Watts
05:00-06:00
Karsten og Petra blir bestevenner
06:45-08:05
The Swan Princess Christmas
08:05-09:30
Mammas pojkar
09:30-11:10
The East
11:10-13:05
Hobbiten: Smaugs ødemark
13:05-15:40
That's My Boy
15:40-17:35
Anchorman: The Legend Continues
17:35-19:30
Skjønnheten og monsteret i Paris
19:30-21:00
Noah
21:00-23:25
Machete Kills
23:25-01:15
RoboCop
01:15-03:15
The Look of Love
03:15-05:00
Baggage Claim
05:00-06:00
Khumba
07:00-09:00
Home Alone: The Holiday Heist
09:00-11:00
Fly
11:00-13:00
Solan og Ludvig - Jul i Flåklypa
13:00-15:00
Tingeling og sjørøverfeen
15:00-17:00
Muppets Most Wanted
17:00-19:00
Det Regner Kjøttboller 2
19:00-21:00
Frost
21:00-23:00
Gåten Ragnarok
23:00-01:00
Battle of the Year
01:00-03:00
Dark Skies
03:00-05:00
Frost
05:00-06:00