Gledelig etterjul! Skrevet av Masipan-Gomp, 27.12.2005
Det beste med julen kommer først etter nyttår. Da kan jeg spise dobbelt så mye marsipan til samme pris.
CD-Ønske: Gavekort
Enda mer Enrique Skrevet av Erlend, 30.12.2005
Enrique Drageseth. Gutten som vant «Vaktmesterprisen» ved Høyenhall skole, har vært med i TV2s Idol og Filmstjerne, og nå prøver seg på Dansefeber. Du lurer på hva han ikke kan? Vel, på dikt.no varter han opp med seks dikt, én sangtekst og ikke minst krimromanen «Kastanjene i Bygdøy allé».
CD-Ønske: Bright Eyes - I'm Wide Awake, It's Morning
Nei, nei, nei Skrevet av Tor Kåre, 30.12.2005
16 år gamle Mary i "Saved!" hadde ikke lyst til å ha sex, men hun hadde sex likevel fordi Jesus ba henne om det fordi kjæresten hennes var homo. Moralen var?
CD-Ønske: U2- All that you can't leave behind
Kjære deg Skrevet av Åse Sabrina, 30.12.2005
...som jeg møtte på Sting og ble med hjem forrige onsdag. Jeg har testet meg, og det bør du også gjøre.
CD-Ønske: Nyeste til David Gray
Nyttårstalen Skrevet av Ina, 31.12.2005
Fikk kongen hjelp av Ari Behn til å skrive årets nyttårs tale? Var en god del Lysfontene-aktige setninger der.
CD-Ønske: Gavekort
Multitalent? Skrevet av Sauen, 01.01.2006
Enrique Dragseth kan ingenting. Det er derfor han er med på alt mulig. Når skal han innse at han ikke er noen reality-stjerne? Få deg en jobb på Rimi, Enrique.
CD-Ønske: Den nyeste til Michael Buble
Smør på flesk Skrevet av Syltynn, 01.01.2006
Når Erna Solberg sa at hun ikke brydde seg om vekten, følte jeg at det var noe som ikke trengte å bli sagt. Vi ser det.
CD-Ønske: Siste til B.E. Peas
King Kong Skrevet av Brøleapen, 01.01.2006
Kan noen gi meg nummeret til han som har stemmen til King Kong? Vil gjerne ansette ham som vokalist i bandet.
CD-Ønske: Siste av Cryptopsy
Which Witch? Skrevet av Ikke tonedøv, 02.01.2006
Kjære Benedikte Adrian:
du ser ut som en gud, men du synger som en hobbit.
CD-Ønske: Gavekort
Shendisjakten Skrevet av Benali, 02.01.2006
Har det givende programmet "Kjendisjakten" på TV2 skiftet navn til "Frokostquiz" bare fordi at Pia Haraldsen sliter med kj-lyden?
CD-Ønske: John Coltrane - Blue Train