Skuespiller Nicole Kidman (49) er for tiden aktuell i tv-serien «Big Little Lies» som er full av intrikate forhold.
Nå avslører Hollywood-stjerna at hun har et hemmelig bånd med en av motspillerne også utenfor skjermen.
To år etter skilsmissen fra Tom Cruise (54) i 2001, innledet Kidman en romanse med rockeren Lenny Kravitz (52), og nå spiller hun mot datteren hans, Zoe Kravitz (28), i «Big Little Lies».
Nicole Kidman og Lenny Kravitz var kjærester i omkring ett år og holdt en lav profil i media. Hele 13 år etter bruddet, avslører skuespilleren at de planla å gifte seg.
- Jeg kjente Zoe fra før fordi jeg var forlovet med faren hennes, forteller hun til The Edit.
- Alt er i familien. Jeg er veldig glad i Lenny; Han er en fantastisk fyr.
Distraherende talentfull
Etter ekteskapsbruddet fra Tom Cruise, som hun har adoptivbarna Isabelle (23) og Connor (21) med, ble Kidman linket til både Jude Law (44), Steven Bing (51) og Lenny Kravitz.
I 2007 åpnet hun seg om forlovelsen - uten å røpe hvem det gjaldt.
- Jeg ønsket egentlig ikke noe forhold. Jeg ville bare at barna skulle ha meg, og jeg følte meg ikke komfortabel med å ha en annen person i alt kaoset. Men så ble jeg forlovet med noen.... Men det var bare ikke riktig. Jeg var ikke klar. Vi var ikke klare, fortalte hun til Vanity Fair den gang.
For å fortsette å lese denne artikkelen må du logge inn
Denne artikkelen er over 100 dager gammel. Hvis du vil lese den må du logge inn.
Det koster ingen ting, men hjelper oss med å gi deg en bedre brukeropplevelse.
Gå til innlogging medVi bruker aID som innloggings-tjeneste, med din aID-konto kan du enkelt logge inn på alle våre sider som krever dette.
Vi bryr oss om ditt personvern
Dagbladet er en del av Aller Media, som er ansvarlig for dine data. Vi bruker dataene til å forbedre og tilpasse tjenestene, tilbudene og annonsene våre.
Vil du vite mer om hvordan du kan endre dine innstillinger, gå til personverninnstillinger