Det er ingen hemmelighet at ekteparet David (47) og Victoria (48) Beckham har vekket oppsikt både én og 50 ganger med stilen sin. Helt siden de ble et par har de nemlig møtt opp på de fleste tilstelninger sammen - gjerne i koordinerte antrekk.
Én ting de - heldigvis - ikke har koordinert til punkt og prikke, er hårfrisyren.

Får homokritikk: - Hykler
Gjennom karrieren som fotballspiller gjorde Beckham seg kjent for frisparkene sine. Han gjorde seg imidlertid minst like kjent for sine mange frisyrer.
47-åringen, som har vært gift med kona siden 1999, ble nemlig i begynnelsen av 2000-tallet sett med en rekke oppsiktsvekkende hårstiler.

Blant annet vekslet han mellom langt og kort hår, oppsatt hår, barbert, fletter og hanekam.

Nå avslører han sannheten bak de mange frisyrene - og røper samtidig hvordan kona var involvert.
- Folk har alltid trodd at Victoria hadde en stor innflytelse på hva jeg hadde på meg, hva jeg gjorde med håret eller tatoveringene mine, sier 47-åringen i et Youtube-intervju med tidligere fotballstjerne Gary Neville.

- Sånn er det ikke. Jeg har alltid bestemt selv for om jeg ønsker å bære rene lærantrekk eller denim. Jeg elsker mote, sier han videre.
Han legger også til at hanekammen er det mest kontroversielle han har gjort med håret sitt, men at han personlig trivdes best med kortbarbert manke.
- Det er lettest å ta seg av, smiler han.