Thor Haavik fra «Farmen»:

Deler gladnyhet

Hele Norges «Farmen»-Thor er strålende fornøyd med ny milepæl.

SPENNENDE MILEPÆL: Thor Haavik er strålende fornøyd med leilighetskjøpet. Foto: Tor Lindseth / Se og Hør
SPENNENDE MILEPÆL: Thor Haavik er strålende fornøyd med leilighetskjøpet. Foto: Tor Lindseth / Se og Hør Vis mer
Hei, denne artikkelen er over ett år gammel og kan inneholde utdatert informasjon
Publisert
Sist oppdatert

Thor Haavik (27) ble et kjent ansikt for det norske folk etter sin deltakelse i «Farmen» høsten 2020. Som nylig ordinert prest spredde han det kristne budskap på TV i beste sendetid.

Bergenseren ble raskt svært populær, og i etterkant av «Farmen» kunne han avsløre at innboksen rant over av hyggelige meldinger, og ikke minst frierbrev.

Nå har Haavik enda flere grunner til å smile: Den unge presten har kjøpt sin første leilighet.

- Det er veldig moro, selv om det også er litt vanskelig å bruke så mye penger på seg selv, sier 27-åringen til Dagbladet, og forteller at leilighetskjøpet var nøye gjennomtenkt.

Ventet med å flytte inn

«Farmen»-profilen har derimot ikke vært på leilighetsjakt særlig lenge. Han sa opp leiligheten sin i Oslo før han dro av gårde på «Farmen»-innspillingen, og flyttet hjem til familien etter gårdsoppholdet. Først etter det begynte han jakten på egen bolig.

For å fortsette å lese denne artikkelen må du logge inn

Denne artikkelen er over 100 dager gammel. Hvis du vil lese den må du logge inn.

Det koster ingen ting, men hjelper oss med å gi deg en bedre brukeropplevelse.

Gå til innlogging med

Vi bruker aID som innloggings-tjeneste, med din aID-konto kan du enkelt logge inn på alle våre sider som krever dette.

Vi bryr oss om ditt personvern

Dagbladet er en del av Aller Media, som er ansvarlig for dine data. Vi bruker dataene til å forbedre og tilpasse tjenestene, tilbudene og annonsene våre.

Vil du vite mer om hvordan du kan endre dine innstillinger, gå til personverninnstillinger

Les mer