8. november ble en merkedag for hele verden da Donald Trump (70) ble valgt til USAs 45. president.
Etter valget har det vært flere protester og demonstrasjoner og Trump-familien har måtte tåle hard medfart både under og etter valget.
Alle antrekkene fra innsettelsen kan du lese om lenger nedover i artikkelen.
Yngstedattera bommet
På innsettelsen dukket alle barna til Donald Trump opp. Blant dem var hans to svært offentlige døtre, Ivanka og Tiffany. Begge to dukket opp i hvitt, men kritikken lot ikke vente på seg da én av dem begikk en motefeil.
Bloggredaktør i Aller og moteekspert Ingeborg Heldal mener at Tiffany Trump (23) bommet helt med sitt helhvite antrekk.
- Stakkars Tiffany! Hun har forvekslet konservativt og ufikst! I et forsøk på å kle seg verdig og høytidelig, har hun bare endt opp med å se skrekkelig ufikset ut. Jakken ser for stor ut og har dessuten et uformelig og lite flatterende snitt. Jeg får nesten litt vondt av henne, sier hun til Dagbladet.
Vixen-redaktør og moteekspert Ida Elise Eide Einarsdottir lot seg heller ikke imponere av Tiffany Trump.
Les artikkelen gratis
Logg inn for å lese eldre artikler. Det koster ingenting, gir deg tilgang til arkivet vårt og sikrer deg en bedre brukeropplevelse.
Gå til innlogging medVi bruker aID som innloggings-tjeneste, med din aID-konto kan du enkelt logge inn på alle våre sider som krever dette.
Vi bryr oss om ditt personvern
Dagbladet er en del av Aller Media, som er ansvarlig for dine data. Vi bruker informasjonskapsler (cookies) og dine data til å forbedre og tilpasse tjenestene, tilbudene og annonsene våre.
Vil du vite mer om hvordan du kan endre dine innstillinger, gå til personverninnstillinger