Søndag kom den overraskende nyheten om at kjendisparet Cristian Brennhovd (23) og Caroline Nitter (24) hadde gjort det slutt etter hele to år som par.
Brennhovd delte først nyheten på sin Instagram-profil, og bekreftet nyheten overfor Dagbladet.

Bekrefter brudd
- Det er slutt mellom meg og Caroline. Vi har hatt det opp og ned den siste tida, men nå er vi helt ferdige, sa han søndag ettermiddag.
Nå har både Brennhovd og Nitter satt seg ned med Rød Løper for å snakke om bruddet.
- Har ikke vært utro
Natt til søndag la Brennhovd ut en rekke innlegg på Instagrams historiefunksjon hvor han kom med flere påstander mot sin tidligere kjæreste.
Nitter, som har holdt kortene tett til brystet fram til nå, røper overfor Rød Løper at hun ikke kjenner seg igjen i anklagene.

Håvet inn på Onlyfans
Brennhovd skrev nemlig at hun hadde vært utro.
- Nei, jeg har ikke vært utro, sier Nitter og legger til:
- Hadde jeg vært utro hadde det vært en ny opplevelse for meg.
Slo opp før jul
Både Brennhovd og Nitter erkjenner at de slo opp før jul, men at de ombestemte seg og ble kjapt sammen igjen. Nitter på sin side mener at det har vært veldig «av og på» siden den gang.

Kvinnelige psykopaters listige triks
- Caroline mener vi slo opp før jul. Det gjorde vi. Men vi ombestemte oss også, vi sa vi skulle være sammen. Vi sa også at vi ikke skulle ligge med andre mens vi bodde sammen, forklarer Brennhovd.
- Så kommer det fram ting som han kanskje ikke skal vite, og det er min feil. Jeg skulle vært mer forsiktig, kontrer Nitter.
Har det vondt
Det tidligere paret utelukker ikke at de kanskje finner sammen igjen en dag. Brennhovd mener på sin side at det mangler tillit på nåværende tidspunkt, og Nitter bedyrer at man aldri skal si aldri.

Lege slakter «slankekorsett»: - Forkastelig
Begge erkjenner at de har gjort feil i forholdet og at ingenting er helt og holdent den andres feil.
- Jeg har det vondt. Jeg syns dette er jævlig liksom, sier Brennhovd avslutningsvis.

Få siste nytt!
Last ned APPEN her!