- De hadde veldig god sprudlevin!
Det fortalte den internasjonale artisten Aurora Aksnes (25) om festen etter Oscar-utdelingen i fjor. På utdelingen framførte Asknes «Frost 2»-låta «Into the Unknown» sammen med Idina Menzel (50).
I låta synger ikke Aksnes tekst, men lyden av vind som en slags klang i bakgrunnen.
- Det var veldig gøy, men også stressende, sa artisten til Dagbladet da vi møtte henne på rød løper i anledning «P3 Gull» nylig.
På Oscar-etterfesten deltok mange av Hollywoods mest kjente fjes, men 25-åringen fra Os avslørte at hun likevel ikke ble «starstruck»av de store stjernene.
- Det var så mange folk. Det var så mye. Så man får ikke helt tid til det, fortalte hun, og la til:
- Men jeg hilste på mange. Keanu Reeves og Tom Hanks, han var kjempehyggelig.
Mottar døde insekter fra fans
Aksnes slo for alvor gjennom som artist da hun som 17-åring ble nominert til årets nykommer på «P3»-gull i 2014. Siden har hun oppnådd stor suksess, også internasjonalt.
Overfor Dagbladet røpet artisten at hun mottar post fra fansen, blant annet med døde insekter.
For å fortsette å lese denne artikkelen må du logge inn
Denne artikkelen er over 100 dager gammel. Hvis du vil lese den må du logge inn.
Det koster ingen ting, men hjelper oss med å gi deg en bedre brukeropplevelse.
Gå til innlogging medVi bruker aID som innloggings-tjeneste, med din aID-konto kan du enkelt logge inn på alle våre sider som krever dette.
Vi bryr oss om ditt personvern
Dagbladet er en del av Aller Media, som er ansvarlig for dine data. Vi bruker dataene til å forbedre og tilpasse tjenestene, tilbudene og annonsene våre.
Vil du vite mer om hvordan du kan endre dine innstillinger, gå til personverninnstillinger