Kardashian-familien vokser stadig, og nå har Khloe Kardashian (38) og ekskjæresten Tristan Thompson (31) fått sitt andre barn sammen.

Innrømmer bilde-blemme
En representant for 38-åringen forteller People at eksparet, som gikk hvert til sitt i januar, har fått en sønn via surrogat. Den lille gutten har foreløpig ikke fått et navn.
Flere medier har omtalt saken, deriblant Us Weekly og E! News.
- Veldig takknemlig
Det var i juli det ble kjent at Kardashian og Thompson skulle få sitt andre barn. Fra før har de datteren True (4) sammen.
- Vi kan bekrefte at et søsken ble unnfanget i november, har en representant tidligere fortalt People.

Scene vekker sterke reaksjoner
- Khloe er veldig takknemlig for den utrolige surrogatmora og den vakre velsignelsen, sa representanten den gang.
Hollywood-stjernene begynte å date i 2016, og to år seinere fikk de som nevnt sitt første barn.
Samtidig som paret fortsatte å date av og på, ble Thompson far til en gutt med Maralee Nichols i fjor. Ifølge E! News skal Kardashian og Thomspons sønn ha blitt unnfanget før realitystjerna visste om Nichols graviditet.
Ifølge Us Weekly har Thompson tidligere skapt overskrifter med utroskandaler, inkludert med en nær venn av Kardashian-familien, Jordyn Woods.
NBA-spilleren har også sønnen Prince (5) med ekskjæresten Jordan Craig.

Røper babynyhet
Fikk nedslående beskjed
Kardashian har tidligere åpnet opp om utfordringer med å få barn. Under en episode av «Keeping up with the Kardashians» i mars i fjor, kunne TV-stjerna dele at hun hadde fått beskjed om at det ville være et risikosvangerskap dersom hun ville bære fram sitt andre barn selv.
- Jeg skal ikke gå inn på detaljer på kamera, men de (legene. Journ, anm.), sa at det ville være rundt 80 prosent sjanse for en spontanabort. Jeg mistet nesten True til en spontanabort i starten. Men jeg visste ikke at det var en varende ting.