Tirsdag ble tiltalten mot Donald Trump (76) offentliggjort.

- Hun er sint
Trump er tiltalt på hele 34 punkter sm innebærer forfalskning av forretningsdokumenter, i forbindelse med utbetalingen av hysjpenger til pornoskuespilleren Stormy Daniels. Det er første gang i amerikansk historie at en tidligere president tiltales i en straffesak.
Hele tiltalen kan leses her.
Ekspresidentens familie var ikke til stede under rettsmøtet i New York tirsdag denne uka. Kona Melania (53) og dattera Ivanka (43) var heller ikke til stede under talen hans på Mar-A-Lago, seinere samme kveld.
En annen person som ikke har vært å se rundt Trump den siste tida, er hans yngste sønn Barron (17).
17-åringen, som sjelden er å se, har ikke blitt avbildet siden i fjor.

Sist gang Barron var å se offentlig med pappa Donald, var da sistnevnte 15. november annonserte at han igjen ville prøve å bli president i USA.

Barron har ved flere anledninger skapt overrskrifter når han først har blitt observert offentlig.
Den sjenerte 17-åringen var å se under begravelsen av Ivana Trump, Donalds ekskone, i fjor sommer. Det var første gang på over ett år han viste seg i offentlig sammenheng.

Stiller ikke opp for Donald
Der fanget han manges oppmerksomhet, ettersom mye hadde skjedd med den den gang 16 år gamle gutten, siden sist han ble avbildet.
Barron hadde nemlig blitt vesentlig mye høyere enn resten av familien. Ikke engang Donald, som er rundt 190 centimeter, kan si seg høyere en tenåringssønnen, som hevdes å være over to meter høy.
Alle de fem barna til den tidligere presidenten var til stede i begravelsen, men på bildene fra seremonien var det Barrons høyde som fanget «alle» sin oppmerksomhet.