De siste dagene har det blitt skrevet mye om «Tiger King»-stjerna Joe Exotic (57), som for tida sitter fengslet og soner en dom på 22 år i et fengsel i Fort Worth i Texas. Exotic ble i 2019 dømt for å ha forsøkt å ansette en leiemorder for å ta livet av erkerivalen Carol Baskin (59)
Tidligere denne uka gikk hans juridiske team med Eric Love i spissen, ut og sa at de var overbeviste om at tidligere president Donald Trump (74) kom til å benåde «Tiger King»-stjerna.
De hadde allerede planen klar for hvordan Exotic skulle tilbringe sine første timer i frihet, blant annet i form av en hårklipp. De hadde også leid både helikopter og limousin til å frakte Exotic rundt.
Som de fleste har fått med seg ble ikke dette tilfellet, og Exotic blir derfor sittende igjen bak murene.
Skuffet
Etter at det ble kjent at Exotic ikke fikk benådning uttalte Eric Love at de var svært skuffet.
Love påpekte imidlertid at de ikke har noen planer om å gi opp, og forklarte at de hadde brukt to timer i telefon med Exotic for å snakke om andre muligheter.
I et innlegg på Twitter og Instagram bryter Exotic tausheten og han legger ikke skjul på sin skuffelse over Trump.
For å fortsette å lese denne artikkelen må du logge inn
Denne artikkelen er over 100 dager gammel. Hvis du vil lese den må du logge inn.
Det koster ingen ting, men hjelper oss med å gi deg en bedre brukeropplevelse.
Gå til innlogging medVi bruker aID som innloggings-tjeneste, med din aID-konto kan du enkelt logge inn på alle våre sider som krever dette.
Vi bryr oss om ditt personvern
Dagbladet er en del av Aller Media, som er ansvarlig for dine data. Vi bruker dataene til å forbedre og tilpasse tjenestene, tilbudene og annonsene våre.
Vil du vite mer om hvordan du kan endre dine innstillinger, gå til personverninnstillinger