Den britiske realitykonkurransen «I'm a Celebrity … Get Me Out of Here» er hardt rammet av snøstormen «Arwen», som herjer i Storbritannia.
I TV-showet møtes det som kan ses på som mer eller mindre avdankede kjendiser, som utfører ulike utfordringer - ofte med innslag av insekter, krypdyr og andre ekle elementer.
Innspillingen av TV-serien foregår ved Gwrych Castle i Wales, som før helga fikk kjenne på Arwens krefter, og derfor måtte avbryte innspillingen.
Det melder flere utenlandske medier, deriblant Sky News.
Nå skal det jobbes iherdig med å reparere de betydelige skadene som ble forårsaket av stormen.
I tillegg til å skape produksjonsproblemer har de ekstreme værforholdene ført til at kjendisene måtte evakueres fra slottet.
På grunn av strenge smittevernregler må kjendisene være i karantene helt til filmingen kan gjenopptas.
- Må komme oss vekk
«I'm a Celebrity» ledes av den populære programlederduoen Anthony McPartlin og Declan Donnelly.
Fredag la duoen ut en video fra utsida av slottet i forkant av showet, med vinden piskende i bakgrunnen.
Med Dagbladet Pluss kan du dykke ned i en verden av eksklusivt innhold som berører, beriker og begeistrer
Kom tett på de sterke historiene. Bli med på innsiden og bak fasaden. Ta gode valg i hverdagen ved hjelp av våre tips, tester og guider.
Du kan si opp når som helst.
Her finner du bruker- og abonnementsvilkår.
Vi bryr oss om ditt personvern
Dagbladet er en del av Aller Media, som er ansvarlig for dine data. Vi bruker dataene til å forbedre og tilpasse tjenestene, tilbudene og annonsene våre.
Vil du vite mer om hvordan du kan endre dine innstillinger, gå til personverninnstillinger