TV-profil Mayoo Indiran (31) kunne i helga fortelle på Instagram at han er blitt operert, og at han var redd i forkant. Samtidig bruker han anledningen til å takke det norske helsevesenet, uten at det kommer tydelig fram hvorfor han ble lagt under kniven.
Når Dagbladet snakker med han mandag, kan imidlertid Indiran fortelle at han ble operert tidlig torsdag i forrige uke, og at han etter forholdene har det greit.
31-åringen er om bare kort tid å se i TV 2-suksessen «Kompani Lauritzen». Under opptreninga gikk det imidlertid galt, røper han.
Operert tidligere
- Det skjedde rett før «Kompani». Jeg skulle prøve å trene meg opp for å ha et godt utgangspunkt for konkurransen, men det gikk ikke som planlagt, forklarer Indiran.
Videre kan han fortelle at han fikk en vridning i det ene kneet på vei opp Grefsenkollen med samboeren.
- Det samme kneet har jeg operert en gang tidligere, det var allerede svakt. Men lite ante jeg at jeg hadde ødelagt menisken.
Skjulte smertene
Skaden var naturligvis smertefull. Indiran valgte imidlertid å skjule smertene.
Les artikkelen gratis
Logg inn for å lese eldre artikler. Det koster ingenting, gir deg tilgang til arkivet vårt og sikrer deg en bedre brukeropplevelse.
Gå til innlogging medVi bruker aID som innloggings-tjeneste, med din aID-konto kan du enkelt logge inn på alle våre sider som krever dette.
Vi bryr oss om ditt personvern
Dagbladet er en del av Aller Media, som er ansvarlig for dine data. Vi bruker informasjonskapsler (cookies) og dine data til å forbedre og tilpasse tjenestene, tilbudene og annonsene våre.
Vil du vite mer om hvordan du kan endre dine innstillinger, gå til personverninnstillinger