Advarsel: Denne artikkelen avslører noe av innholdet i kveldens episode av «Kompani Lauritzen».
Denne våren har Tone Damli (33) vært en av de 14 kjendisene som kjemper om en plass i Dag Otto Lauritzens (65) respekterte kompani i den tredje sesongen av TV-programmet.
I starten av sesongen kunne seerne se at 33-åringen fikk beskjed fra befalet om at de så vidt hadde lagt merke til henne, og at hun var på nippet til å være «usynlig». Også selv etterlyste hun mer tid på skjermen.
Nå har det imidlertid gått noen uker og Damli dukker stadig mer opp foran kameraene, noe hun også gjør i kveldens episode.
- Herrefred så forbannet
Denne uka er det samarbeid som står i fokus på Setnesmoen leir i Åndalsnes, og under en av oppgavene skal Damli, sammen med Ruben Markussen, redde en skadet soldat fra en røykfylt tunnel.
I forkant var makkerparet optimistiske og gledet seg til å ta fatt på oppdraget. Det tok imidlertid ikke lang tid før motet snudde, og etter mye om og men var det to mindre fornøyde kompaniaspiranter som ramlet ut av tunnelen.
Les artikkelen gratis
Logg inn for å lese eldre artikler. Det koster ingenting, gir deg tilgang til arkivet vårt og sikrer deg en bedre brukeropplevelse.
Gå til innlogging medVi bruker aID som innloggings-tjeneste, med din aID-konto kan du enkelt logge inn på alle våre sider som krever dette.
Vi bryr oss om ditt personvern
Dagbladet er en del av Aller Media, som er ansvarlig for dine data. Vi bruker informasjonskapsler (cookies) og dine data til å forbedre og tilpasse tjenestene, tilbudene og annonsene våre.
Vil du vite mer om hvordan du kan endre dine innstillinger, gå til personverninnstillinger