(Dagbladet): I starten av august vekket «Ringenes Herre»-stjerna Orlando Bloom (39) oppsikt verden over, etter at nakenbilder av ham på ferie med kjæresten Katy Perry (31) ble spredt rundt på internett.
På flere av paparazzibildene, som ble tatt mens paret var på ferie i Italia, er Blooms edlere deler godt synlige.
Etter at «nakenskandalen» var et faktum, valgte 39-åringen å forholde seg taus om bildene.
Nylig bestemte han seg imidlertid for å kommentere dem - i det minste indirekte - ved å publisere en humoristisk videosnutt på sin egen Instagram-profil.
I videoen kan man se Bloom løpe nedover en pir i sakte film iført et par røde badebukser mens låta «Gonna Fly Now», kjent fra «Rocky»-filmene, spilles. Han stopper opp med ansiktet helt oppi kamera, men sier ingenting.
Under videoen har Bloom skrevet en spøkefull tekstlinje, som trolig er ment som en kommentar til oppstyret rundt de mye omtalte nakenbildene:
«Når du løper etter fyren som stjal badebuksene dine» (oversatt fra engelsk, journ.anm.).
Advarte ekskona om bildene
Tidligere har ekskona til Orlando Bloom, den australske modellen Miranda Kerr (33), fortalt om sin reaksjon på de oppsiktsvekkende bildene av filmstjernen.
For å fortsette å lese denne artikkelen må du logge inn
Denne artikkelen er over 100 dager gammel. Hvis du vil lese den må du logge inn.
Det koster ingen ting, men hjelper oss med å gi deg en bedre brukeropplevelse.
Gå til innlogging medVi bruker aID som innloggings-tjeneste, med din aID-konto kan du enkelt logge inn på alle våre sider som krever dette.
Vi bryr oss om ditt personvern
Dagbladet er en del av Aller Media, som er ansvarlig for dine data. Vi bruker dataene til å forbedre og tilpasse tjenestene, tilbudene og annonsene våre.
Vil du vite mer om hvordan du kan endre dine innstillinger, gå til personverninnstillinger