James Blunt:

Utsatt for innbrudd - trygler om hjelp

Den britiske sangeren og kona Sofia Wellesley ble frastjålet 100 eiendeler.

INNBRUDD: Sanger James Blunt og kona Sofia Wellesley ble utsatt for et innbrudd i villaen sin på Ibiza. Foto: REX / NTB
INNBRUDD: Sanger James Blunt og kona Sofia Wellesley ble utsatt for et innbrudd i villaen sin på Ibiza. Foto: REX / NTB Vis mer
Hei, denne artikkelen er over ett år gammel og kan inneholde utdatert informasjon
Publisert

Den britiske musikeren James Blunt (46), kjent for låter som «You're Beautiful» og «Tears and Rain», opplevde forrige uke å bli utsatt for innbrudd i villaen sin i Santa Gertrudis på Ibiza.

Det avslører han overfor Diario de Ibiza, hvor han kan fortelle at innbruddstyven stjal en rekke klesplagg og smykker fra villaen.

Det er imidlertid lommeuret han arvet fra morfaren sin som sangeren beskriver som vondest å miste, da det har stor affeksjonsverdi.

Stjal 100 gjenstander

Innbruddstyvene tok også med seg en bajonett fra Blunts tid som soldat under Kosovokrigen i 1999.

Både lommeuret og bajonetten har Blunt et sterkt ønske om å få tilbake. Derfor har han nå lovet en dusør til dem som kan hjelpe ham med å finne eiendelene sine igjen.

Ifølge Diaro de Ibiza fant innbruddet sted torsdag forrige uke. Politiet mistenker at det er snakk om tre personer som er involvert i saken. Dette på bakgrunn av antall fingeravtrykk som ble funnet på innsida av eiendommen.

Til tross for sangerens desperasjon etter å få tilbake bajonetten og bestefarens klokke, er han fortsatt ved godt mot.

Les artikkelen gratis

Logg inn for å lese eldre artikler. Det koster ingenting, gir deg tilgang til arkivet vårt og sikrer deg en bedre brukeropplevelse.

Gå til innlogging med

Vi bruker aID som innloggings-tjeneste, med din aID-konto kan du enkelt logge inn på alle våre sider som krever dette.

Vi bryr oss om ditt personvern

Dagbladet er en del av Aller Media, som er ansvarlig for dine data. Vi bruker dataene til å forbedre og tilpasse tjenestene, tilbudene og annonsene våre.

Vil du vite mer om hvordan du kan endre dine innstillinger, gå til personverninnstillinger

Les mer