GRIEGHALLEN (Dagbladet): I kveld er flere av landets tv-kjendiser samlet i Grieghallen i Bergen, for å delta under den årlige Gullruten-utdelingen.
Tv-profil Truls Svendsen (45) er nominert i to kategorier for programmet «Truls à la Hellstrøm». For anledningen hadde han med seg kjæresten, Charlotte Smith (30).
- Vi er sammen i kveld. Og ellers også da, stråler Svendsen og legger til:
- Vi gjør alt sammen, og da må vi også gjøre dette sammen. Det er kult at hun har lyst til å dele den gleden med meg.
Det var først i oktober at Svendsen avslørte at han har kjæreste, men overfor Dagbladet forklarer han at de har vært et par i omtrent to år.
- Han er ganske lik privat som på tv, men kanskje litt tøffere i virkeligheten, sier kjæresten lattermildt.
Ønsker seg barn
Svendsen avslørte at han hadde funnet lykken etter at han ble presentert som singel i et lengre intervju med Dagbladet Magasinet.
Det tok dermed ikke lang tid før tv-profilen selv reagerte med å vise frem kjæresten på Instagram.
«Leste plutselig på forsiden av Dagbladet lørdag at jeg er singel. Det er jo bare tøv, for Charlotte er en fantastisk kjæreste som gjør meg glad!», skrev han i innlegget.
For å fortsette å lese denne artikkelen må du logge inn
Denne artikkelen er over 100 dager gammel. Hvis du vil lese den må du logge inn.
Det koster ingen ting, men hjelper oss med å gi deg en bedre brukeropplevelse.
Gå til innlogging medVi bruker aID som innloggings-tjeneste, med din aID-konto kan du enkelt logge inn på alle våre sider som krever dette.
Vi bryr oss om ditt personvern
Dagbladet er en del av Aller Media, som er ansvarlig for dine data. Vi bruker dataene til å forbedre og tilpasse tjenestene, tilbudene og annonsene våre.
Vil du vite mer om hvordan du kan endre dine innstillinger, gå til personverninnstillinger