Ronni Le Tekrø

Gitaristen ber om unnskyldning

Supergitarist Ronni Le Tekrø beklager.

LIVET OG DØDEN: Det er 40 år siden Rolf Ågrim Tekrø ble til Ronni Le Tekrø, og var klar for verdensherredømme. - Det er Dag Ingebrigtsen som sa at jeg ikke kunne hete Rolf, og at jeg måtte har et «van» eller «le» i navnet. Foto: Anders Grønneberg
LIVET OG DØDEN: Det er 40 år siden Rolf Ågrim Tekrø ble til Ronni Le Tekrø, og var klar for verdensherredømme. - Det er Dag Ingebrigtsen som sa at jeg ikke kunne hete Rolf, og at jeg måtte har et «van» eller «le» i navnet. Foto: Anders Grønneberg Vis mer
Publisert
Sist oppdatert

Med Dagbladet Pluss kan du dykke ned i en verden av eksklusivt innhold som berører, beriker og begeistrer

Kom tett på de sterke historiene. Bli med på innsiden og bak fasaden. Ta gode valg i hverdagen ved hjelp av våre tips, tester og guider.

Du kan si opp når som helst.
Her finner du bruker- og abonnementsvilkår.

Trygg betaling med:

Vi bryr oss om ditt personvern

Dagbladet er en del av Aller Media, som er ansvarlig for dine data. Vi bruker dataene til å forbedre og tilpasse tjenestene, tilbudene og annonsene våre.

Vil du vite mer om hvordan du kan endre dine innstillinger, gå til personverninnstillinger

Les mer