Men vil hun bli USAs president?

Hillary Clinton skriver om det meste, utenom én ting, i ny bok.

STILLER HUN? Her er Hillary Clinton under valget i 2008, da hun først stilte som demokratisk presidentkandidat mot Obama. Åtte år seinere er sjansen der igjen. Nå har hun skrevet en tjukk bok om valg, men vil ikke røpe om hun stiller. Foto: Halvor Elvik
STILLER HUN? Her er Hillary Clinton under valget i 2008, da hun først stilte som demokratisk presidentkandidat mot Obama. Åtte år seinere er sjansen der igjen. Nå har hun skrevet en tjukk bok om valg, men vil ikke røpe om hun stiller. Foto: Halvor Elvik Vis mer
Publisert
Sist oppdatert

ANMELDELSE: Etter fire år som utenriksminister i Barack Obamas regjering er Hillary Clinton ute med boka «Hard Choices» om sine erfaringer. Det er ikke den første boka hennes.

I 1996 kom boka «It takes a village» og i 2003 ga hun ut selvbiografien «Living History?». Trenger vi en ny bok allerede nå?

Presidentkandidat

Det er alltid interessant å lese meningene til folk som har innflytelse på politikk og som har vært tett på viktige beslutninger. Her er det nesten bare Obama selv som har mer å stille opp med.

Med Dagbladet Pluss kan du dykke ned i en verden av eksklusivt innhold som berører, beriker og begeistrer

Kom tett på de sterke historiene. Bli med på innsiden og bak fasaden. Ta gode valg i hverdagen ved hjelp av våre tips, tester og guider.

Du kan si opp når som helst.
Her finner du bruker- og abonnementsvilkår.

Trygg betaling med:

Vi bryr oss om ditt personvern

Dagbladet er en del av Aller Media, som er ansvarlig for dine data. Vi bruker informasjonskapsler (cookies) og dine data til å forbedre og tilpasse tjenestene, tilbudene og annonsene våre.

Vil du vite mer om hvordan du kan endre dine innstillinger, gå til personverninnstillinger

Les mer