Vi bryr oss om ditt personvern

Dagbladet er en del av Aller Media, som er ansvarlig for dine data. Vi bruker dataene til å forbedre og tilpasse tjenestene, tilbudene og annonsene våre.

Les mer

Kultur

Mer
Min side Logg ut

Program, Tromsø internasjonale filmfestival

Hei, denne artikkelen er over ett år gammel og kan innholde utdatert informasjon

Program, Tromsø internasjonale filmfestival. Info om de enkelte filmene finner du på tromsokino.no

Tirsdag 15.01:

ATANURJUAT - DEN RASKE Fokus 12:00

TIRANA ÅR NULL Kulturhuset 13:00

LAN YU Verdensteatret 13:00

MANN SOM GÅR PÅ SNØ Verdensteatret 15:15

HEMMELIG VALG Kulturhuset 15:30

HEI TERESKA Fokus 15:30

THE IDLE ONES Verdensteatret 17:45

EUREKA Kulturhuset 18:00

VISUELL ANTROPOLOGI 1 Driv 18:00

GATEBARN Fokus 18:00

SYV SANGER FRA TUNDRAEN Verdensteatret TIF 20:15

SØSTRE Fokus 20:30

KLASSIKKO Verdensteatret 22:45

YOUR MOTHER AS WELL Kulturhuset 23:00

LAST BALL Fokus 23:00

Onsdag 16.01

EUREKA Verdensteatret 09:00

GATEBARN Fokus 11:00

THE MOST FERTILE MAN IN IRELAND Verdensteatret 12:45

LIGHT OF MY EYES Kulturhuset 13:00

SPRENGEREN Fokus 14:00

MRS. CALDICOT`S CABBAGE WAR Verdensteatret 15:15

YOUR MOTHER AS WELL Kulturhuset 15:30

NOVELLEFILMPROGRAM Driv 17:30

HEI TERESKA Verdensteatret 17:45

UNFAIR COMPETITION Kulturhuset 18:00

SYV SANGER FRA TUNDRAEN Verdensteatret 20:15

SØSTRE Kulturhuset 20:30

PRINSESSEN OG KRIGEREN Fokus 20:30

THE HIGHWAY CROSSING Verdensteatret 22:45

ELVA Kulturhuset 23:00

BRØD OG MELK Fokus 23:00

Torsdag 17.01

SAMIA Fokus 11:00

THE HIGHWAY CROSSING Verdensteatret 11:00

OTESANEK Verdensteatret 12:45

SØSTRE Kulturhuset 13:00

BARE FOR I DAG Fokus 13:00

LAST BALL Verdensteatret 15:15

FRIHET Kulturhuset 15:30

HABANA LIBRE Driv 15:30

EN TORTURISTS ETTERMIDDAG Fokus 15:30

KVINNER I NORD 1 Driv 17:00

KARJOLSTEINEN Verdensteatret 17:45

THE LAST RESORT Kulturhuset 18:00

FLUKTEN TIL PARADIS Fokus 18:00

KVINNER I NORD 2 Driv 19:00

BRØD OG MELK Verdensteatret 20:15

PRINSESSEN OG KRIGEREN Kulturhuset 20:30

SPEDBARNET FRA ANYANG Fokus 20:30

POLARHELTER Driv 21:00

ATANARJUAT - DEN RASKE Verdensteatret 22:00

THE IRON LADIES Kulturhuset 23:00

DRIFT Fokus 23:00

Fredag 18.01

FLUKTEN TIL PARADIS Fokus 11:00

SPEDBARNET FRA ANYANG Verdensteatret 11:00

HEMMELIG VALG Verdensteatret 12:45

MANN SOM GÅR PÅ SNØ Fokus 13:00

GHOST WORLD Kulturhuset 13:30

UNDER EN STEINHIMMEL Verdensteatret 15:15

OTESANEK Kulturhuset 15:30

FOTOGRAFIET Fokus 15:30

NOVELLEFILMPROGRAM Driv 16:00

PER IVAR JENSEN X 2 Fokus 16:45

Å SEILE SIN EGEN SJØ Fokus 17:30

TAPTE HORISONTER Verdensteatret 17:45

TIRANA ÅR NULL Kulturhuset 18:00

SVENSK TANGO Driv 18:30

LAPPSJUKAN Driv 19:30

LIGHT OF MY EYES Verdensteatret 20:15

DRIFT Kulturhuset 20:30

PEKING SYKKEL Fokus 20:30

BETTER THAN CHOCOLATE Verdensteatret 22:45 00:23 0 15 år

ET ØYEBLIKK AV LYKKE Kulturhuset 23:00

SENT BRYLLUP Fokus 23:00

Lørdag 19.01

ET AMERIKANSK VEDDEMÅL Fokus 09:00

THE IDLE ONES Verdensteatret 09:00

LAN YU Kulturhuset 11:00

EN TORTURISTS ETTERMIDDAG Fokus 11:00

FOTOGRAFIET Verdensteatret 11:00

VISUELL ANTROPOLOGI 2 Driv 12:00

BRENT JORD Verdensteatret 12:45

LAST BALL Kulturhuset 13:00

KVINNERS FORVENTNINGER Fokus 13:00

HVEM VET Fokus 15:00

PEKING SYKKEL Verdensteatret 15:15

SAMIA Kulturhuset 15:30

POLARHELTER Driv 16:30

DEN STORE ILLUSJONEN Verdensteatret 17:45

KRIGENS KUNST Fokus 18:00

VIDDENES FOLK Kulturhuset 18:30

KORTFILMPROGRAM 1 Driv 19:00

GATEBARN Verdensteatret 20:15

THE IRON LADIES Kulturhuset 20:30

VARMT VANN UNDER EN RØD BRU Fokus 20:30

KORTFILMPROGRAM 2 Driv 21:30

PRINSESSEN OG KRIGEREN Verdensteatret 22:45

SPRENGEREN Kulturhuset 23:00

SENT BRYLLUP Fokus 23:00

Søndag 20.01

SYV SANGER FRA TUNDRAEN Kulturhuset 09:00

HVEM VET Fokus 09:00

KLASSIKKO Verdensteatret 09:00

FLUKTEN TIL PARADIS Kulturhuset 11:00

FOTOGRAFIET Verdensteatret 11:00

KVINNER I NORD 2 Driv 12:00

MOSTLY MARTHA Fokus 12:00

THE LAST RESORT Verdensteatret 12:45

PEKING SYKKEL Kulturhuset 13:00

KVINNER I NORD 1 Driv 14:00

BRØD OG MELK Fokus 14:30

DRIFT Verdensteatret 15:15

ELVA Kulturhuset 15:30

KORTFILMPROGRAM 2 Driv 16:00

SPEDBARNET FRA ANYANG Fokus 16:00

ATANARJUAT - DEN RASKE Fokus 17:30

SENT BRYLLUP Verdensteatret 17:45

KVINNERS FORVENTNINGER Kulturhuset 18:00

KORTFILMPROGRAM 1 Driv 18:30

HEMMELIG VALG Verdensteatret 20:15

KRIGENS KUNST Kulturhuset 20:30

LIGHT OF MY EYES Fokus 20:30

SVENSK TANGO Driv 21:00

LAPPSJUKAN Driv 22:00

BARE FOR I DAG Verdensteatret 22:45

ET ØYEBLIKK AV LYKKE Kulturhuset 23:00

VARMT VANN UNDER EN RØD BRU Fokus 23:00

Hele Norges coronakart