En 45 år gammel mann fikk i august et rustfritt glass av stål presset opp i rektum under en spritfest med venner i byen Surat i delstaten Gujarat, India.
Det hevder mannen selv.
Ifølge New Delhi Television (NDTV) var glasset åtte centimeter i diameter, og hele 15 centimeter høyt.
45-åringen har forklart at han var i beruset tilstand da vennene dyttet gjenstanden av stål opp i anus.
Ventet i ti dager
Mannen opplevde akutte magesmerter, men holdt ut smertene i ti dager før familiemedlemmer innså at de måtte frakte ham til sykehuset.
Magen hadde begynt å hovne opp, og mannen hadde ikke klart å gjøre sitt fornødne siden den fuktige kvelden.
Under konsultasjonen på sykehuset ønsket ikke mannen å fortelle årsaken til hevelsen i magen.
Det ble imidlertid raskt klart hva det var som forårsaket forstoppelsen og magesmertene.
Mannen ble avslørt av røntgenbildene.
- Vi satte sammen et kirurgteam for å hente ut glasset ved å gjennomføre en operasjon samme dag. Tilstanden hans var alvorlig, sier Charan Panda ved kirurgisk avdeling til indiske NDTV.
Les artikkelen gratis
Logg inn for å lese eldre artikler. Det koster ingenting, gir deg tilgang til arkivet vårt og sikrer deg en bedre brukeropplevelse.
Gå til innlogging medVi bruker aID som innloggings-tjeneste, med din aID-konto kan du enkelt logge inn på alle våre sider som krever dette.
Vi bryr oss om ditt personvern
Dagbladet er en del av Aller Media, som er ansvarlig for dine data. Vi bruker informasjonskapsler (cookies) og dine data til å forbedre og tilpasse tjenestene, tilbudene og annonsene våre.
Vil du vite mer om hvordan du kan endre dine innstillinger, gå til personverninnstillinger