Det gikk bare nesten å snike forbi bommen

Føreren la igjen parkeringsboten på frontruta før han stakk av.

MED PARKERINGSBOT I FRONTRUTA: Det gikk ikke helt som planlagt denne gangen heller. Nesten-luringen stakk av før Viking ankom stedet. Foto: Truls Grande/FirstFoto
MED PARKERINGSBOT I FRONTRUTA: Det gikk ikke helt som planlagt denne gangen heller. Nesten-luringen stakk av før Viking ankom stedet. Foto: Truls Grande/FirstFoto Vis mer
Hei, denne artikkelen er over ett år gammel og kan inneholde utdatert informasjon
Publisert
Sist oppdatert

Les artikkelen gratis

Logg inn for å lese eldre artikler. Det koster ingenting, gir deg tilgang til arkivet vårt og sikrer deg en bedre brukeropplevelse.

Gå til innlogging med

Vi bruker aID som innloggings-tjeneste, med din aID-konto kan du enkelt logge inn på alle våre sider som krever dette.

Vi bryr oss om ditt personvern

Dagbladet er en del av Aller Media, som er ansvarlig for dine data. Vi bruker informasjonskapsler (cookies) og dine data til å forbedre og tilpasse tjenestene, tilbudene og annonsene våre.

Vil du vite mer om hvordan du kan endre dine innstillinger, gå til personverninnstillinger

Les mer