Vi bryr oss om ditt personvern

Dagbladet er en del av Aller Media, som er ansvarlig for dine data. Vi bruker dataene til å forbedre og tilpasse tjenestene, tilbudene og annonsene våre.

Les mer

Nyheter

Mer
Min side Logg ut

Dette får Haakon og Mette-Marit høre

Her er kulturinnslagene kronprinsparet får oppleve under Østfold-turen.

Hei, denne artikkelen er over ett år gammel og kan innholde utdatert informasjon

SØNDAG

Rømskog: kl. 11.00: Kirkeorganist Berit Østeng.kl. 12.50: Barnegospel.kl. 12.55: Frequency, åtte ungdommer opptrer.kl. 12.10: Pianist Jens Andreas Kleiven.kl. 13.50: Trekkspill og sang ved Trond Aarstad og Wenche Forsdal.

Marker: kl. 16.30: Marker hornmusikk.kl. 17.00: Museumsbesøk.kl. 17.25: Marker hornmusikk.kl. 17.50: Marker hornmusikk igjen.kl. 19.30: Barnekor.kl. 19.50: Ørje kirkes barnekor dirigert av Ranveig B. Henning og Marit Heyerdahl.kl. 20.00: Diktopplesning av forfatter Karl Hoff.kl. 20.10: Koret M.M. synger.kl. 20.30: Korsang av Jeriko.kl. 20.45: Rockebandet Salmonella.

MANDAG

Aremark: kl. 10.45: Aremark skolekorps med drilltropp.kl. 11.10: Barnesang.kl. 11.35: Skolekoret synger Aremarksangen.

Rakkestad: kl. 14.45: Skolemusikken med dirigent Terje Aldar.kl. 15.22: Toraderen trekkspillorkester.kl. 17.20: Kirkekonsert.kl. 17.30: Barnekor med dirigent Bodil Degenes.kl. 17.40: Kammerkor med dirigent Inger Gretland.kl. 17.50: Søndagsskolemusikken med dirigent Tommas Klepper.kl. 20.00: Ikke spesifisert kunstnerisk innslag.

TIRSDAG

Fredrikstad: kl. 11.20: Barne- og ungdomsteater.kl. 11.30: Marimbaorkester.kl. 11.40: Breakdance.kl. 11.45: Uspesifisert opptreden.kl. 13.10: Tamburmajorer avspiller.kl. 14.00: Tamburmajorkorpset viser drilleksersis.

Råde: kl. 17.30: Rockegruppa Independence overrekker CD.kl. 17.40: Billedkunstner Alette Helene Holmen overrekker bilde.kl. 21.00: Tomb kammerkor.

ONSDAG

Skiptvedt: kl. 9.35: Kirkeorgel ved Valeri Rubacha.kl. 9.45: Konfirmantene synger.

Spydeberg og Askim: kl. 13.30: Spydeberg Veterankorps med dirigent Kai Englund.kl. 13.45: Veterankorpset spiller igjen.kl. 13.55: Askim Janitsjar.kl. 14.25: Mer fra janitsjarorkesteret.kl. 14.55: Spydeberg kulturskole.kl. 15.05: Spydeberg skolekorps med dirigent Guttorm Langstøyl.kl. 15.30: Sang ved Hildegunn Saunes Botnen.

*Program pr. 30.10.

Hele Norges coronakart