Løpslister biri lørdag 28. februar

Hei, denne artikkelen er over ett år gammel og kan innholde utdatert informasjon

Løpslister biri lørdag 28. februar

1. løp. 2100 meter autostart
1. Brian, H. P. Iversen 4-1-1 26,9
2. Ruud Smokken, P. Sem 4-3-0 24,5
3. Fargo Rigel, D. Aarum 2-2-5 26,6
4. Lauvås Pipo, J. M. Kvikstad 0-5-3 23,4
5. Ruggen, F. Fladen 4-2-3 28,1
6. Fevold Dollar, E. Kristiansen 5-1-2 26,7
7. Svartlars, V. Hop 0-br-dg 26,3
8. Kinge Leikar, A. Drolsum 6-2-2 25,7
9. Lannem Borken, T. Wollebæk 1-2-3 26,4
10. Skøiar, T. H. Larsen 3-1-5 25,4
11. Bleikli Lyn, P. O. Midtfjeld 3-7-2 26,3
12. Klint Vinn, T. Fossheim 1-1-dg1 24,8

2. løp. 2100 meter voltestart.
1. Cumin Crown, B. Ølstøren 3-2-2 19,9
2. Lady Somali, G. Eggen 0-2-0 20,6
3. Mr. Good Spender, A. H. Stensen 0-6-1 20,0
4. Isabella Ranger, A. Hamre 6-3-2 18,5
5. Doc Tribute, J. Blekkan 3-4-5 19,0
6. Spirit Song, T. Wollebæk 0-0-2 18,1
7. Mickey Spin, T. H. Larsen 2-0-0 19,2
8. Ona Desiree, T. Skauen 5-3-0 18,0
9. Odd's Star, A. J. Owren 1-3-br 21,3
10. Eliza Strømline, P. O. Midtfjeld 1-6-0 19,2
11. Bambi West, E. Skaug 1-4-4 18,9
12. Toxique A., O. Mikkelborg 1-3-6 21,1

3. løp. 2100 meter autostart. Hoppeløp.
1. Mishima, G. Eggen 2-3-3 17,3
2. Lindy's Victory, A. Hamre 3-5-2 15,1
3. Queenie Jones, K. Dybdahl 0-1-2 15,9
4. Miss Mirella, O. Wassberg 3-2-0 14,4
5. Bullys Miss Joie, S. Risa 3-2-5 16,1
6. Thai Sawadee Kaa, P. Sem 5-1-1 15,9
7. Lady J. R., F. Fladen br-0-0 16,4
8. Mamie's Activa, A. H. Stensen 0-7-6 18,6
9. Key To Glory, L. G. Raae 3-4-6 16,9
10. Incredible Shot, A. Mehla 5-1-4 15,5
11. Hot Lumumba, E. Høitomt 1-3-1 17,1
12. Amyability, C. Olsen 1-2-2 14,9

4. løp. 1609 meter autostart. Hoppeløp.
1. Steinsvads Ilmi, A. Mehla 1-6-1 34,6
2. Sina, G. Eggen 2-5-3 32,2
3. Sjedu Vinni, B. Ekløf 0-2-1 35,3
4. Best Lappa, T. Wollebæk dg-5-0 31,3
5. Gomnes Stjerna, V. Hop 3-0-0 33,3
6. Drivsvarta, D. Aarum 1-1-3 33,3
7. Bayminblesa, A. H. Stensen 0-6-3 32,4
8. Åsrappa, T. Skauen 1-2-0 32,4
9. Rekve Stjerna, E. A. Schem 1-dg-dg 33,6
10. Røyns Vinta, J. Blekkan 1-2-0 33,1
11. Løvlandterna, K. Johansen 2-dg-4 32,2
12. Hexina, O. Mikkelborg 1-1-dg 31,5

5. løp. 1609 meter autostart.
1. Tore, A. Mehla 3-1-2 29,6
2. Tangen Stjernen, M. Valstad 0-5-3 28,7
3. Juni Troll, T. Skauen 2-1-dg 28,1
4. Frons Nora, A. H. Stensen 6-4-3 28,1
5. Viborg Troll, V. Hop 0-0-0 27,6
6. Juve Rigel, T. Wollebæk 3-7-2 28,2
7. Mai Stjernen, B. Ekløf 2-2-5 29,4
8. Drillo, A. Bjørge 2-3-7 27,0
9. Romani, J. Blekkan 0-0-3 28,0
10. Gislesvarten, G. Eggen 4-3-2 29,2
11. Termitt, J. A. Flor 0-2-0 29,2
12. Vik Solan, A. Austevoll Jr. 0-1-2 28,6

6. løp. 2100 meter voltestart.
1. Spektro, S. Hammersborg 5-3-0 17,8
2. Cico Spur, F. Fladen 0-0-1 18,8
3. Don't Stop Me, J. M. Kvikstad 2-4-3 17,6
4. Mister Hof, D. Aarum 0-5-1 18,8
5. Speedy Wiking, A. Eggan 1-2-6 18,5
6. Iza Rags, H. P. Iversen 1-dg-6 16,2
7. Evita Exhibit, T. Wollebæk 3-2-2 16,5
8. Quick Dobbin, J. Blekkan 4-1-1 19,2
9. Prince Camry, K. Huskonen 3-1-4 17,6
10. Hit The Road Jack, E. Kristiansen 5-4-1 18,3
11. Qurabo, A. Mehla 0-4-2 18,3
12. Piper Commanche, A. Hamre dg-1-2 17,9

7. løp. 1609 meter autostart. Th. J. O. Fretheims Minneløp.
1. Sweet Concentus, J. M. Kvikstad 2-2-6 13,5
2. Filiocus Pedro, T. Wollebæk 0-3-4 12,6
3. Bella Coal, A. Mehla 4-1-2 12,8
4. Princeling, G. Eggen 0-0-3 13,6
5. Prince Ideal, V. Hop 0-0-0 13,9
6. Bicycle, D. Aarum 3-2-0 11,2
7. Agassi Bob, B. Ekløf 5-3-1 12,9
8. Gunfighter, T. B. Diskerud 5-0-0 13,9
9. Let Em Rip, F. Fladen 2-0-2 12,9
10. Rite on Line, A. Hamre 5-2-2 11,0
11. Alv Richcrop, T. Skauen 0-5-3 12,8
12. Limestone Hawaii, G. K. Stenberg 0-5-6 13,1

(NTB)