Dette synet møtte eier og daglig leder av Parkkafeen, Lena Grimsrud, lørdag morgen.
- Døra sto åpen, så jeg tenkte at noe var på gang igjen. Hele framsida av toalettet var knust, og det lå biter og søl overalt, sier Grimsrud.
De to forrige helgene har det offentlige toalettet i Sandvedparken i Sandnes heller ikke fått slippe unna.

Helga for to uker siden var det en stor grein som var stukket nedi doen, mens det forrige helg lå en hel busk oppi.
- Mens nå er toalettet helt ødelagt, sier Grimsrud.

Dette jobber de egentlig med
Hun antar at det er de samme folka som står bak hærverket de tre helgene.
- Det er så unødvendig og litt feigt. Jeg skjønner ikke hvorfor man gjør sånt? Folk må kjede seg voldsomt.
Hærverket er anmeldt, og Grimsrud skal ha møte med politiet og kommunen.
Vanligvis er toalettet døgnåpent, fordi det er mange som bruker parken.
- Derfor er det viktig med et toalett tilgjengelig. I mellomtida åpner vi opp et av de andre vi har inne, og har det tilgjengelig mens vi har åpent i kafeen, sier Grimsrud.
Til tross for mye motstand, ser hun lyst på doens framtid.
- Jeg håper de gir seg. Nå er det også mange som følger med, så håper de finner på noe annet. Vi rydder opp og fikser dette, det stopper ikke oss.