USA:

Skrekkfunn i popkorn

Idet småbarnsmora grep etter popkornposen, ble handleturen til et mareritt.

POPKORN: Kvinnen skulle bare kjøpe seg en pose popkorn, men endte opp med en skrekkopplevelse. Illustrasjonsfoto: Shutterstock/NTB
POPKORN: Kvinnen skulle bare kjøpe seg en pose popkorn, men endte opp med en skrekkopplevelse. Illustrasjonsfoto: Shutterstock/NTB Vis mer
Hei, denne artikkelen er over ett år gammel og kan inneholde utdatert informasjon
Publisert

En dame fra delstaten Virginia i USA fikk seg litt av et sjokk på handletur.

Kimberly Slaughter var på supermarkedet Shoppers Value i Lunenburg County i delstaten Virginia, da hun oppdaget det hun trodde var muselort på en popkornpose. Det skriver den lokale TV-stasjonen WTVR.

- Jeg tenkte: Jeg tar ikke den posen. Så jeg la den på den nederste hylla, for det var allerede muselort på de nederste hyllene, sier hun til WTVR.

- Stakk hodet ut

Kvinnen tok seg en ny popkornpose, men så oppdaget hun at den nye posen hadde et lite hull i det øverste, høyre hjørnet.

Hun hadde tenkt å ta med seg posen til kassa, ettersom de uansett ikke kunne selge en popkornpose med hull i.

- Da stakk denne «tingen» ut hodet sitt, og jeg tenkte: «å, hei!».

Det hun hadde sett, var hodet til en slange.

Slaughter trillet handlevogna med popkornposen sin opp til kassa, slik at de ansatte fikk håndtere slangen.

Da skal slangen ha kommet ut i vogna og kveilet seg litt rundt, før den fant veien tilbake til popkornposen igjen.

- Ikke trygt

Slaughter hevder «den var like lang som handlevogna».

Les artikkelen gratis

Logg inn for å lese eldre artikler. Det koster ingenting, gir deg tilgang til arkivet vårt og sikrer deg en bedre brukeropplevelse.

Gå til innlogging med

Vi bruker aID som innloggings-tjeneste, med din aID-konto kan du enkelt logge inn på alle våre sider som krever dette.

Vi bryr oss om ditt personvern

Dagbladet er en del av Aller Media, som er ansvarlig for dine data. Vi bruker informasjonskapsler (cookies) og dine data til å forbedre og tilpasse tjenestene, tilbudene og annonsene våre.

Vil du vite mer om hvordan du kan endre dine innstillinger, gå til personverninnstillinger

Les mer