I februar neste år starter Spice Girls sin verdensturné. Den starter i København 19. februar, og fortsetter med Stockholm (21.2.) og Helsinki (23.2.), før Oslo Spektrum står for tur 25. februar.
Liker Norge
Deretter har de fri i tre dager før neste stopp på turneen. Og disse dagene kan krydderjentene altså tenke seg å bruke i Norge.
- Vi var i Norge en tur i fjor høst, og vi liker landet. Men jeg har ikke tenkt å gå på ski når vi er der, betror Mel B oss.
Dagbladet snakket med henne etter at gårsdagens pressekonferanse var avsluttet.
Pressekonferansen på slottet Alhambra i Granada i Spania var for øvrig en selsom og flau opplevelse.
50-årige pressefolk kom med ekteskapstilbud, og Spice Girls-jentene kvitterte med å skråle i munnen på hverandre, rekke tunge eller blunke med øynene.
200 frammøtte pressefolk ble fortalt at alt er bare positivt og spennende rundt Spice Girls: Den nye plata er helt enorm - og filmen, ja, den er den beste som er laget i hele verden.
Ekteskapstilbud
Og så røpet de hemmeligheten bak suksessen:
For å fortsette å lese denne artikkelen må du logge inn
Denne artikkelen er over 100 dager gammel. Hvis du vil lese den må du logge inn.
Det koster ingen ting, men hjelper oss med å gi deg en bedre brukeropplevelse.
Gå til innlogging medVi bruker aID som innloggings-tjeneste, med din aID-konto kan du enkelt logge inn på alle våre sider som krever dette.
Vi bryr oss om ditt personvern
Dagbladet er en del av Aller Media, som er ansvarlig for dine data. Vi bruker dataene til å forbedre og tilpasse tjenestene, tilbudene og annonsene våre.
Vil du vite mer om hvordan du kan endre dine innstillinger, gå til personverninnstillinger