VM-kampene

Her er oversikten over de innledende kampene i håndball-vm

Hei, denne artikkelen er over ett år gammel og kan innholde utdatert informasjon

Gruppe A:

29.nov 16.30 Oslo: Polen - Australia 29-19

29.nov 19.00 Oslo: Norge - Hviterussland 29-13

29.nov 21.00 Oslo: Nederland - Tsjekkia 25-21

30.nov 17.00 Gjøvik: Hviterussland - Polen 29-29

30.nov 19.00 Gjøvik: Tsjekkia - Norge 21-30

30.nov 21.00 Gjøvik: Australia - Nederland 16-26

02.des 17.00 Hamar: Hviterussland - Tsjekkia 24-22

02.des 19.00 Hamar: Norge - Australia 38-11

02.des 21.00 Hamar: Polen - Nederland 22-20

04.des 13.00 Stavanger: Australia - Hviterussland

04.des 15.00 Stavanger: Polen - Tsjekkia

04.des 17.00 Stavanger: Nederland - Norge

05.des 14.00 Stavanger: Tsjekkia - Australia

05.des 16.00 Stavanger: Nederland - Hviterussland

05.des 18.00 Stavanger: Norge - Polen

Gruppe B:

30.nov 13.30 Trondheim: Østerrike - Ukraina 26-25

30.nov 15.15 Trondheim: Romania - Cuba 37-19

30.nov 17.00 Trondheim: Frankrike - Elfenbenkysten 31-19

01.des 14.30 Trondheim: Elfenbenkysten - Romania 15-33

01.des 16.15 Trondheim: Cuba - Østerrike 27-37

01.des 18.00 Trondheim: Ukraina - Frankrike 16-18

02.des 13.30 Trondheim: Østerrike - Elfenbenkysten 32-24

02.des 15.15 Trondheim: Ukraina - Cuba 41-19

02.des 17.00 Trondheim: Frankrike - Romania 22-20

04.des 12.00 Trondheim: Elfenbenkysten - Ukraina

04.des 13.45 Trondheim: Frankrike - Cuba

Artikkelen fortsetter under annonsen

04.des 15.30 Trondheim: Romania - Østerrike

05.des 14.00 Trondheim: Cuba - Elfenbenkysten

05.des 16.00 Trondheim: Romania - Ukraina

05.des 18.00 Trondheim: Østerrike - Frankrike

Gruppe C:

30.nov 16.30 Kolding: Makedonia - Japan 27-25

30.nov 18.30 Kolding: Tyskland - Argentina 34-9

30.nov 20.40 Kolding: Danmark - Angola 31-12

01.des 16.30 Kolding: Argentina - Makedonia 10-33

01.des 18.30 Kolding: Angola - Tyskland 20-20

01.des 20.40 Kolding: Japan - Danmark 15-28

02.des 16.30 Kolding: Tyskland - Makedonia 23-18

02.des 18.30 Kolding: Angola - Japan 22-22

02.des 20.40 Kolding: Danmark - Argentina 42-5

04.des 16.30 Kolding: Tyskland - Japan

04.des 18.30 Kolding: Argentina - Angola

04.des 20.40 Kolding: Makedonia - Danmark

05.des 14.00 Kolding: Japan - Argentina

05.des 16.00 Kolding: Makedonia - Angola

05.des 18.00 Kolding: Danmark - Tyskland

Gruppe D:

30.nov 13.30 Lillehammer: Sør Korea - Kina 29-19

30.nov 15.30 Lillehammer: Ungarn - Brasil 22-13

30.nov 17.30 Lillehammer: Russland - Kongo 42-20

01.des 14.00 Gjøvik: Brasil - Sør Korea 20-27

01.des 16.00 Gjøvik: Kongo - Ungarn 17-39

01.des 18.00 Gjøvik: Kina - Russland 21-38

02.des 13.30 Lillehammer: Brasil - Kongo 30-20

02.des 15.30 Lillehammer: Sør Korea - Russland 30-24

02.des 17.30 Lillehammer: Ungarn - Kina 34-25

04.des 11.00 Hamar: Sør Korea - Kongo

04.des 13.00 Hamar: Kina - Brasil

04.des 15.00 Hamar: Russland - Ungarn

05.des 14.00 Hamar: Kongo - Kina

05.des 16.00 Hamar: Russland - Brasil

05.des 18.00 Hamar: Ungarn - Sør Korea