Stöckl etter møte:

- Beklager

Alexander Stöckl møtte hoppkomiteen og generalsekretæren i skiforbundet i dag. Landslagstreneren nekter å si noe om møtet og beklager.

TAUS: Alexander Stöckl. Foto: Geir Olsen / NTB
TAUS: Alexander Stöckl. Foto: Geir Olsen / NTB Vis mer
Hei, denne artikkelen er over ett år gammel og kan inneholde utdatert informasjon
Publisert
Sist oppdatert

Saken oppdateres!

Alexander Stöckl deltok i dag i et møte på Lillehammer i forbindelse med den betente konflikten rundt sportssjef Clas Brede Bråthen.

Hoppkomiteen var representert ved leder Alf Tore Haug og fra skiforbundet deltok generalsekretær Ingvild Bretten Berg.

Til Dagbladet vil Stöckl ikke si noe om utfallet av møtet som fant sted på et Lillehammer-hotell.

- Jeg har valgt ikke å kommentere det som skjedde i møtet. Det er opp til andre å gjøre, sier han.

Dagbladet har ikke lyktes med å få en kommentar fra Haug eller Bretten Berg. Bråthen er ikke ønsket med videre etter neste sesong på grunn av en betent personkonflikt med ledelsen i Norges Skiforbund.

- Hvorfor vil du ikke si noe?

- Det er mitt personlige valg. Det er ikke sånn at jeg har fått munnkurv. Men jeg velger selv ikke å kommentere det som skjedde på møtet, forteller Stöckl.

- Hvorfor ikke?

For å fortsette å lese denne artikkelen må du logge inn

Denne artikkelen er over 100 dager gammel. Hvis du vil lese den må du logge inn.

Det koster ingen ting, men hjelper oss med å gi deg en bedre brukeropplevelse.

Gå til innlogging med

Vi bruker aID som innloggings-tjeneste, med din aID-konto kan du enkelt logge inn på alle våre sider som krever dette.

Vi bryr oss om ditt personvern

Dagbladet er en del av Aller Media, som er ansvarlig for dine data. Vi bruker dataene til å forbedre og tilpasse tjenestene, tilbudene og annonsene våre.

Vil du vite mer om hvordan du kan endre dine innstillinger, gå til personverninnstillinger

Les mer