(Dagbladet.no): Atletico Madrids argentinske storscorer Sergio Aguero er på vei til Premier League, ifølge hans agent.
Agenten Jose Segui er sitert i spanske aviser, hvor han hevder at en engelsk toppklubb kommer til å legge inn et bud på hans klient i nær framtid.
Denne klubben skal i tillegg være en av de ledende i Europa, hevder agenten ifølge Skysports.com.
- Det er ikke Chelsea, men jeg kan ikke si noe mer før jeg har pratet med klubben.
Trenger spiss
Det skal ikke mye hoderegning til for å finne de aktuelle kandidatene, og alle tre er på jakt etter offensive forsterkninger:
Med usikkerheten rundt framtiden til Cristiano Ronaldo, skadeplagene til Louis Saha og Wayne Rooneys beskjedenhet foran mål, er United nødt til å skaffe offensive forsterkninger, skal de kjempe i toppen inneværende sesong.
For å fortsette å lese denne artikkelen må du logge inn
Denne artikkelen er over 100 dager gammel. Hvis du vil lese den må du logge inn.
Det koster ingen ting, men hjelper oss med å gi deg en bedre brukeropplevelse.
Gå til innlogging medVi bruker aID som innloggings-tjeneste, med din aID-konto kan du enkelt logge inn på alle våre sider som krever dette.
Vi bryr oss om ditt personvern
Dagbladet er en del av Aller Media, som er ansvarlig for dine data. Vi bruker dataene til å forbedre og tilpasse tjenestene, tilbudene og annonsene våre.
Vil du vite mer om hvordan du kan endre dine innstillinger, gå til personverninnstillinger