Eliteseriens terminliste klar

Norges Fotballforbund har satt opp den foreløpige spilleplanen for eliteserien sesongen 1998:

Mandag 13/4 (1. runde):

Brann - Moss

Haugesund - Molde

Lillestrøm - Kongsvinger

Sogndal - Tromsø

Stabæk - Bodø/Glimt

Strømsgodset - Rosenborg

Viking - Vålerenga

Lørdag 18/4 (2. runde):

Molde - Lillestrøm

Søndag 19/4 (2. runde):

Bodø/Glimt - Sogndal

Kongsvinger - Brann

Moss - Stabæk

Rosenborg - Viking

Tromsø - Strømsgodset

Vålerenga - Haugesund

Søndag 26/4 (3. runde):

Bodø/Glimt - Moss

Brann - Molde

Haugesund - Rosenborg

Lillestrøm - Vålerenga

Sogndal - Strømsgodset

Stabæk - Kongsvinger

Viking - Tromsø

Torsdag 30/4 (4. runde):

Kongsvinger - Bodø/Glimt

Molde - Stabæk

Moss - Sogndal

Rosenborg - Lillestrøm

Strømsgodset - Viking

Tromsø - Haugesund

Vålerenga - Brann

Søndag 3/5 (5. runde):

Bodø/Glimt - Molde

Brann - Rosenborg

Haugesund - Strømsgodset

Lillestrøm - Tromsø

Moss - Kongsvinger

Sogndal - Viking

Stabæk - Vålerenga

Torsdag 7/5 (6. runde):

Kongsvinger - Sogndal

Molde - Moss

Rosenborg - Stabæk

Strømsgodset - Lillestrøm

Tromsø - Brann

Viking - Haugesund

Vålerenga - Bodø/Glimt

Søndag 10/5 (7. runde):

Brann - Strømsgodset

Kongsvinger - Molde

Lillestrøm - Viking

Moss - Vålerenga

Sogndal - Haugesund

Stabæk - Tromsø

Lørdag 16/5 (8. runde):

Brann - Viking

Haugesund - Lillestrøm

Molde - Sogndal

Rosenborg - Moss

Strømsgodset - Stabæk

Tromsø - Bodø/Glimt

Vålerenga - Kongsvinger

Søndag 7/6 (9. runde):

Bodø/Glimt - Strømsgodset

Brann - Haugesund

Kongsvinger - Rosenborg

Molde - Vålerenga

Moss - Tromsø

Sogndal - Lillestrøm

Viking - Stabæk

Onsdag 1/7 (10. runde):

Haugesund - Stabæk

Lillestrøm - Brann

Rosenborg - Molde

Strømsgodset - Moss

Tromsø - Kongsvinger

Viking - Bodø/Glimt

Vålerenga - Sogndal

Søndag 5/7 (11. runde):

Bodø/Glimt - Haugesund

Kongsvinger - Strømsgodset

Molde - Tromsø

Moss - Viking

Sogndal - Brann

Stabæk - Lillestrøm

Vålerenga - Rosenborg

Torsdag 9/7 (12. runde):

Haugesund - Moss

Lillestrøm - Bodø/Glimt

Sogndal - Rosenborg

Strømsgodset - Molde

Tromsø - Vålerenga

Viking - Kongsvinger

Søndag 12/7 (13. runde):

Bodø/Glimt - Brann

Kongsvinger - Haugesund

Molde - Viking

Moss - Lillestrøm

Rosenborg - Tromsø

Stabæk - Sogndal

Mandag 13/7 (13. runde):
Vålerenga - Strømsgodset

Søndag 19/7 (14. runde):

Bodø/Glimt - Stabæk

Kongsvinger - Lillestrøm

Molde - Haugesund

Moss - Brann

Rosenborg - Strømsgodset

Tromsø - Sogndal

Vålerenga - Viking

Søndag 26/7 (15. runde):

Brann - Kongsvinger

Haugesund - Vålerenga

Lillestrøm - Molde

Sogndal - Bodø/Glimt

Stabæk - Moss

Strømsgodset - Tromsø

Viking - Rosenborg

Søndag 2/8 (16. runde):

Kongsvinger - Stabæk

Molde - Brann

Moss - Bodø/Glimt

Rosenborg - Haugesund

Strømsgodset - Sogndal

Tromsø - Viking

Vålerenga - Lillestrøm

Søndag 9/8 (17. runde):

Bodø/Glimt - Kongsvinger

Brann - Vålerenga

Haugesund - Tromsø

Lillestrøm - Rosenborg

Sogndal - Moss

Stabæk - Molde

Viking - Strømsgodset
Kongsvinger - Moss
Molde - Bodø/Glimt
Rosenborg - Brann
Strømsgodset - Haugesund
Tromsø - Lillestrøm
Viking - Sogndal
Vålerenga - Stabæk

Søndag 23/8 (19. runde):

Bodø/Glimt - Vålerenga

Brann - Tromsø

Haugesund - Viking

Lillestrøm - Strømsgodset

Moss - Molde

Sogndal - Kongsvinger

Stabæk - Rosenborg

Søndag 30/8 (20. runde):

Haugesund - Sogndal

Molde - Kongsvinger

Rosenborg - Bodø/Glimt

Strømsgodset - Brann

Tromsø - Stabæk

Viking - Lillestrøm

Vålerenga - Moss

Søndag 13/9 (21. runde):

Bodø/Glimt - Tromsø

Kongsvinger - Vålerenga

Lillestrøm - Haugesund

Moss - Rosenborg

Sogndal - Molde

Stabæk - Strømsgodset

Viking - Brann

Søndag 20/9 (22. runde):

Haugesund - Brann

Lillestrøm - Sogndal

Rosenborg - Kongsvinger

Stabæk - Viking

Strømsgodset - Bodø/Glimt

Tromsø - Moss

Vålerenga - Molde

Søndag 27/9 (23. runde):

Bodø/Glimt - Viking

Brann - Lillestrøm

Kongsvinger - Tromsø

Molde - Rosenborg

Moss - Strømsgodset

Sogndal - Vålerenga

Stabæk - Haugesund

Søndag 4/10 (24. runde):

Brann - Sogndal

Haugesund - Bodø/Glimt

Lillestrøm - Stabæk

Rosenborg - Vålerenga

Strømsgodset - Kongsvinger

Tromsø - Molde

Viking - Moss

Søndag 18/10 (25. runde):

Bodø/Glimt - Lillestrøm

Kongsvinger - Viking

Molde - Strømsgodset

Moss - Haugesund

Rosenborg - Sogndal

Stabæk - Brann

Vålerenga - Tromsø

Søndag 25/10 (26. runde):

Brann - Bodø/Glimt

Haugesund - Kongsvinger

Lillestrøm - Moss

Sogndal - Stabæk

Strømsgodset - Vålerenga

Tromsø - Rosenborg

Viking - Molde

(NTB)