Hele kampoppsettet i Champions League

Sjekk hvor og når ditt favorittlag spiller.

GRUPPE A

15. september: Deportivo- Olympiacos, Liverpool- Monaco.

28. september: Monaco- Deportivo, Olympiacos- Liverpool.

19. oktober: Liverpool- Deportivo, Monaco- Olympiacos.

3. november: Deportivo- Liverpool, Olympiacos- Monaco.

23. november:A Monaco- Liverpool, Olympiacos- Deportivo.

8. desember: Deportivo- Monaco, Liverpool- Olympiacos.

GRUPPE B

15. september: Bayer Leverkusen- Real Madrid, Roma- Dinamo Kiev.

28. september: Dinamo Kiev- Bayer Leverkusen, Real Madrid- Roma.

19. oktober: Bayer Leverkusen- Roma, Real Madrid- Dinamo Kiev.

3. november: Dinamo Kiev- Real Madrid, Roma- Bayer Leverkusen.

23. november: Dinamo Kiev- Roma, Real Madrid- Bayer Leverkusen.

8. desember: Bayer Leverkusen- Dinamo Kiev, Roma- Real Madrid.

GRUPPE C

15. september: Ajax- Juventus, M. Tel-Aviv- Bayern München.

28. september: Bayern München- Ajax, Juventus- M. Tel-Aviv.

19. oktober: Ajax- M. Tel-Aviv, Juventus- Bayern München.

3. november: Bayern München- Juventus, M. Tel-Aviv- Ajax.

23. november: Bayern München- M. Tel-Aviv, Juventus- Ajax.

8. desember: Ajax- Bayern München, M. Tel-Aviv- Juventus.

GRUPPE D

15. september: Fenerbahge- Sparta Praha, Lyon- Manchester United.

28. september: Manchester United- Fenerbahge, Sparta Praha- Lyon.

19. oktober: Fenerbahge- Lyon, Sparta Praha- Manchester United.

3. november: Lyon- Fenerbahge, Manchester United- Sparta Praha.

23. november: Manchester United- Lyon, Sparta Praha- Fenerbahge.

8. desember: Fenerbahge- Manchester United, Lyon- Sparta Praha.

GRUPPE E

14. september: Arsenal- PSV, Panathinaikos- Rosenborg.

29. september: PSV- Panathinaikos, Rosenborg- Arsenal.

20. oktober: Panathinaikos- Arsenal, Rosenborg- PSV.

2. november: Arsenal- Panathinaikos, PSV- Rosenborg.

24. november: PSV- Arsenal, Rosenborg- Panathinaikos.

7. desember: Arsenal- Rosenborg, Panathinaikos- PSV.

GRUPPE F

14. september: Celtic- Barcelona, Shakhtar- Milan.

29. september: Barcelona- Shakhtar, Milan- Celtic.

20. oktober: Milan- Barcelona, Shakhtar- Celtic.

2. november: Barcelona- Milan, Celtic- Shakhtar.

24. november: Barcelona- Celtic, Milan- Shakhtar.

7. desember: Celtic- Milan, Shakhtar- Barcelona.

GRUPPE G

14. september: Internazionale- Werder Bremen, Valencia- Anderlecht.

29. september: Anderlecht- Internazionale, Werder Bremen- Valencia.

20. oktober: Anderlecht- Werder Bremen, Valencia- Internazionale.

2. november: Werder Bremen- Anderlecht, Internazionale- Valencia.

24. november: Anderlecht- Valencia, Werder Bremen- Internazionale.

7. desember: Internazionale- Anderlecht, Valencia- Werder Bremen.

GRUPPE H

14. september: Porto- CSKA Moskva, PSG- Chelsea.

29. september: Chelsea- Porto, CSKA Moskva- PSG.

20. oktober: Chelsea- CSKA Moskva, PSG- Porto.

2. november: CSKA Moskva- Chelsea, Porto- PSG.

24. november: Chelsea- PSG, CSKA Moskva- Porto.

7. desember: Porto- Chelsea, PSG- CSKA Moskva.