SPILLER VM: De norske iskrigerne spiller gruppekampene i Paris. Foto: Geir Olsen / NTB Scanpix
SPILLER VM: De norske iskrigerne spiller gruppekampene i Paris. Foto: Geir Olsen / NTB ScanpixVis mer

Program hockey-VM 2017

Her er programmet for ishockey-VM 2017

Pågår fra 5. til 21. mai.

Slik spilles ishockey-VM i Köln og Paris:

5. mai:

Gruppe A (i Köln): Sverige – Russland 16.15, USA – Tyskland 20.15.

Gruppe B (i Paris): Finland – Hviterussland 16.15, Tsjekkia – Canada 20.15.

6. mai:

Gruppe A (i Köln): Latvia – Danmark 12.15, Slovakia – Italia 16.15, Tyskland – Sverige 20.15.

Gruppe B (i Paris): Sveits – Slovenia 12.15, Hviterussland – Tsjekkia 16.15, Norge – Frankrike 20.15.

7. mai:

Gruppe A (i Köln): Italia – Russland 12.15, USA – Danmark 16.15, Latvia – Slovakia 20.15.

Gruppe B (i Paris): Slovenia – Canada 12.15, Finland – Frankrike 16.15, Norge – Sveits 20.15.

8. mai:

Gruppe A (i Köln): Tyskland – Russland 16.15, USA – Sverige 20.15.

Gruppe B (i Paris): Hviterussland – Canada 16.15, Finland – Tsjekkia 20.15.

9. mai:

Gruppe A (i Köln): Italia – Latvia 16.15, Slovakia – Danmark 20.15.

Gruppe B (i Paris): Slovenia – Norge 16.15, Sveits – Frankrike 20.15.

10. mai:

Gruppe A (i Köln): USA – Italia 16.15, Slovakia – Tyskland 20.15.

Gruppe B (i Paris): Sveits – Hviterussland 16.15, Finland – Slovenia 20.15.

11. mai:

Gruppe A (i Köln): Russland – Danmark 16.15, Sverige – Latvia 20.15.

Gruppe B (i Paris): Tsjekkia – Norge 16.15, Canada – Frankrike 20.15.

12. mai:

Gruppe A (i Köln): Sverige – Italia 16.15, Danmark – Tyskland 20.15.

Artikkelen fortsetter under annonsen

Gruppe B (i Paris): Tsjekkia – Slovenia 16.15, Frankrike – Hviterussland 20.15.

13. mai:

Gruppe A (i Köln): Latvia – USA 12.15, Russland – Slovakia 16.15, Italia – Tyskland 20.15.

Gruppe B (i Paris): Norge – Finland 12.15, Slovenia – Hviterussland 16.15, Canada – Sveits 20.15.

14. mai:

Gruppe A (i Köln): Slovakia – USA 16.15, Danmark – Sverige 20.15.

Gruppe B (i Paris): Frankrike – Tsjekkia 16.15, Sveits – Finland 20.15.

15. mai:

Gruppe A (i Köln): Danmark – Italia 16.15, Russland – Latvia 20.15.

Gruppe B (i Paris): Canada – Norge 16.15, Frankrike – Slovenia 20.15.

16. mai:

Gruppe A (i Köln): Sverige – Slovakia 12.15, Russland – USA 16.15, Tyskland – Latvia 20.15.

Gruppe B (i Paris): Hviterussland – Norge 12.15, Tsjekkia – Sveits 16.15, Canada – Finland 20.15.

18. mai:

Kvartfinaler: Köln og Paris 16.15 og 20.15.

20. mai:

Semifinaler i Köln: 15.15 og 19.15.

21. mai:

Bronsekamp i Köln: 16.15.

Finale i Köln: 20.15.

(NTB)