Vi bryr oss om ditt personvern

Dagbladet er en del av Aller Media, som er ansvarlig for dine data. Vi bruker dataene til å forbedre og tilpasse tjenestene, tilbudene og annonsene våre.

Les mer

Sport

Mer
Min side Logg ut

Jente-klassene

Hei, denne artikkelen er over ett år gammel og kan innholde utdatert informasjon

GRUPPE Q

Klasse Q jenter født etter 1/1-80,QUEST klassenQ 01 FT. MURRAY -CAN, FOLLESE FK,VERDAL IL, KOLBOTN IL 1, TROSVIK IFQ 02 DONN FK, HALD FK, ASKER SKK 2, RENNESØY IL Q 03 SETSKOG/HØLAND FK, HADELAND KFK, JUTUL/BÆRUMS VERK, KATTEM ILQ 04 KURLAND FK 2, GJØVIK FK, ABILDSØ IL / MS 1, FLØYA IFQ 05 JEVNAKER/HOLE, STJØRDALS-BLINK FB, VÅLERENGA FOTBALL 1, SVARSTAD ILQ 06 SKJETTEN SK 1, BRUMUNDDAL IL, KOLL IL 1, LANGESUND IFQ 07 KURLAND FK 1, ODAL JENTEFOTBALL, RØA IL 1, TRONDHEIMS-ØRN SKQ 08 LØRENSKOG IF 1, NEST-SOTRA IL, BÆKKELAGETS SK 1, HAUGAR SKQ 09 AMERICAN EAGLES SC -USA, ØYGARD IL, ASKER SKK 1, VÅLERENGA FOTBALL 2

GRUPPE R

Klasse R jenter født etter 1/1-83,ROLLERBLADE klassen R 01 DESERT WIND SC -KSA, RAUFOSS IL, ASKER SKK 1, VARD-HAUGESUND SK 1, ATHENE MOSS FKR 02 VÄ RMDV IF -SWE, HADELAND KFK, VOLLEN UL, SOGNDAL ILR 03 DONN FK, ØYSTRE SLIDRE/ROGNE, BÆKKELAGETS SK 1, TAMBARSKJELVAR ILR 04 KURLAND FK 1, LYSHEIM IL,SAGENE IF 1, SYKKYLVEN ILR 05 FSK/HVAM, BYAFOSSEN IL,ELLINGSRUD IL 1, SELBU BKR 06 FET IL, STJØRDALS-BLINK FB, ABILDSØ IL / MS 2, SVERRESBORG IF 1R 07 AVJU, OVERHALLA IL, HOLMLIA SK 1, OS/NANSEN FGRR 08 ROSENDAL TL, HILSTAD IL, VÅLERENGA FOTBALL 1, KATTEM ILR 09 ØYGARD IL, RIVAL SK, KOLBOTN IL 1, SELJORD ILR 10 FAABERG FOTBALL, GOSSEN IL, KOPERVIK IL, KVITESEID ILR 11 NORDRE OPPDALEN IL, HJELSET-KLEIVE FB, KLEPP IL,TROMSØ IL 1R 12 LØTEN FK, RUSTAD IL 1, SKJOLD IL - ROGALAND, OSHAUG ILR 13 BAGN IL 1, SØYA IL, AUSTRÅTT IL, SNØGG FOTBALLR 14 FAGERNES IL, TRÆFF SK 1, STEGABERG IL 1, SAULAND ILR 15 SKJERGARD IL, BRAATT IL, LINDERUD IL, LANGESUND IFR 16 NORDHORDLAND BK, SØMNA IL, VÅLERENGA FOTBALL 2, OPPDAL ILR 17 BJØRNAR IL, VINNE IL, HEGGEDAL IL, RØROS ILR 18 HURINGEN IF, EGGE IL, KOLL IL 1, LUNDAMO/FLÅR 19 SKJETTEN SK 1, NORDLI IL,ABILDSØ IL / MS 1, BRATTVÅG ILR 20 BORGEN IL, TORPA/VEST-TORPA,GJELLERÅSEN IF, BERGSØY ILR 21 LØRENSKOG IF 1, GRUE IL, GREI SF 1, STRYN TILR 22 SKOVLUNDE IF 1 -DEN,RINGEBU/FÅVANG FK, KFUM-KAMERATENE 1, HAUGAR SKR 23 MADISON RUMBAS -USA,KONGSVINGER IL 1, ASKER SKK 2, RISKA FK

GRUPPE S

Klasse S jenter født etter 1/1-85,STRATOS klassenS 01 SKOVLUNDE IF 1 -DEN, ODDA FK, TJALG IL, KOLL IL 1, SKARP IFS 02 MATHARE UNITED -KEN, ÅSANE IL, TRÆFF SK 1, HEMING IL 1S 03 FROLAND IL, ELVERUM FOTBALL,BÆKKELAGETS SK 1, SOLA FKS 04 GJERDRUM IL, KONGSVINGER IL 1, MANGLERUD/STAR IL 1,VARD-HAUGESUND SK 1S 05 RÆLINGEN FK 1, RINGEBU/FÅVANG FK, ØVREVOLL BK 1, BRATTVÅG ILS 06 JEVNAKER IF 1, BRUMUNDDAL IL, ELLINGSRUD IL 1, SKARPHEDIN ILS 07 JONDAL IL, VERDAL IL, KLEMETSRUD IL 1, SNØGG FOTBALLS 08 VIKERSUND IF, HADELAND KFK, ABILDSØ IL 1, VANYLVSKAMERATANE FK, S 09 SKJETTEN SK 1, KONGSVINGER IL 2, RØA IL 1, KAUPANGER ILS 10 LØVENSTAD FK 1, EINA/EINASTRAND FK,JUTUL IL 1, ETNE ILS 11 JERV FK, VOSS FK, GREI SF 1,SVEIO ILS 12 AIK -SWE, ØYGARD IL, RUSTAD IL 1, KOLBOTN IL 1S 13 SFA CHILENJE -ZAM, BREMNES IL, EIDE OG OMEGN FK, SKEID 1, TROMSØ IL 1

GRUPPE T

Klasse T jenter født etter 1/1-86, THORN klassenT 01 DESERT WIND SC -KSA, HADELAND KFK, GREI SF 1, KOLBOTN IL 1T 02 KURLAND FK 1, KFUM-KAMERATENE 1, RØA IL 1, SVERRESBORG IF 1T 03 LIER IL, JARDAR IL, HOLMLIA SK 1, TØNSBERG FKT 04 RAUMNES & ÅRNES IL, ASKER SKK 1, KOLL IL 1, HAUGAR SKT 05 SKOVLUNDE IF 1 -DEN, MJØNDALEN IF 1, ØVREVOLL BK 1, VÅLERENGA FOTBALL 1

GRUPPE U

Klasse U jenter født etter 1/1-87,U-STOREBRAND klassenU 01 GAZA GIRLS -PLE, STANGE SK 1, BÆKKELAGETS SK 1, SKEID 1, KOLBOTN IL 2U 02 LØRENSKOG IF 2, ASKER SKK 1,BÆRUMS VERK IF 1, KOLL IL 2U 03 BJØRKELANGEN SF 1, HAUGER FK 1, SAGENE IF 1, BÆRUM SK 1U 04 BJERKE IL, KFUM-KAMERATENE 1, LAMBERTSETER IF 1, STABÆK FOTBALLU 05 FROGNER IL, KFUM-KAMERATENE 2, RØA IL 1, KOLBOTN IL 1U 06 SKJETTEN SK 1, HAUGER FK 2, JUTUL IL 1, VÅLERENGA FOTBALL 1U 07 NITTEDAL IL, GRORUD IL, OPPSAL IF 1, HOLMLIA SK 1U 08 LØVENSTAD FK 1, VERDAL IL, MANGLERUD/STAR IL 1, KOLL IL 1U 09 LØRENSKOG IF 1, FET IL, GREI SF 1, ELLINGSRUD IL 1, SVERRESBORG IF 1

GRUPPE V

Klasse V jenter født etter 1/1-88,V6 klassenV 01 LØRENSKOG IF 1, HUK FK 1, GREI SF 2, FRISK-ASKER IF 1, HOLMLIA SK 1V 02 KURLAND FK 1, KFUM-KAMERATENE 1, MANGLERUD/STAR IL 1, ABILDSØ IL 1, HEMING IL 1V 03 LJAN IF 1, BÆKKELAGETS SK 1,JUTUL IL 1, SKEID 2V 04 RUSTAD IL 1, GREI SF 1,ØVREVOLL BK 1, KOLL IL 1V 05 NITTEDAL IL, HAUKETO IF 1, FRIGG OSLO FK 1, SKEID 1V 06 LØVENSTAD FK 1, HUK FK 2,BÆRUMS VERK IF 1, RØA IL 1, KOLBOTN IL 1

GRUPPE W

Klasse W jenter født etter 1/1-85,WRIGLEY klassenW 01 LØRENSKOG IF 1, FET IL, VAALER IF, SKEID 1W 02 LØVENSTAD FK 1, SJÅSTAD/VESTRE LIER, BRANDVAL IL, TORVASTAD ILW 03 BORGEN IL, FLUBERG IL, BÆKKELAGETS SK 1, ÅRDALSTANGEN/LÆRDALW 04 KLØFTA IL 1, BRASKEREIDFOSS IL, FRIGG OSLO FK 1, HØDD IL 1W 05 LILLESTRØM SK 1, BAGN IL 1, ULLERN IF 1, OSHAUG ILW 06 BJERKE IL, BAGN IL 2, FRISK-ASKER IF 1, ROLVSØY IFW 07 NITTEDAL IL, NORDRE OPPDALEN IL, LAMBERTSETER IF 1, HOLMESTRAND IF 1W 08 FSK/HVAM, FAGERNES IL, OPPSAL IF 1, SKAVØYPOLL ILW 09 FEIRING IL, ROSENDAL TL, NORDSTRAND IF 1, BALESTRAND ILW 10 ULLENSAKER/KISA IL 1, HURINGEN IF, ØYSTRE SLIDRE/ROGNE, LAMBERTSETER IF 2