Vi bryr oss om ditt personvern

Dagbladet er en del av Aller Media, som er ansvarlig for dine data. Vi bruker dataene til å forbedre og tilpasse tjenestene, tilbudene og annonsene våre.

Les mer

Sport

Mer
Min side Logg ut

Jente-klassene

Hei, denne artikkelen er over ett år gammel og kan innholde utdatert informasjon

GRUPPE Q

Klasse Q jenter født etter 1/1-80,QUEST klassen

Q 01 FT. MURRAY -CAN, FOLLESE FK,VERDAL IL, KOLBOTN IL 1, TROSVIK IF

Q 02 DONN FK, HALD FK, ASKER SKK 2, RENNESØY IL

Q 03 SETSKOG/HØLAND FK, HADELAND KFK, JUTUL/BÆRUMS VERK, KATTEM IL

Q 04 KURLAND FK 2, GJØVIK FK, ABILDSØ IL / MS 1, FLØYA IF

Q 05 JEVNAKER/HOLE, STJØRDALS-BLINK FB, VÅLERENGA FOTBALL 1, SVARSTAD IL

Q 06 SKJETTEN SK 1, BRUMUNDDAL IL, KOLL IL 1, LANGESUND IF

Q 07 KURLAND FK 1, ODAL JENTEFOTBALL, RØA IL 1, TRONDHEIMS-ØRN SK

Q 08 LØRENSKOG IF 1, NEST-SOTRA IL, BÆKKELAGETS SK 1, HAUGAR SK

Q 09 AMERICAN EAGLES SC -USA, ØYGARD IL, ASKER SKK 1, VÅLERENGA FOTBALL 2

GRUPPE R

Klasse R jenter født etter 1/1-83,ROLLERBLADE klassen

R 01 DESERT WIND SC -KSA, RAUFOSS IL, ASKER SKK 1, VARD-HAUGESUND SK 1, ATHENE MOSS FK

0R 02 VÄ RMDÖ IF -SWE, HADELAND KFK, VOLLEN UL, SOGNDAL IL

R 03 DONN FK, ØYSTRE SLIDRE/ROGNE, BÆKKELAGETS SK 1, TAMBARSKJELVAR IL

R 04 KURLAND FK 1, LYSHEIM IL,SAGENE IF 1, SYKKYLVEN IL

R 05 FSK/HVAM, BYAFOSSEN IL,ELLINGSRUD IL 1, SELBU BK

R 06 FET IL, STJØRDALS-BLINK FB, ABILDSØ IL / MS 2, SVERRESBORG IF 1

R 07 AVJU, OVERHALLA IL, HOLMLIA SK 1, OS/NANSEN FGR

R 08 ROSENDAL TL, HILSTAD IL, VÅLERENGA FOTBALL 1, KATTEM IL

R 09 ØYGARD IL, RIVAL SK, KOLBOTN IL 1, SELJORD IL

R 10 FAABERG FOTBALL, GOSSEN IL, KOPERVIK IL, KVITESEID IL

R 11 NORDRE OPPDALEN IL, HJELSET-KLEIVE FB, KLEPP IL,TROMSØ IL 1

R 12 LØTEN FK, RUSTAD IL 1, SKJOLD IL - ROGALAND, OSHAUG IL

R 13 BAGN IL 1, SØYA IL, AUSTRÅTT IL, SNØGG FOTBALL

R 14 FAGERNES IL, TRÆFF SK 1, STEGABERG IL 1, SAULAND IL

R 15 SKJERGARD IL, BRAATT IL, LINDERUD IL, LANGESUND IF

R 16 NORDHORDLAND BK, SØMNA IL, VÅLERENGA FOTBALL 2, OPPDAL IL

R 17 BJØRNAR IL, VINNE IL, HEGGEDAL IL, RØROS IL

R 18 HURINGEN IF, EGGE IL, KOLL IL 1, LUNDAMO/FLÅ

R 19 SKJETTEN SK 1, NORDLI IL,ABILDSØ IL / MS 1, BRATTVÅG IL

R 20 BORGEN IL, TORPA/VEST-TORPA,GJELLERÅSEN IF, BERGSØY IL

R 21 LØRENSKOG IF 1, GRUE IL, GREI SF 1, STRYN TIL

R 22 SKOVLUNDE IF 1 -DEN,RINGEBU/FÅVANG FK, KFUM-KAMERATENE 1, HAUGAR SK

R 23 MADISON RUMBAS -USA,KONGSVINGER IL 1, ASKER SKK 2, RISKA FK

GRUPPE S

Klasse S jenter født etter 1/1-85,STRATOS klassen

S 01 SKOVLUNDE IF 1 -DEN, ODDA FK, TJALG IL, KOLL IL 1, SKARP IF

S 02 MATHARE UNITED -KEN, ÅSANE IL, TRÆFF SK 1, HEMING IL 1

S 03 FROLAND IL, ELVERUM FOTBALL,BÆKKELAGETS SK 1, SOLA FK

S 04 GJERDRUM IL, KONGSVINGER IL 1, MANGLERUD/STAR IL 1,VARD-HAUGESUND SK 1

S 05 RÆLINGEN FK 1, RINGEBU/FÅVANG FK, ØVREVOLL BK 1, BRATTVÅG IL

S 06 JEVNAKER IF 1, BRUMUNDDAL IL, ELLINGSRUD IL 1, SKARPHEDIN IL

S 07 JONDAL IL, VERDAL IL, KLEMETSRUD IL 1, SNØGG FOTBALL

S 08 VIKERSUND IF, HADELAND KFK, ABILDSØ IL 1, VANYLVSKAMERATANE FK,

S 09 SKJETTEN SK 1, KONGSVINGER IL 2, RØA IL 1, KAUPANGER IL

S 10 LØVENSTAD FK 1, EINA/EINASTRAND FK,JUTUL IL 1, ETNE IL

S 11 JERV FK, VOSS FK, GREI SF 1,SVEIO IL

S 12 AIK -SWE, ØYGARD IL, RUSTAD IL 1, KOLBOTN IL 1

S 13 SFA CHILENJE -ZAM, BREMNES IL, EIDE OG OMEGN FK, SKEID 1, TROMSØ IL 1

GRUPPE T

Klasse T jenter født etter 1/1-86, THORN klassen

T 01 DESERT WIND SC -KSA, HADELAND KFK, GREI SF 1, KOLBOTN IL 1

T 02 KURLAND FK 1, KFUM-KAMERATENE 1, RØA IL 1, SVERRESBORG IF 1

T 03 LIER IL, JARDAR IL, HOLMLIA SK 1, TØNSBERG FK

T 04 RAUMNES & ÅRNES IL, ASKER SKK 1, KOLL IL 1, HAUGAR SK

T 05 SKOVLUNDE IF 1 -DEN, MJØNDALEN IF 1, ØVREVOLL BK 1, VÅLERENGA FOTBALL 1

GRUPPE U

Klasse U jenter født etter 1/1-87,U-STOREBRAND klassen

U 01 GAZA GIRLS -PLE, STANGE SK 1, BÆKKELAGETS SK 1, SKEID 1, KOLBOTN IL 2

U 02 LØRENSKOG IF 2, ASKER SKK 1,BÆRUMS VERK IF 1, KOLL IL 2

U 03 BJØRKELANGEN SF 1, HAUGER FK 1, SAGENE IF 1, BÆRUM SK 1

U 04 BJERKE IL, KFUM-KAMERATENE 1, LAMBERTSETER IF 1, STABÆK FOTBALL

U 05 FROGNER IL, KFUM-KAMERATENE 2, RØA IL 1, KOLBOTN IL 1

U 06 SKJETTEN SK 1, HAUGER FK 2, JUTUL IL 1, VÅLERENGA FOTBALL 1

U 07 NITTEDAL IL, GRORUD IL, OPPSAL IF 1, HOLMLIA SK 1

U 08 LØVENSTAD FK 1, VERDAL IL, MANGLERUD/STAR IL 1, KOLL IL 1

U 09 LØRENSKOG IF 1, FET IL, GREI SF 1, ELLINGSRUD IL 1, SVERRESBORG IF 1

GRUPPE V

Klasse V jenter født etter 1/1-88,V6 klassen

V 01 LØRENSKOG IF 1, HUK FK 1, GREI SF 2, FRISK-ASKER IF 1, HOLMLIA SK 1

V 02 KURLAND FK 1, KFUM-KAMERATENE 1, MANGLERUD/STAR IL 1, ABILDSØ IL 1, HEMING IL 1

V 03 LJAN IF 1, BÆKKELAGETS SK 1,JUTUL IL 1, SKEID 2

V 04 RUSTAD IL 1, GREI SF 1,ØVREVOLL BK 1, KOLL IL 1

V 05 NITTEDAL IL, HAUKETO IF 1, FRIGG OSLO FK 1, SKEID 1

V 06 LØVENSTAD FK 1, HUK FK 2,BÆRUMS VERK IF 1, RØA IL 1, KOLBOTN IL 1

GRUPPE W

Klasse W jenter født etter 1/1-85,WRIGLEY klassen

W 01 LØRENSKOG IF 1, FET IL, VAALER IF, SKEID 1

W 02 LØVENSTAD FK 1, SJÅSTAD/VESTRE LIER, BRANDVAL IL, TORVASTAD IL

W 03 BORGEN IL, FLUBERG IL, BÆKKELAGETS SK 1, ÅRDALSTANGEN/LÆRDAL

W 04 KLØFTA IL 1, BRASKEREIDFOSS IL, FRIGG OSLO FK 1, HØDD IL 1

W 05 LILLESTRØM SK 1, BAGN IL 1, ULLERN IF 1, OSHAUG IL

W 06 BJERKE IL, BAGN IL 2, FRISK-ASKER IF 1, ROLVSØY IF

W 07 NITTEDAL IL, NORDRE OPPDALEN IL, LAMBERTSETER IF 1, HOLMESTRAND IF 1

W 08 FSK/HVAM, FAGERNES IL, OPPSAL IF 1, SKAVØYPOLL IL

W 09 FEIRING IL, ROSENDAL TL, NORDSTRAND IF 1, BALESTRAND IL

W 10 ULLENSAKER/KISA IL 1, HURINGEN IF, ØYSTRE SLIDRE/ROGNE, LAMBERTSETER IF 2