Vi bryr oss om ditt personvern

Dagbladet er en del av Aller Media, som er ansvarlig for dine data. Vi bruker dataene til å forbedre og tilpasse tjenestene, tilbudene og annonsene våre.

Les mer

Sport

Mer
Min side Logg ut

Kampprogram VM-fotball 2002

Kampprogrammet for VM-sluttspillet i fotball 2002:

Hei, denne artikkelen er over ett år gammel og kan innholde utdatert informasjon

Svenskene får tøff VM-motstand

Gruppespill:

1) Seoul 31/5 1130 Frankrike - Senegal

2. Niigata 1/6 0630 Irland - Kamerun

3. Ulsan 01-06-02 0900 Uruguay - Danmark

4. Sapporo 01-06-02 1130 Tyskland - Saudi-Arabia

5. Saitama 02-06-02 0530 England - Sverige

6. Busan 02-06-02 0730 Paraguay - Sør-Afrika

7. Ibaraki 02-06-02 0930 Argentina - Nigeria

8. Gwangju 02-06-02 1130 Spania - Slovenia

9. Niigata 03-06-02 0630 Kroatia - Mexico

10. Ulsan 03-06-02 0900 Brasil - Tyrkia

11. Sapporo 03-06-02 1130 Italia - Ecuador

12. Gwangju 04-06-02 0630 Kina - Costa Rica

13. Saitama 04-06-02 0900 Japan - Belgia

14. Busan 04-06-02 1130 Sør-Korea - Polen

15. Kobe 05-06-02 0630 Russland - Tunisia

16. Suwon 05-06-02 0900 USA - Portugal

17. Ibaraki 05-06-02 1130 Tyskland - Irland

18. Busan 06-06-02 0630 Frankrike - Uruguay

19. Saitama 06-06-02 0900 Kamerun - Saudi-Arabia

20. Daegu 06-06-02 1130 Danmark - Senegal

21. Kobe 07-06-02 0630 Sverige - Nigeria

22. Jeonju 07-06-02 0900 Spania - Paraguay

23. Sapporo 07-06-02 1130 Argentina - England

24. Daegu 08-06-02 0630 Sør-Afrika - Slovenia

25. Ibaraki 08-06-02 0900 Italia - Kroatia

26. Seogwipo 08-06-02 1130 Brasil - Kina

27. Miyagi 09-06-02 0630 Mexico - Ecuador

28. Incheon 09-06-02 0900 Costa Rica - Tyrkia

29. Yokohama 09-06-02 1130 Japan - Russland

30. Daegu 10-06-02 0630 Sør-Korea - USA

31. Oita 10-06-02 0900 Tunisia - Belgia

32. Jeonju 10-06-02 1130 Portugal - Polen

33. Incheon 11-06-02 0630 Danmark - Frankrike

34. Suwon 11-06-02 0630 Senegal - Uruguay

35. Shizuoka 11-06-02 1130 Kamerun - Tyskland

36. Yokohama 11-06-02 1130 Saudi-Arabia - Irland

37. Miyagi 12-06-02 0630 Sverige - Argentina

38. Osaka 12-06-02 0630 Nigeria - England

39. Daejeon 12-06-02 1130 Sør-Afrika - Spania

40. Seogwipo 12-06-02 1130 Slovenia - Paraguay

41. Suwon 13-06-02 0630 Costa Rica - Brasil

42. Seoul 13-06-02 0630 Tyrkia - Kina

43. Oita 13-06-02 1130 Mexico - Italia

44. Yokohama 13-06-02 1130 Ecuador - Kroatia

45. Osaka 14-06-02 0630 Tunisia - Japan

46. Shizuoka 14-06-02 0630 Belgia - Russland

47. Incheon 14-06-02 1130 Portugal - Sør-Korea

48. Daejeon 14-06-02 1130 Polen - USA

8. delsfinaler:

49. Seogwipo 15-06-02 0630 1st E vs 2nd B

50. Niigata 15-06-02 1130 1st A vs 2nd F

51. Oita 16-06-02 0630 1st F vs 2nd A

52. Suwon 16-06-02 1130 1st B vs 2nd E

53. Jeonju 17-06-02 0630 1st G vs 2nd D

54. Kobe 17-06-02 1130 1st C vs 2nd H

55. Miyagi 18-06-02 0630 1st H vs 2nd C

56. Daejeon 18-06-02 1130 1st D vs 2nd G

Kvartfinaler:

57. Shizuoka 21-06-02 0630 Winner 50 vs Winner 54

58. Ulsan 21-06-02 1130 Winner 49 vs Winner 53

59. Gwangju 22-06-02 0630 Winner 52 vs Winner 56

60. Osaka 22-06-02 1130 Winner 51 vs Winner 55

Semifinaler:

61. Seoul 25-06-02 1130 Winner 58 vs Winner 59

62. Saitama 26-06-02 1130 Winner 57 vs Winner 60

Bronsefinale:

63. Daegu 29-06-02 1100 Loser 61 vs loser 62

Finale:

64. Yokohama 30-06-02 1100 Winner 61 vs Winner 62

(NTB)

Hele Norges coronakart