Vi bryr oss om ditt personvern

Dagbladet er en del av Aller Media, som er ansvarlig for dine data. Vi bruker dataene til å forbedre og tilpasse tjenestene, tilbudene og annonsene våre.

Les mer

Sport

Mer
Min side Logg ut

Lørdag 30. september

Hei, denne artikkelen er over ett år gammel og kan innholde utdatert informasjon

MEDALJEØVELSER (41):

Basketball:

  • Finale, kvinner 11.00.

    Boksing:

  • 48 kg 04.00.
  • 54 kg 04.21.
  • 60 kg 04.42.
  • 67 kg 05.03.
  • 75 kg 05.24.
  • 91 kg 05.45.

    Bryting, fristil:

  • Finaler 54 kg, 63 kg, 76 kg og 97 kg fra 08.00.

    Fotball:

  • Finale, menn 03.00 i Sydney.

    Friidrett:

  • Finale høyde kvinner 10.00.
  • Finale 10 000 m kvinner 10.00.
  • Finale 4 x 100 m kvinner 10.40.
  • Finale spyd kvinner 11.00.
  • Finale 4 x 100 m menn 11.05.
  • Finale 1500 m kvinner 11.20.
  • Finale 5000 m menn 11.50.
  • Finale 4 x 400 m kvinner 12.35.
  • Finale 4 x 400 m menn 13.20.

    Håndball, menn:

  • Finale 12.30.

    Landhockey, menn:

  • Finale 11.00.

    Moderne femkamp, menn:

  • 3 km terrengløp 07.00.

    Padling, flattvann:

  • Finaler: K1 1000 m menn 00.00.
  • C1 1000 m menn 00.15.
  • K4 500 m kvinner 00.50.
  • K2 1000 m menn 01.05.
  • C2 1000 m menn 01.40.
  • K4 1000 m menn 01.55.

    Ridning:

  • Dressur individuelt, Grand Prix fristil 02.00.

    Rytmisk sportsgymnastikk:

  • Finale tropp 10.30.

    Seiling:

  • 11. seilas Finnjolle og Star 09.00.
  • Siste matchseiling Soling 09.00.

    Sykling, landevei:

  • Tempo kvinner 00.00.
  • Tempo menn 03.00.

    Stup:

  • Finale 10 m menn 11.10.

    Taekwondo:

  • +67 kg kvinner 12.00.
  • +80 kg menn 12.30.

    Volleyball, kvinner:

  • Finale direkte etter bronsekampen som starter 03.30. ØVRIG KONKURRANSEPROGRAM:

    Basketball, menn: Kamp om 7. plass: taper QF2 - taper QF4 03.00, kamp om 5. plass: taper QF1 - taper QF3 05.00.
    Basketball, kvinner: Bronsekamp 09.00.
    Bryting, fristil: 3. runde 58 kg, 69 kg, 85 kg og 130 kg, kamper om 5. plass i 54 kg, 63 kg, 76 kg og 97 kg fra 00.30.
    Håndball, menn: Kamp om 7. plass: taper CL1 - taper CL2 05.30, kamp om 5. plass: vinner CL1 - vinner CL2 07.30, bronsekamp 10.30.
    Håndball, kvinner: Taper QF1 - taper QF3 00.30, taper QF2 - taper QF4 02.30. Landhockey, menn: Kamp om 11. plass: taper 64 - taper 68 02.30, kamp om 9. plass: vinner 64 - vinner 68 05.00, bronsekamp 08.30.
    Moderne femkamp, menn: Luftpistol 10 m 22.10, fekting 23.30, 200 m svømming 02.30, sprangridning 05.10.
    Taekwondo: Innledende kamper +67 kg kvinner og +80 kg menn 00.00.
    Vannpolo, menn: Plasseringskamper: A5 - B6 01.00, B5 - A6 02.15, taper 33 - taper 35 10.00, taper 34 - taper 36 11.15. Semifinaler: vinner 33 - vinner 35 05.30, vinner 34 - vinner 36 06.45.
    Volleyball, kvinner: Bronsekamp 03.30.