Lørdag 30. september

MEDALJEØVELSER (41):

Basketball:

  • Finale, kvinner 11.00.

    Boksing:

  • 48 kg 04.00.
  • 54 kg 04.21.
  • 60 kg 04.42.
  • 67 kg 05.03.
  • 75 kg 05.24.
  • 91 kg 05.45.

    Bryting, fristil:

  • Finaler 54 kg, 63 kg, 76 kg og 97 kg fra 08.00.

    Fotball:

  • Finale, menn 03.00 i Sydney.

    Friidrett:

  • Finale høyde kvinner 10.00.
  • Finale 10 000 m kvinner 10.00.
  • Finale 4 x 100 m kvinner 10.40.
  • Finale spyd kvinner 11.00.
  • Finale 4 x 100 m menn 11.05.
  • Finale 1500 m kvinner 11.20.
  • Finale 5000 m menn 11.50.
  • Finale 4 x 400 m kvinner 12.35.
  • Finale 4 x 400 m menn 13.20.

    Håndball, menn:

  • Finale 12.30.

    Landhockey, menn:

  • Finale 11.00.

    Moderne femkamp, menn:

  • 3 km terrengløp 07.00.

    Padling, flattvann:

  • Finaler: K1 1000 m menn 00.00.
  • C1 1000 m menn 00.15.
  • K4 500 m kvinner 00.50.
  • K2 1000 m menn 01.05.
  • C2 1000 m menn 01.40.
  • K4 1000 m menn 01.55.

    Ridning:

  • Dressur individuelt, Grand Prix fristil 02.00.

    Rytmisk sportsgymnastikk:

  • Finale tropp 10.30.

    Seiling:

  • 11. seilas Finnjolle og Star 09.00.
  • Siste matchseiling Soling 09.00.

    Sykling, landevei:

  • Tempo kvinner 00.00.
  • Tempo menn 03.00.

    Stup:

  • Finale 10 m menn 11.10.

    Taekwondo:

  • +67 kg kvinner 12.00.
  • +80 kg menn 12.30.

    Volleyball, kvinner:

  • Finale direkte etter bronsekampen som starter 03.30. ØVRIG KONKURRANSEPROGRAM:

    Basketball, menn: Kamp om 7. plass: taper QF2 - taper QF4 03.00, kamp om 5. plass: taper QF1 - taper QF3 05.00.
    Basketball, kvinner: Bronsekamp 09.00.
    Bryting, fristil: 3. runde 58 kg, 69 kg, 85 kg og 130 kg, kamper om 5. plass i 54 kg, 63 kg, 76 kg og 97 kg fra 00.30.
    Håndball, menn: Kamp om 7. plass: taper CL1 - taper CL2 05.30, kamp om 5. plass: vinner CL1 - vinner CL2 07.30, bronsekamp 10.30.
    Håndball, kvinner: Taper QF1 - taper QF3 00.30, taper QF2 - taper QF4 02.30. Landhockey, menn: Kamp om 11. plass: taper 64 - taper 68 02.30, kamp om 9. plass: vinner 64 - vinner 68 05.00, bronsekamp 08.30.
    Moderne femkamp, menn: Luftpistol 10 m 22.10, fekting 23.30, 200 m svømming 02.30, sprangridning 05.10.
    Taekwondo: Innledende kamper +67 kg kvinner og +80 kg menn 00.00.
    Vannpolo, menn: Plasseringskamper: A5 - B6 01.00, B5 - A6 02.15, taper 33 - taper 35 10.00, taper 34 - taper 36 11.15. Semifinaler: vinner 33 - vinner 35 05.30, vinner 34 - vinner 36 06.45.
    Volleyball, kvinner: Bronsekamp 03.30.