NM-oppsett

Snart starter den norske fotballsesongen. Norges Fotballforbund har satt opp 1. kvalifiserende runde i NM for menn.

Kampene spilles onsdag 18. april:

Bossekop-Kautokeino

Nordlys- Honningsvåg

Skånland- Flakstad

Vesterålen- Grovfjord

Senja- Lyngen/Karnes

Ishavsbyen- Fløya

Salangen- Ramfjord

Mosjøen- Sandnessjøen

Gevir- Steigen

Bangsund- Brønnøysund

Malvik- Rissa

Kvik- Namsos

Levanger- Rørvik

Bogen- Varden

Melhus- Tynset

Tiller- Kolstad

Nidelv- Løkken

Buvik- Orkla

NTNUI- Nardo

Brattvåg- VRF

Åram/Vankam.- Langevåg

Ha/No- Stranda

Ørsta- Sunndal

Kristiansund- Dale

Surnadal- Gossen

Eid- Stryn

Saga- Jotun

Sandane- Fjøra

Nordhordland- Dale

Bergen Nord- Vadmyra

Hald- Askøy

Follese- Hovding

Radøy- Lyngbø

Trio- Os

Austevoll- Gneist

Ny Kronborg- Trott

Skjold- Vedavåg

Staal- Sola

Hundvåg- Torvastad

Randaberg- Hana

Klepp- Eiger

Egersund- Flekkefjord

Figgjo- Nærbø

Rosseland- Ålgård

Jerv- Vindbjart

Randesund- Våg

Giv Akt- Vigør

Flekkerøy- Rygene

Lyngdal- Kvinesdal

Langangen- FK Arendal

Siljan- Herkules

Urædd- Notodden

Skotfoss- Seljord

Skarphedin- Rjukan

Borre- Runar

Falk- Stokke

Larvik Fotball- Teie

Flint- Larvik Turn

Drafn- Åssiden

Birkebeineren- Mjøndalen

Åmot- Vestfossen

Fossum- Slemmestad

Kongsberg- Konnerud

Trysil- Elverum

Flisa- Kjellmyra

Lom- Sel/Otta

Kvam- Ringebu/Fåvang

Ringsaker- Vang

Fart- Brummundal

Galterud- Grue

Sør-Aurdal- Vardal

Grindvoll- Lunner

Toten- Jevnaker

Sander- Sørumsand

Høland- Aurskog/Finstad.

Volla- Rælingen

Fjellhamar- Leirsund

Bjerke- Strømmen

Vestli- Holmen

Bækkelaget- Haugerud

Korsvoll- KFUM

Lommedalen- Mercantile/Lambertseter

Oppsal- Grei

Frigg- Bygdø

Rommen- Grorud

Årvoll- Fagerborg

Nesodden- Drøbak/Frogn

Follo- Nordstrand

Sparta- Spydeberg

Rygge- Råde

Lisleby- Torp

Selbak- Østsiden

Borgen- Navestad

Tistedalen- WO

Sarpsborg- Greåker

Rakkestad- Trøgstad/Båstad

OOOPS: Vikings Hannu Tihinen ser langt etter ballen han sendte i eget mål under cupfinalen i fjor. Odd vant 2-1.