Norway Cup-puljene - jenter

-----------------------------------------

Klasse Q jenter født etter 1/1-79

QUESTRA klassen

-----------------------------------------

Q 01 Gjelleråsen IF 1, Hald FK, Hauger FK 1, Staal IL,

Q 02 Larvik FK, Gjøvik FK, Kongsvinger IL 1, Helleland IL,

Q 03 Trosvik IF, Hadeland KFK, Vard SK 1, Riska FK SPAR,

Q 04 Donn FK, Stjørdals Blink, Bøler IF, Kattem IL,

Q 05 Lørenskog IF 1, Bossmo & Ytteren IL, Kolbotn IL 1, Røros IL,

Q 06 Blaker IL, Molde FK, Røa IL 1, Furuflaten IL,

Q 07 Jevnaker/Holeværingen, Asker Skiklubb 1, Bryne FK, Skarp IF,

Q 08 Skjetten SK 1, Træff SK 1, Ulf-Sandnes, Rindals-Troll IL,

Q 09 Nord-Fron SPAR, Verdal IL 1, Rælingen FK 1, Orkdal-Skaun,

Q 10 Kurland FK, Vang FK, Arizona Sunbirds (USA), Sandane TIL,

Q 11 Wheat Ridge Colorado (USA), VIF Fotball 1, Abildsø IL 1,

Ellingsrud IL 1,

Q 12 Skovlunde IF 1 (Danmark), Elverum IL, Haugar SK, Vardeneset BK SPAR,

Q 13 Begby IL, Rosendal TL, Bækkelagets SK 1, Klepp IL 1,

Q 14 Tromsdalen UIL, Vallset IL, Otra IL SPAR, Nordre Sande IL SPAR.

-----------------------------------------

Klasse R jenter født etter 1/1-82

RINGNES klassen

-----------------------------------------

R 01 Lindome G & I (Sverige), Eikelandsfjorden IL, Torjulvågen IL, Åkra IL, Fløya IF,

Artikkelen fortsetter under annonsen

R 02 Skovlunde IF 1 (Danmark), Morild IL, Molde FK, Klepp IL SPAR,

R 03 Wheat Ridge Colorado (USA), Stamsund IL, Kvass-Ulvungen FK, Vard SK 1,

R 04 Arizona Sunbirds (USA), VIF Fotball 1, KFUM-Kam 1, Sogndal IL,

R 05 Kirkkonummi FC (Finland), Odal Jentefotball, Fossum IF 1, Hyllestad IL,

R 06 Larsnes IL, Eina/Einastrand FK, Hauketo IF 1, Sandane TIL,

R 07 Linderud IL, Nordre Oppdalen IL, Sagene IF 1, Ørskog IL,

R 08 Turun Palloseura (Finland), Ringebu/Fåvang FK, Kolbotn IL 1,

Stranda IL SPAR, R 09 Donn FK, Røra IL, Bøler IF, Kattem IL,

R 10 Lørenskog IF 1, Nesseguten SK, Gjelleråsen IF 1, Snøgg IL,

R 11 Rælingen FK 1, Sparbu IL 1, Røa IL 1, Kviteseid IL,

R 12 Skjetten SK 1, Overhalla IL 2, Høybråten/St. 1, Langesund IF 2,

R 13 Kalandseidet IL SPAR, Drevvatn/Drevja, Sveio IL, Tromsdalen UIL,

R 14 Skjergard IL SPAR, Eide og Omegn FK, Vaulen IL, Kvaløysletta IL,

R 15 Tertnes IL SPAR, Verdal IL 1, Nord SK, Kragerø/Helle SPAR,

R 16 Skedsmo FK SPAR, Overhalla IL 1, Skeid 1, Langesund IF 1,

R 17 FSK/Hvam, Vine IL, Abildsø IL 1, Høydalsmo IL,

R 18 Kurland FK, Stjørdals Blink, Manglerud Star 1, Malvik IL,

R 19 Mandalskameratene, Hadeland KFK, Koll IL 1, Velledalen og Ringen,

R 20 Borgen IL 1, Kongsvinger IL 1, Nes/Ringsaker, Sykkylven IL SPAR,

R 21 Gaular IL, Nordsinni/Nordre Land, Jutul IL 1, Valder IL,

R 22 Borre IF, Vind IL 1, Bækkelagets SK 1, Årdalstangen/Lærdal,

R 23 Dalby IF (Danmark), Bagn IL 1, Grei SF 1, Vik TIL,

R 24 Espoon Tikka (Finland), Elverum IL, Asker Skiklubb 1, Atløy IL,

R 25 Desert Wind GSC (SAU), Sortland IL, Batnfjord IL, Torvastad IL 1,

R 26 Alabama Youth Soccer (USA), Nest-Sotra IL, Træff SK 1, Stegaberg IL SPAR, Teie IF 1,

R 27 Askim IF, Lillesand IL SPAR, Os/Nansen FGR, Stakkevollan IF.

-----------------------------------------

Klasse S jenter født etter 1/1-84

STRATOS klassen

-----------------------------------------

S 01 Maski (Finland), Gol IL 1, Hadeland KFK, Klemetsrud IL 1,

S 02 Na SK (Sverige), Bjørnar IL, Rustad IL 1, Abildsø/MS,

S 03 Skovlunde IF 2 (Danmark), Hald FK, Øvrevoll BK 1, Ulf-Sandnes,

S 04 Mathare United (Kenya), Skjergard IL SPAR, Bækkelagets SK 1, Ørskog IL,

S 05 Espoon Palloseura, Løten FK, Sagene IF 1, Hasundgot IL SPAR,

S 06 Froland IL, Moelven IL 1, VIF Fotball 1, Desert Wind GSC (Saudi-Arabia),

S 07 Kurland FK, Stange SK, Kolbotn IL 1, Skarphedin 1,

S 08 Skjetten SK 1, Ringebu/Fåvang FK, Koll IL 1, Skarp IF,

S 09 Løvenstad FK, Kongsvinger IL 1, Hegedal IL, Storms BK SPAR,

S 10 Radar FK, Søndre Land IL SPAR, Ellingsrud IL 1, Snøgg IL,

S 11 Soon IF, Gjøvik/Lyn, Holmlia SK 1, Vanylvskameratane FK,

S 12 Hjelset-Kleive FB, Voss FBK, Jutul IL 1, Torvastad IL 1,

S 13 Stjarnan (Island), Øygard IL 1, Fossum IF 1, Skjold IL 1,

S 14 Skovlunde IF 1 (Danmark), Bremnes IL, Ullern IF 1, Manglerud Star/Abildsø,

S 15 Vinje IL, Sigdal SK SPAR, Austvatn FK, Holmestrand IF 2,

S 16 Holmestrand IF 1, Gjelleråsen IF 1, Favør FK SPAR, Stakkevollan IF.

-----------------------------------------

Klasse T jenter født etter 1/1-85

THORN klassen

-----------------------------------------

T 01 Grums IK (Sverige), Sjåstad V/Lier IL, Vollen UL, Heming IL 1,

T 02 Tveit IL SPAR, Vos FBK, Kjelsås IL 1, Røa IL 1,

T 03 Bjerke IL, Rustad IL 1, Ellingsrud IL 1, Lambertseter IF,

T 04 Rælingen FK 1, Øvrevoll BK 1, Heggedal IL, Teie IF SPAR,

T 05 Kløfta IL 1, Grei SF 1, Kolbotn IL 1, Skeid 1,

T 06 Løvenstad FK, Odda FK, Teisen IF, Klemetsrud IL 1,

T 07 Kil IF (Sverige), Jevnaker IF SPAR, Jutul IL 1, Koll IL 1.

-----------------------------------------

Klasse U jenter født etter 1/1-86

U-STOREBRAND klassen

-----------------------------------------

U 01 Tveit IL SPAR, Leirsund IL, KFUM-Kam 1, Oppegård IL,

U 02 Lørenskog IF 1, Fet IL, Øvrevoll BK 1, Heming IL 1,

U 03 Varpe BK, Ullensaker/Kisa IL 1, Holmlia SK 1, Abildsø IL 1,

U 04 Bjerke IL, Voss FBK, VIF Fotball 1, Skeid 1,

U 05 Nittedal IL, Skåla FK, Kolbotn IL 2, Lambertseter IF,

U 06 Skjetten SK 1, Asker Skiklubb 1, Koll IL 1, Gå-På IL,

U 07 Lillestrøm SK 1, Vaaler IF, Kolbotn IL 1, Jardar IL 1,

U 08 Raumnes & Årnes IL, Kirkenes IF, Helset IF 1, Røa IL 1,

U 09 Huringen IF, Sverresborg IF 1, Bækkelagets SK 1, Klemetsrud IL 1,

U 10 Kurland FK, Gjerdrum IL, Grei SF 1, Manglerud Star 1, Hørte IL.

-----------------------------------------

Klasse V jenter født etter 1/1-87

VILLA klassen

-----------------------------------------

V 01 Lørenskog IF 1, Hauger FK 1, VIF Fotball 1, Opegård IL, Frogner IL,

V 02 Nittedal IL, Bækkelagets SK 1, Kolbotn IL 1, Gjelleråsen IF 1,

V 03 Grei SF 1, Grorud IL, Koll IL 1, Skeid 1,

V 04 Ready 1, Holmlia SK 1, Koll IL 2, Sagene IF SPAR,

V 05 KFUM-Kam 1, Jutul IL 1, Kolbotn IL 2, Heming IL 1,

V 06 Lørenskog IF SPAR, Stabæk Fotball, Ellingsrud IL 1, Manglerud Star 1.

-----------------------------------------

Klasse W jenter født etter 1/1-84

WRIGLEY klassen

-----------------------------------------

W 01 Stjarnan (Island), Jømna/Heradsbygd IL, Kabelvåg IL, Sagene IF 1, Høydalsmo IL,

W 02 Runar IL SPAR, Lena IF, Eina/Einastrand FK, Ellingsrud IL 1,

W 03 Herøysund IL, Lørenskog IF 1, Nordre Oppdalen IL, Rommen SK 1,

W 04 Singsås IL, FSK/Hvam, Asker Skiklubb 1, Høyang IL 1, Syril IL,

W 05 Salangen IF, Kirkenes IF, Oppsal IF 1, Sverresborg IF 1,

W 06 Torvund IL, Ullensaker/Kisa IL 1, Hilstad IL, Skjold IL 1,

W 07 Haslum IL 1, Linderud IL, Brøttum IL, Abildsø IL 1,

W 08 Høyang IL 2, Store Bergan IL, Bagn IL SPAR, Teisen IF.

-----------------------------------------

Klasse X - unified

XEROX klassen

-----------------------------------------

X 01 Bosna UFC (Bosnia), Larvik Turn & IF, BUL IL, Skedsmo FK 1, Røa IL 1.