NORWAY-CUP puljene

Her kan du se hvem ditt lag skal møte på Ekebergsletta i sommerens store fotballturnering. Avspark for årets Norway Cup går søndag 30. juli.

Gutte-klassen

GRUPPE A

Klasse A gutter født etter 1/1-81

ALKOKUTT klassen

A01 RAIL CLUB KADIOGO, DRAMMENS BK, ULLERN IF 1, LYN SFK 1, VESTBY IL

A02 FREETOWN VIKINGS FC, ÅSANE FOTBALL 1, SKEID 1, JUNIORLAGET FOR DØVE, KOLBOTN IL 1

A03 CORNING UTD, FANA FOTBALL 2, NTG IL FOTBALL, HØYBRÅTEN/STOVNER IL 1, VÅLERENGA FOTBALL 1

A04 MANDALSKAMERATENE FK, FANA FOTBALL 1, KFUM-KAMERATENE 2, LILLE TØYEN FK, ROLLAG OG VEGGLI/UVDAL IL

A05 LILLESTRØM SK 1, HALD FK, KFUM-KAMERATENE 1, STAAL IL, LILLESTRØM SK 2

A06 NORDRE FJELL/NEST-SOTRA, RØA IL 1, RISKA FK,

A07 FUNNEFOSS/VORMSUND IL, BREMNES IL, ASKER SK 2, VARD-HAUGESUND SK 1

A08 SKJETTEN SK 1, LUNNER IL, ASKER SK 1, VARD-HAUGESUND SK 2

A09 SØRUMSAND IF, TRYSILALLIANSEN, BÆKKELAGETS SK 1, STRYN TIL

A10 EIDSVOLD TURN, EIDSKOG FOTBALL, ELLINGSRUD IL 1, HØDD IL

A11 FJELLHAMAR FK 1, RINGEBU/FÅVANG FK, HAUGER FK, HASUNDGOT IL

A12 LØRENSKOG IF 1, STJØRDALS-BLINK, GREI SF 1, STRANDA IL

A13 FET IL, SØMNA IL, LANGHUS IL, BJØRGAN UIF

A14 L/F-HØNEFOSS, SURNADAL/SØYA IL, FRIGG OSLO FK 1, RØROS IL

A15 JEVNAKER IF, KLEMETSRUD IL 1, BÆRUM SK 1, RANHEIM IL

A16 HALLINGDAL FK, OSLO ØST FK, ÅRVOLL IL, SVERRESBORG IF

A17 MJØNDALEN IF 1, OPPEGÅRD IL, VÅLERENGA FOTBALL 3, ASKIM FK

A18 SOLBERG SK, NORDSTRAND IF 1, VÅLERENGA FOTBALL 2, NYLENDE IF

GRUPPE B

Klasse B gutter født etter 1/1-84

BOING klassen

B01 1860 MÜNCHEN, L/F-HØNEFOSS, SUNNDAL IL, STEGABERG IL 1, TISTEDALEN TIF

B02 SOLLENTUNA ALLIANS 1, KIRKENES IF, BATNFJORD IL, STEGABERG IL 2, MOSS FK 1

B03 SOLLENTUNA ALLIANS 2, ÅSANE FOTBALL 1, OSLO TAWFIIQ FK, STAVANGER IF, ASPEDAMMEN/PAULSBO

B04 NORTH EAST SC, FANA FOTBALL 1, KJELSÅS IL 1, STAAL IL, HØNEFOSS SK

B05 VICENTE LOPEZ 2, FANA FOTBALL 3, LJAN IF, B05 4 SAUDA IL, VARD-HAUGESUND SK 2

B06 FINSTRØMSKAMRATERNA IF, BJARG IL, NORDSTRAND IF 1, BØLEN IL, VESTNES VARFJELL IL

B07 VATI, BREMNES IL, NESØYA IL 1, JØLSTER IL

B08 SKOVLUNDE IF 1, SKOGSVÅG IL, MANGLERUD/STAR IL 2, SKAVØYPOLL IL, WITTMUND SV, ØYGARD IL 1B09 MANGLERUD/STAR IL 1, TAMBARSKJELVAR/EIKEFJORD, SUNNE IFK

B10 FITJAR IL, BÆRUM SK 1, STRYN TIL

B11 CRUZ AZUL, RUBBESTADNESET IL, VÅLERENGA FOTBALL 1, FLORØ SK

B12 VICENTE LOPEZ 1, BOS TF, LINDEBERGK SK, ASKVOLL/HOLMEDAL IL

B13 MATHARE UNITED, NEST-SOTRA IL, BÆKKELAGETS SK 1, ÅRDALSTANGEN/LÆRDAL IL

B14 LE PERREUX ASF, EIDSVÅG IL HORDALAND, RUSTAD IL 1, EID IL

B15 HÆGEBOSTAD IL, VAKSDAL FK, TVEITA IL, GAULAR IL

B16 VINDBJART FK 2, SKJERGARD IL, ELLINGSRUD IL 2, HØDD IL

B17 VINDBJART FK 1, VENJAR IL, ELLINGSRUD IL 1, SANDE

B18 GJERSTAD IL, FANA FOTBALL 2, HAUKETO IF 1, TJØRVÅG IL

B19 FROLAND IL, HARSTAD IL, HASLE/LØREN IL, SÆBØ IL

B20 SØGNE FK 1, LØDINGEN IL, GREI SF 2, STRANDA IL

B21 START IK 2, MORILD IL, GREI SF 1, RAVN IL

B22 ØYESTAD IF, LEKNES FK, GJELLERÅSEN IF, FISKERSTRAND/MSIL

B23 START IK 1, SORTLAND IL, GRÛNER IL 1, BERGSØY IL

B24 KLØFTA IL 1, LUNNER IL, SVARTSKOG IF, ØRSKOG IL

B25 KLØFTA IL 2, RINGEBU/FÅVANG FK, SKEID 1, KATTEM IL

B26 LILLESTRØM SK 1, VANG FK, ROMMEN SK 2, MELDAL FOTBALL

B27 FUNNEFOSS/VORMSUND IL, VESTRE GRAN IL, ROMMEN SK 1, RINDALS-TROLL IK

B28 RAUMNES & ÅRNES IL 1, KONGSVINGER IL 2, SKI IL FOTBALL, RANHEIM IL

B29 NANNESTAD IL, KONGSVINGE IL 1, KFUM-KAMERATENE 2, OS/NANSEN FGR

B30 SØRUMSAND IF, KJELLMYRA IL, KFUM-KAMERATENE 1, OPPDAL IL

B31 SKJETTEN SK 1, TRYSILALLIANSEN, BØLER IF 1, RØROS IL

B32 NITTEDAL IL 1, ELVERUM FOTBALL, BJØRNDAL IF 1, RENNEBU IL

B33 EIDSVOLD TURN, BRUMUNDDAL IL, ASKER SK 2, NARDO FK

B34 LØVENSTAD FK 1, FAABERG FOTBALL, ASKER SK 1, KRAGERØ IF FOTBALL

B35 LØRENSKOG IF 2, GRUE IL, BÆKKELAGETS SK 3, HEI IL

B36 LØRENSKOG IF 1, FLATANGER/STATLAND, BÆKKELAGETS SK 2, LANGESUND IF

B37 EIDSVOLD IF, NESSEGUTTEN SK, ULLERN IF 1, RJUKAN IL

B38 HAKADAL IL, VERDAL IL, HØYBRÅTEN/STOVNER IL 1, KVITESEID/SELJORD IL

B39 FJELLHAMAR FK 1, RØRA IL, FRIGG OSLO FK 1, SNØGG FOTBALL 3

B40 STRØMMEN IF 1, MOSJØEN IL, HASLUM IL, SNØGG FOTBALL 2

B41 LIUNGEN IF, TJALG IL, LYN SFK 2, SNØGG FOTBALL 1

B42 SKRIM IL, SANDNESSJØEN IL, LYN SFK 1, MÅLSELV/MELLEMBYGD IL

B43 SKIOLD SBK - BUSKERUD, EIDSVÅG IL - NORDMØRE & ROMSDAL, KJELSÅS IL 2, BARDUFOSS OG OMEGN IF

B44 STRØMSGODSET IF, KRISTIANSUND FK 1, URTEHAGEN, TROMSØ IL 1

B45 NORDERHOV UIL, BRYN IL, KLEMETSRUD IL 1, ANDEBU IL

B46 MJØNDALEN IF 1, GOSSEN IL, KOPERVIK IL, NESJAR IF

B47 VESTFOSSEN IF, SURNADAL IL, SVEIO IL, SANDEFJORD BK/RUNAR

B48 GOL IL, SØYA IL, VARD-HAUGESUND SK 1, ÅS IL 1

GRUPPE C

Klasse C gutter født etter 1/1-86

CHEF klassen

C01 SAINT-THIBAULT FC, MJØNDALEN IF 1, NÆRØY, TROSTERUD IL

ÅS IL 3. C02 HARGEISA FC, UVDAL IL, BRØNNØYSUND IL, TRANDUM, MOSS FK 1

C03 SCANAFRICAN CS, SYLLING/SJÅSTAD VESTRE, MOSJØEN IL, SAGENE IF, LANGHUS IL

C04 MAYALAN, SVELVIK IF, SPORT-71 IK, BÆRUM SK 1

C05 SLAWOBORZE POMORZANIN, SPARTA/BRAGERØEN IL, EIDSVÅG IL - NORDMØRE & ROMSDAL, ÅRVOLL IL

C06 LILLERØD IF, ÅDAL IL, MOLDE FK 1, VÅLERENGA FOTBALL 3

C07 POZNANIAK PSP 1, VIKERSUND IF, TRÆFF SK 2, VÅLERENGA FOTBALL 2

C08 GESÂTERS IF, VESTFOSSEN IF, TRÆFF SK 1, VÅLERENGA FOTBALL 1

C09 ESSEX VALLEY ALLSTARS, ÅMOT IF, SMØLA IL, OPPSAL IF 2

C10 SIRVINTA, HØNEFOSS SK, KÅRVÅG/HAVØRN FOTBALL, HOLMEN IF 1

C11 SKOVLUNDE IF 1, HOLEVÆRINGEN IL, SUNNDAL IL, FRIGG OSLO FK 1

C12 RØDOVRE BK, ÅSANE FOTBALL 1, MIDSUND IL, ABILDSØ IL 1

C13 SOUTH AFRICA SFA, BREMNES IL, EKKO/AUREOSEN IL, LYN SFK 1

C14 PEQUENINOS JOCKEY, STRAND-ULV IL, HJELSET-KLEIVE FOTBALL, LJAN IF

C15 FREETOWN VIKINGS FC, ØYGARD IL 1, KVASS/ULVUNGEN FK, KLEMETSRUD IL 2

C16 HÆGEBOSTAD IL, NY-KROHNBORG IL, ÅNDALSNES IF, KLEMETSRUD IL 1

C17 FLEKKERØY IL, ÅSANE FOTBALL 2, DAHLE IL (NORDMØRE & ROMSDAL), KOPERVIK IL

C18 TVEIT IL, HALD FK, KJELSÅS IL 1, TORVASTAD IL

C19 VINDBJART FK 1, ØYGARD IL 2, KJELSÅS IL 2, HAVDUR IL

C20 FROLAND IL, VOSS FK, RØA IL 1, VARD-HAUGESUND SK 2

C21 GIV AKT IL, SKJERGARD IL, KORRIKU 2 KF, VARD-HAUGESUND SK 1

C22 FARSUND IL, FLAKTVEIT IK, OPPSAL IF 1, LURA IL

C23 GREIPSTAD IL, BJARG IL, OPPEGÅRD IL, AVALDSNES IL

C24 NITTEDAL IL 2, FANA FOTBALL 1, NORDSTRAND IF 2, KAUPANGER IL

C25 STRØMMEN IF 1, HARSTAD IL, NORDSTRAND IF 1, SANDANE TIL

C26 LØRENSKOG IF 3, STOKMARKSNES IL, MANGLERUD/STAR IL 1, ÅRDALSTANGEN/LÆRDAL IL

C27 GJERDRUM IL, KABELVÅG IL, KFUM-KAMERATENE 1, SOGNDAL IL

C28 FET IL, LOM IL, BØLER IF 1, MÅLØY IL

C29 RAUMNES & ÅRNES IL 1, BRANE IL, BÆKKELAGETS SK 1, HAREID IL

C30 SKOGBYGDA IF, FAABERG FOTBALL, RUSTAD IL 1, HØDD IL

C31 SKJETTEN SK 1, KAPP IF, FOSSUM IF, HERD SK

C32 SAND IL, EIDSKOG FOTBALL, HAUKETO IF 1, MAUSEIDVÅG OG SOLEVÅG IL

C33 NITTEDAL IL 1, VIND IL, HASLE/LØREN IL, VANYLVSKAMERATANE FK

C34 HOSLE IL, EINA/EINASTRAND FK, GREI SF 1, MALVIK IL

C35 EIDSVOLD TURN, RINGEBU/FÅVANG FK, JUTUL IL, FLATDAL IL

C36 LØVENSTAD FK 1, VARDAL/VARDE, HØYBRÅTEN/STOVNER IL 1, SNØGG FOTBALL 1

C37 LØRENSKOG IF 2, TANGEN IL, HOLMLIA SK 1, NORDKJOSBOTN IL

C38 RÆLINGEN FK 1, BRANDBU IF, READY 1, TROMSØ IL 1

C39 LØRENSKOG IF 1, KONGSVINGER IL 2, HEMING IL 1, TROMSØ IL 2

C40 BORGEN IL 1, KONGSVINGE IL 1, GRÛNER IL 1, HOLMESTRAND IF

C41 BJERKE IL 1, HERNES/SØRSKOGBYGDA, ULLERN IF 1, LARVIK TURN

C42 FJELLHAMAR FK 1, HEIDAL/FAUKSTAD FK, SKEID 2, SANDAR IL

C43 LILLESTRØM SK 1, ØYSTRE SLIDRE/ROGNE FG, SKEID 1, IVRIG IL

C44 KONNERUD IL 1, GJØVIK/LYN SK, ROMMEN SK 1, SKOGSTRAND IL

C45 KRØDSHERAD, GRONG IL, ASKER SK 2, ÅS IL 1

C46 TYRISTUBBEN IF, RØRA IL, ASKER SK 1, ÅS IL 2

GRUPPE D

Klasse D gutter født etter 1/1-87

DIPLOM IS klassen

D01 MATHARE UNITED, NORDERHOV UIL, ØVREVOLL BK 1, HAUGERUD IF, MOSS FK 1.

D02 VANLØSE IF, MJØNDALEN IF 1, VÅLERENGA FOTBALL 3, FRIGG OSLO FK 1, DRØBAK/FROGN IL 1.

D03 OXXO, HAUGFOSS IF, VÅLERENGA FOTBALL 2, ABILDSØ IL 1, KONNERUD IL 1

D04 POZNANIAK PSP 1, GOL IL, VÅLERENGA FOTBALL 1, LJAN IF, SAGENE IF

D05 POZNANIAK PSP 2, ÅSSIDEN IF, READY 2, BØLER IF 1, HOLMEN IF 1

D06 SØGNE FK 1, SKIOLD SBK - BUSKERUD, READY 1, ELLINGSRUD IL 1, SPRINT/JELØY SK 1

D07 START IK 1, DRAMMENS BK, LINDEBERGK SK, HAUKETO IF 1

D08 SØGNE FK 2, JEVNAKER IF, KOLBOTN IL 1, HAUGER FK

D09 START IK 2, L/F-HØNEFOSS, RØA IL 1, GREI SF 1

D10 KURLAND FK, ÅSANE FOTBALL 1, OPPSAL IF 2, JUTUL IL

D11 LILLESTRØM SK 1, FOTLANDSVÅG IL, OPPSAL IF 1, KORSVOLL IL 1

D12 LØRENSKOG IF 3, FANA FOTBALL 1, NESØYA IL 1, LANGHUS IL

D13 HØLAND IL, VIND IL, MANGLERUD/STAR IL 2, KORSVOLL IL 2

D14 LØRENSKOG IF 1, LILLEHAMMER FK, MANGLERUD/STAR IL 1, EGERSUNDS IK

D15 SKJETTEN SK 2, KLEMETSRUD IL 1, RØA IL 2, HAVDUR IL

D16 SKJETTEN SK 1, LYN SFK 1, HEMING IL 2, SKJOLD IL - ROGALAND

D17 SKEDSMO FK, LYN SFK 2, HEMING IL 1, STRIKDSKLEV IL

D18 YTRE RÆLINGEN UIL, BÆRUMS VERK IF 1, GRÛNER IL 1, STORSTEINNES IL

D19 HOSLE IL, BJØRNDAL IF 1, FRISK-ASKER IF 1, HALSEN IF

D20 LØRENSKOG IF 4, ASKER SK 2, SKEID 2, HOLMESTRAND IF

D21 LØVENSTAD FK 1, ASKER SK 1, SKEID 1, TJØME IL

D22 LØRENSKOG IF 2, BÆKKELAGETS SK 2, KFUM-KAMERATENE 2, VEAR IF

D23 HAKADAL IL, BÆKKELAGETS SK 1, KFUM-KAMERATENE 1, NESJAR IF

D24 GJERDRUM IL, RUSTAD IL 1, HØYBRÅTEN/STOVNER IL 1, MOSS FK 2

D25 FJELLHAMAR FK 1, TVEITA IL, HOLMLIA SK 2, AREMARK IF

D26 STRØMMEN IF 1, HØYBRÅTEN/STOVNER IL 2, HOLMLIA SK 1, SPRINT/JELØY SK 2

GRUPPE E

Klasse E gutter født etter 1/1-84

EGMONT klassen

E01 1 KIRKENES IF, FAGERNES IL 1, VESTRE AKERS SKK, LENSVIK IL

E02 LAUKVIK/LAUPSTAD, FAGERNES IL 2, KLEPP IL, TREUNGEN IL

E03 MELBO IL, SØMNA IL, SKJOLDAR IL, VANNØY FK

E04 LEKNES FK, LILLE TØYEN FK, VARTDAL TIL, HOBØL/TOMTER FG

GRUPPE F

Klasse F gutter født etter 1/1-86

FROSTIES klassen

F01 SKJETTEN SK 1, DALE IL 2 (HORDALAND), GREI SF 1, FJELLSTRAND FK, VANNØY FK

F02 SKJETTEN SK 2, BØMLO IL, OSLO DØVES SK, KOLNES IL, HALSEN IF

F03 SKJETTEN SK 3, HARESTUA IL, SIGGERUD IL, HØYANG IL 1, HOBØL/TOMTER FG

F04 SKJETTEN SK 6, ÅSMARKA IL, KOLBOTN IL 5, HØYANG IL 2

F05 SKJETTEN SK 5, BAGN IL, KOLBOTN IL 4, DALSFJORDEN FK

F06 SKJETTEN SK 4, KLEMETSRUD IL 1, KOLBOTN IL 3, VALDER IL

F07 GEITHUS IL, LANGHUS IL, KOLBOTN IL 2, LENSVIK IL

F08 TORPO, BJØRNDAL IF 3, KOLBOTN IL 1, VINJE IL

F09 BERLEVÅG FK, HØYBRÅTEN/STOVNER IL 1, BJØRNDAL IF 2, DYRE VAA IL

F10 DALE IL 1 (HORDALAND), LILLE TØYEN FK, BJØRNDAL IF 1, STORSTEINNES IL

GRUPPE H

klasse H gutter født etter 1/1-88

HONDA klassen

H01 PEQUENINOS JOCKEY, FJELLHAMAR FK 2, NESØYA IL 2, LANGHUS IL, LERVIK IF

H02 SABRA & SHATILA SURVIVORS, LIER IL, H02 3 NESØYA IL 1, ASKER SK 2

H03 GAZA STARS, NORDERHOV UIL, MANGLERUD/STAR IL 2, ASKER SK 1

H04 WESTBANK UTD, MJØNDALEN IF 2, MANGLERUD/STAR IL 1, BÆKKELAGETS SK 2

H05 GAZA FC, MJØNDALEN IF 1, TEISEN IF, BÆKKELAGETS SK 1

H06 TRAUMA IF 1, SÆTRE IF GRAABEIN, SIGGERUD IL, RUSTAD IL 2

H07 TVEIT IL, SIGDAL SK, VESTRE AKERS SKK, RUSTAD IL 1

H08 TRAUMA IF 2, LIUNGEN IF, LYN SFK 3, FRIGG OSLO FK 2

H09 KLØFTA IL 1, SKRIM IL, RØA IL 1, FOSSUM IF

H10 KRÅKSTAD IL, EIKER FK, ROMSÅS IL, ELLINGSRUD IL 1

H11 STRØMMEN IF 1, TYRISTUBBEN IF, OPPSAL IF 2, GREI SF 1

H12 LØRENSKOG IF 3, LUNNER IL, OPPSAL IF 1, BØLER IF 1

H13 KURLAND FK, AUSTVATN FK, READY 2, JARDAR IL

H14 LØRENSKOG IF 6, BRANDVAL IL, READY 1, HØYBRÅTEN/STOVNER IL 1

H15 HURDAL IL, ÅDALSBRUK FK, LAMBERTSETER IF 1, KORSVOLL IL 3

H16 FJELLHAMAR FK 1, JURMALA, HEMING IL 2, KORSVOLL IL 2

H17 GJERDRUM IL, STANGE SK 1, HEMING IL 1, SKJOLD IL - ROGALAND

H18 FENSTAD FK, SKRAUTVÅL IL, GRÛNER IL 2, ÅRDALSTANGEN/LÆRDAL IL

H19 ENEBAKK IF 2, VESTRE GRAN IL, GRÛNER IL 1, TJØRVÅG IL

H20 1 LØVENSTAD FK 2, H20 2 HERNES IL, H20 3 FRISK-ASKER IF 2, H20 4 KLÆBU IF

H21 LØVENSTAD FK 1, AURDAL/LEIRA FK, SAGENE IF, STRIKDSKLEV IL

H22 LØRENSKOG IF 5, KRISTIANSUND FK 1, RØA IL 2, URÆDD FK 2

H23 LØRENSKOG IF 4, KRISTIANSUND FK 3, BÆRUM SK 2, VINJE IL

H24 LØRENSKOG IF 2, MOLDE FK 1, BÆRUM SK 1, EIDANGER IL

H25 LØRENSKOG IF 1, MOLDE FK 2, ÅRVOLL IL, URÆDD FK 1

H26 FREM 31 SK, KRISTIANSUND FK 2, VÅLERENGA FOTBALL 3, HOLMESTRAND IF

H27 RAUMNES & ÅRNES IL 2, KLEMETSRUD IL 1, VÅLERENGA FOTBALL 2, STAG SK 3

H28 RAUMNES & ÅRNES IL 1, LYN SFK 1, VÅLERENGA FOTBALL 1, STAG SK 2

H29 NORDRE EIDSVOLL IL, ABILDSØ IL 2, FRISK-ASKER IF 1, STAG SK 1

H30 NANNESTAD IL, HAUKETO IF 1, ULLERN IF 2, STORE BERGAN IL

H31 VARPE BK, HOLMLIA SK 2, ULLERN IF 1, EIK TØNSBERG 2

H32 SØNDRE HØLAND SK, HOLMLIA SK 1, SKEID 3, EIK TØNSBERG 1

H33 SAND IL, H33 2 HOLMEN IF 2, SKEID 2, HUSØY & FOYNLAND IF

H34 ENEBAKK IF 1, HOLMEN IF 1, SKEID 1, LARKOLLEN IL

H35 HAGA IF, FRIGG OSLO FK 1, ROMMEN SK 2, OSHAUG IL

H36 ULLENSAKER/KISA IL 3, ABILDSØ IL 1, ROMMEN SK 1, MOSS FK 2

H37 ULLENSAKER/KISA IL 2, LYN SFK 2, SNARØEN SK, MYSEN/TRØMBORG

H38 ULLENSAKER/KISA IL 1, KORSVOLL IL 1, KFUM-KAMERATENE 2, MOSS FK 1

H39 FET IL, LILLE TØYEN FK, KFUM-KAMERATENE 1, DRØBAK/FROGN IL 1

H40 DALEN IL, NORDSTRAND IF 2, HUK FK, ERK IF 1, NORDSTRAND IF 1

GRUPPE I

Klasse I gutter født etter 1/1-89

IF klassen

I01 KLØFTA IL 1, LØRENSKOG IF 3, VÅLERENGA FOTBALL 1, SKEID 1, MOSS FK 1

I02 KRÅKSTAD IL, STRØMMEN IF 1, READY 1, SKI IL FOTBALL, DRØBAK/FROGN IL 3

I03 KURLAND FK, LILLESTRØM SK 1, LINDEBERGK SK, KFUM-KAMERATENE 3

I04 LILLESTRØM SK 2, KONNERUD IL 1, HEMING IL 2, KFUM-KAMERATENE 2

I05 STRØMMEN IF 2, KONNERUD IL 2, HEMING IL 1, KFUM-KAMERATENE 1

I06 LØRENSKOG IF 6, NORDERHOV UIL, GRÛNER IL 1, HUK FK

I07 FJELLHAMAR FK 2, MJØNDALEN IF 1, FRISK-ASKER IF 2, BÆRUMS VERK IF 1

I08 GJERDRUM IL, SKOGER IL 2, FRISK-ASKER IF 1, ASKER SK 2

I09 ULLENSAKER/KISA IL 1, SKOGER IL 1, RØA IL 1, ASKER SK 1

I10 LØRENSKOG IF 5, VIKÅSEN IL, ROMSÅS IL, BÆKKELAGETS SK 3

I11 LØRENSKOG IF 4, VIKERSUND IF, OSLO DØVES SK, BÆKKELAGETS SK 2

I12 LØRENSKOG IF 2, GLASSVERKET IF, I12 3 OPPSAL IF 3, BÆKKELAGETS SK 1

I13 LØRENSKOG IF 1, SJÅSTAD/VESTRE LIER IL, OPPSAL IF 2, RUSTAD IL 2

I14 1 BILLINGSTAD IF, I14 2 SVENE IL, I14 3 OPPSAL IF 1, I14 4 RUSTAD IL 1

I15 BORGEN IL 2, TANGEN IL, OPPEGÅRD IL, ELLINGSRUD IL 2

I16 BORGEN IL 1, BÆRUMS VERK IF 3, NORDSTRAND IF 2, ELLINGSRUD IL 1

I17 BJERKE IL 2, KOLL IL 1, NORDSTRAND IF 1, ABILDSØ IL 2

I18 BJERKE IL 1, LILLE TØYEN FK, NESØYA IL 2, HAUKETO IF 2

I19 RÆLINGEN FK 3, LINDERUD IL, NESØYA IL 1, HAUKETO IF 1

I20 RÆLINGEN FK 2, LYN SFK 2, MANGLERUD/STAR IL 2, HASLE/LØREN IL

I21 RÆLINGEN FK 1, ABILDSØ IL 1, MANGLERUD/STAR IL 1, FRIGG OSLO FK 3

I22 RAUMNES & ÅRNES IL 1, I22 2 HAUGERUD IF, I22 3 LYN SFK 4, I22 4 LYN SFK 1

I23 NORDRE EIDSVOLL IL, HOLMEN IF 1, LYN SFK 3, LJAN IF

I24 SETSKOG/RØMSKOG FK, FAGERSTRAND IF, SAGENE IF, LANGHUS IL

I25 YTRE RÆLINGEN UIL, BØLER IF 2, BÆRUM SK 1, KLEMETSRUD IL 1

I26 ENEBAKK IF 1, BØLER IF 1, ÅRVOLL IL, SKJOLD IL - ROGALAND

I27 LEIRSUND IL, FRIGG OSLO FK 2, ØVREVOLL BK 2, ÅFOSS OG OMEGN IL

I28 HAGA IF, JARDAR IL, ØVREVOLL BK 1, URÆDD FK 1

I29 LØVENSTAD FK 2, HØYBRÅTEN OG STOVNER IL 1, VÅLERENGA FOTBALL 4, NUSTAD BK

I30 LØVENSTAD FK 1, HOLMLIA SK 2, VÅLERENGA FOTBALL 3, HOBØL/TOMTER FG

I31 HAKADAL IL, HOLMLIA SK 1, BÆRUMS VERK IF 2, DRØBAK/FROGN IL 1

I32 FJELLHAMAR FK 3, FRIGG OSLO FK 1, ULLERN IF 1, DRØBAK/FROGN IL 2

I33 FJELLHAMAR FK 1, VÅLERENGA FOTBALL 2, SKEID 2, SPRINT/JELØY SK 1

Jente-Klassen

GRUPPE Q

Klasse Q jenter født etter 1/1-81

Q-TIPS klassen

Q01 ENSKEDE IK, VAKSDAL FK, LILLEHAMMER KFK 1, ASKER SK 1, NESJAR IF

Q02 TREVIANS SC, HALD FK, NESSEGUTTEN SK, ABILDSØ IL/MS, ATHENE MOSS FK

Q03 KURLAND FK, TERTNES IL, KOLL IL 1, ELLINGSRUD IL 1, FØRDE IL

Q04 FSK/HVAM, NEST-SOTRA IL, ASKER SK 2, BÆKKELAGETS SK 1, LANGESUND/STATHELLE FK

Q05 SETSKOG/HØLAND F, ØYGARD IL 1, RØA IL , BRYNE FK, KFUM-KAMERATENE 1

Q06 SKJETTEN SK 1, SKJERGARD IL, VÅLERENGA FOTBALL 2, RISKA FK, FANA FOTBALL 1

Q07 L/F-HØNEFOSS, HADELAND KFK, VÅLERENGA FOTBALL 1, NEDSTRAND IL

Q08 HURINGEN IF, HEIDAL/FAUKSTAD FK, KOLBOTN IL 1, TRONDHEIMS-ØRN SK

GRUPPE S

Klasse S jenter født etter 1/1-86

STRATOS klassen

S01 PUOTINKYLÄ N VALTTI, VIKERSUND IF, EINA/EINASTRAND FK, VÅLERENGA FOTBALL 1, ROLVSØY IF

S02 FORTUNA HJØRRING 1, VESTFOSSEN IF, VERDAL IL, KOLBOTN IL 1, KONGSVINGE IL 1

S03 FORTUNA HJØRRING 2, HURINGEN IF, TJALG IL, SKEID 1, SLETTAELVA SK

S04 VÅMBS IF, KALANDSEID IL, KÅRVÅG/HAVØRN FOTBALL, HAUGAR SK, LIUNGEN IF

S05 ZIMBABWE SFA, SELBJØRN IL, VESTNES VARFJELL IL, ÅRDALSTANGEN/LÆRDAL IL, ØVREVOLL BK 1

S06 SKOVLUNDE IF 1, VESTSIDEN-ASKØY IL, KOLL IL 1, ØRSKOG IL

S07 ESPOON PALLOSEURA, HALD FK, GREI SF 1, BERGSØY IL

S08 MATHARE UNITED, SKJERGARD IL, ASKER SK 1, SVERRESBORG IF

S09 DESERT WIND, BREMNES IL, ABILDSØ IL/MS, RANHEIM IL

S10 KURLAND FK, FANA FOTBALL 1, KFUM-KAMERATENE 1, OTHILIENBORG IL

S11 LILLESTRØM SK 1, HADELAND KFK, HEMING IL 1, SKARPHEDIN IL

S12 RAUMNES & ÅRNES IL 1, TANGEN IL, RØA IL 1, VINJE IL

S13 LØRENSKOG IF 1, NORDSINNI SK, STABÆK FOTBALL, KVALØYSLETTA IL

GRUPPE T

Klasse T jenter født etter 1/1-87

THORN klassen T01 RIO GRANDE SALSA, FET IL, ØYGARD IL 1, ASKER SK 1, HOLMLIA SK 1

T02 VÅMBS IF, RÆLINGEN FK 1, KJELSÅS IL 1, KFUM-KAMERATENE 1, GREI SF 1

T03 SKOVLUNDE IF 1, LØRENSKOG IF 1, RØA IL 1, MANGLERUD/STAR IL 1.

T04 TEMPE SC, NITTEDAL IL 1, KOLBOTN IL 1, KOLL IL 1

GRUPPE U

Klasse U jenter født etter 1/1-84

UMBRO klassen

U01 FEIRING IL, KABELVÅG IL, BÆKKELAGETS SK 1, STAAL IL,

U02 BORGEN IL 1, LESJA/LESJASKOG IL, NORDSTRAND IF 1, KLEPP IL.

U03 SKJETTEN SK 1, SLIDRE/RØN FK, SAGENE IF, HØDD IL

U04 TORPO, KLEMETSRUD IL 1, HEMING IL 1, HOLMESTRAND IF

U05 ØYGARD IL 1, 2 FRIGG OSLO FK 1, ABILDSØ IL/MS, SPORTY IL

U06 GNEIST HJELLESTAD, HAUGERUD IF, HESKESTAD IL, SOON IF

GRUPPE V

Klasse V jenter født etter 1/1-86

V01 HÆGEBOSTAD IL, ÅMOT IF, SPORT-71 IK, BÆKKELAGETS SK 2

V02 FROLAND IL, DRAFN SBK, EIDSVÅG IL - NORDMØRE & ROMSDAL, BÆKKELAGETS SK 1 V03

TVEIT IL, JONDAL IL, VESTNES VARFJELL IL, HØYBRÅTEN OG STOVNER IL 1

V04 FUNNEFOSS/VORMSUND IL, BØMLO IL, KLEMETSRUD IL 1, LJAN IF

V05 GJERDRUM IL, LESJA/LESJASKOG IL, JARDAR IL, FRIGG OSLO FK 1

V06 ULLENSAKER/KISA IL 1, REINSVOLL IF, OPPSAL IF 1, KOPERVIK IL

V07 LØRENSKOG IF 1, HADELAND KFK, SAGENE IF, MADLA IL

V08 LØVENSTAD FK 1, LUNNER IL, BÆRUM SK 1, VOLL IL

V09 SKJETTEN SK 1, LOM IL, LAMBERTSETER IF 2, HØYANG IL 1

V10 SKJETTEN SK 2, BAGN IL, LAMBERTSETER IF 1, HØDD IL

V11 EIDSVOLD TURN, RINGEBU/FÅVANG FK, KOLBOTN IL 2, LEPSØY IL

V12 BORGEN IL 1, SLIDRE/RØN FK, KOLBOTN IL 1, HELLE IF

V13 FET IL, VESTRE GRAN IL, SKEID 1, TJØLLING IF

V14 KONNERUD IL 1, RØRA IL, KFUM-KAMERATENE 1, OSHAUG IL

GRUPPE X

Klasse X jenter født etter 1/1-88

XEROX klassen

X01 GAZA GIRLS, RAUMNES & ÅRNES IL 1, RØA IL 1, SKI IL FOTBALL, KVIK HALDEN FK

X02 TVEIT IL, VIKÅSEN IL, ØVREVOLL BK 2, NESØYA IL 1

X03 KURLAND FK, STANGE SK 1, ØVREVOLL BK 1, MANGLERUD/STAR IL 1

X04 FJELLHAMAR FK 1, SØNDRE LAND IL, VÅLERENGA FOTBALL 1, KFUM-KAMERATENE 2

X05 HAUERSETER SK, SKÅLA IL, HEMING IL 2, BÆRUMS VERK IF 1

X06 ABILDSØ IL 2, KOLL IL 1, HEMING IL 1, BÆKKELAGETS SK 1

X07 LØRENSKOG IF 1, ABILDSØ IL 1, X07 3 FRISK-ASKER IF 1, X07 4 BJERKE IL 1

X08 LØVENSTAD FK 1, X08 2 RUSTAD IL 1, SKEID 2, HOLMLIA SK 1

X09 SAND IL, KFUM-KAMERATENE 1, SKEID 1, FRIGG OSLO FK 1

GRUPPE Y

Klasse Y jenter født etter 1/1-89

Y01 FJELLHAMAR FK 1, RÆLINGEN FK 1, RØA IL 1, HEMING IL 1, ABILDSØ IL 1

Y02 FJELLHAMAR FK 2, KOLL IL 1, NORDSTRAND IF 2, SKEID 1, FRIGG OSLO FK 1

Y03 LØRENSKOG IF 1, KOLL IL 2, NORDSTRAND IF 1, KFUM-KAMERATENE 1, DRØBAK/FROGN IL 1

Y04 BJERKE IL 1, KORSVOLL IL 1, VÅLERENGA FOTBALL 1, RUSTAD IL 1

Y05 LØRENSKOG IF 2, SKEID 2, HEMING IL 2, LANGHUS IL

GRUPPE Z

Klasse Z sammensatt gruppe

Z01 LILLESTRØM SK 1, RØA IL 1, LARVIK TURN