OL i Nagano

NRK1

03.00-05.00

Åpningsseremoni

12.00-14.00

Åpningsseremoni i reprise

20.00-21.00

OG LIGNENDE-studio

TV2

08.00-10.35

God morgen, Nagano!

15.00-15.45

God ettermiddag, Nagano!

18.00-18.30

God kveld, Nagano!

18.45-19.15

Magasinet

NRK1

00.00-12.30

OL-studio

00.00

Utdrag fra åpningsseremonien

01.00

15 km klassisk kvinner

02.15

Utfor menn

07.00

5000 m skøyter menn

21.00-22.00

OL-studio

TV2

08.00-11.00

God Morgen, Nagano!

11.00-12.00

Premieutdeling

17.00-18.30

God kveld, Nagano!

NRK1

00.45-12.30

OL-studio

01.00

30 km klassisk stil menn

02.15

Kombinasjonsutfor menn

05.00

15 km skiskyting kvinner

08.30

500 m skøyter menn 1. løp

19.35-21.00

OL-studio

TV2

06.00-11.00

God morgen, Nagano!

11.00-12.00

Premieutdeling

17.00-18.30

God kveld, Nagano!

NRK1

00.45-04.00

OL-studio

01.00

5 km klassisk kvinner

02.15

Super-g kvinner

08.15-12.30

OL-studio

08.30

500 m skøyter menn 2. løp

19.35-21.00

OL-studio

TV2

06.00-11.00

God Morgen, Nagano!

11.00-12.00

Premieutdeling

17.00-18.30

God kveld, Nagano!

NRK1

01.15-13.15

OL-studio

01.30 og 03.00

Hopp normalbakke

01.30 og 04.30

Kombinasjonsslalåm menn

05.00

20 km skiskyting menn

07.00

3000 m skøyter kvinner

19.35-21.00

OL-studio

TV2

06.00-11.00

God Morgen, Nagano!

11.00-12.00

Premieutdeling

17.00-18.30

God kveld, Nagano!

NRK1

00.45-13.15

OL-studio

01.00

10 km klassisk menn

01.30 og 05.30

Snøbrett halfpipe menn og kvinner

04.00

10 km jaktstart kvinner

07.00

1500 m skøyter menn

19.35-21.00

OL-studio

TV2

06.00-11.00

God Morgen, Nagano!

11.00-12.00

Premieutdeling

17.00-18.30

God kveld, Nagano!

NRK1

01.15-04.30

OL-studio

01.30

Kombinert hopprenn

02.15

Super-g menn

06.30-13.15

OL-studio

06.45

Ishockey USA-Sverige

08.30

500 m skøyter kvinner 1. løp

10.45

Ishockey Canada-Kval.lag

19.35-21.00

OL-studio

TV2

06.00-11.00

God Morgen, Nagano!

11.00-12.00

Premieutdeling

17.00-18.30

God kveld, Nagano!

NRK1

00.45-13.15

OL-studio

01.00

15 km jaktstart menn

02.15

Utfor kvinner

05.00

15 km kombinert langrenn

08.30

500 m skøyter kvinner 2. løp

06.45

Ishockey USA-kval.lag

10.45

Ishockey Sverige-Canada

20.00-21.00

OL-studio

TV2

08.00-11.00

God Morgen, Nagano!

11.00-12.00

Premieutdeling

15.00-15.45

God ettermiddag, Nagano!

18.00-18.30

God kveld, Nagano!

18.45-19.15

Magasinet

NRK1

01.15-13.15

OL-studio

01.30 og 02.45

Hopp storbakke

02.15

Kombinasjonsutfor kvinner

05.00

7,5 km skiskyting kvinner

05.45

Ishockey Russland-Finland

07.00

1000 m skøyter menn

10.45

Ishockey Tsjekkia-Kval.lag

21.00-22.00

OL-studio

TV2

08.00-11.00

God Morgen, Nagano!

11.00-12.00

Premieutdeling

17.00-18.30

God kveld, Nagano!

NRK1

02.00-13.15

OL-studio

02.15

4x5 km stafett kvinner

02.15

Fristil hoppkval.

05.45

Ishockey Canada-USA

07.00

1500 m skøyter kvinner

10.45

Ishockey Tsjekkia-Russland

19.35-21.00

OL-studio

TV2

06.00-11.00

God Morgen, Nagano!

11.00-12.00

Premieutdeling

17.00-18.30

God kveld, Nagano!

NRK1

01.15-13.00

OL-studio

01.00 og 03.00

Lagkonkurranse hopp

01.30 og 05.00

Kombinasjonsslalåm kvinner

05.00

10 km skiskyting menn

07.00

10 000 m skøyter menn

10.00

Ishockeyfinale, kvinner

19.35-21

OL-studio

TV2

06.00-11.00

God Morgen, Nagano!

11.00-12.00

Premieutdeling

17.00-18.30

God kveld, Nagano!

NRK1

01.15-13.15

OL-studio

01.30 og 05.30

Lørdag 7. Februar

Søndag 8. februar

Mandag 9. februar

Tirsdag 10. februar

Onsdag 11. februar

Torsdag 12. februar

Fredag 13. februar

Lørdag 14. februar

Søndag 15. februar

Mandag 16. februar

Tirsdag 17. februar

 

Onsdag 18. februar