Vi bryr oss om ditt personvern

Dagbladet er en del av Aller Media, som er ansvarlig for dine data. Vi bruker dataene til å forbedre og tilpasse tjenestene, tilbudene og annonsene våre.

Les mer

Sport

Mer
Min side Logg ut

OL-programmet

OL-programmet dag for dag:

Hei, denne artikkelen er over ett år gammel og kan innholde utdatert informasjon

8. februar:

Hopp, kvalik K90 (1700)

Åpningsseremoni (0300)

9. februar:

Kulekjøring kvinner, kvalik og finale (1600)

Langrenn (1600): 15 km kvinner og 30 km menn, fri teknikk

Kombinert, hopp (1600)

Skøyter, 5000 m menn (2000)

Ishockey, menn: Hviterussland - Ukraina (2200), Slovakia - Tyskland (0000), Østerrike - Latvia (0300), Sveits - Frankrike (0500)

Kunstløp, kortprogram par (0430)

10. februar:

Hopp K90 (1630)

Kombinert, langrenn 15 km (1700)

Utfor, menn (1800)

Snowboard, halfpipe kvinner (1800)

Skøyter, 3000 m kvinner (2100)

Aking, single menn (0000)

Ishockey, menn: Østerrike - Tyskland (0000), Latvia - Slovakia (0300)

11. februar:

Curling, menn 1. runde (1700)

Aking, single menn (1700)

Utfor, kvinner (1800)

Snowboard, halfpipe menn (1800)

Ishockey, kvinner: Canada - Kazakhstan (1900)

Skiskyting (1900): 15 km kvinner og 20 km menn.

Skøyter, 500 m menn (1900)

Ishockey, kvinner: Sverige - Russland (2200)

Curling, kvinner 1. runde(2200)

Ishockey, menn: Ukraina - Sveits (0000), Hviterussland - Frankrike (0300)

Kunstløp, friprogram par (0245)

Curling, menn 2. runde (0300)

12. februar:

Hopp, kvalik K120 (1630)

Curling, kvinner 2. runde (1700)

Kulekjøring menn, kvalik og finale (1700)

Langrenn (1700): 10 km kvinner og 15 km menn, klassisk

Ishockey, kvinner: USA - Tyskland (1900), Finland - Kina (2200).

Skøyter, 500 m menn (2100)

Curling, menn 3. runde (2200)

Aking, kvinner single (0000)

Ishockey, menn: Slovakia - Østerrike (0000), Tyskland - Latvia (0300).

Kunstløp, kortprogram menn (0115)

Curling, kvinner 3. runde (0300)

13. februar:

Hopp, K120 (0830)

Curling, menn 4. runde (1700)

Kombinasjon menn, slalåm/utfor (1800)

Skiskyting (1900): 10 km menn og 7,5 km kvinner

Ishockey, kvinner: Russland - Canada (1900), Sverige - Kazakhstan (2200).

Curling, kvinner 4. runde (2200)

Aking, kvinner single (0000)

Ishockey, menn: Sveits - Hviterussland (0000), Frankrike - Ukraina (0300)

Skøyter, 500 m kvinner (0100)

Kortbane, 1500 m kvinner (0200)

Kortbane, innledende 1000 m menn og 5000 m stafett

Curling, menn 5. runde (0300)

14. februar:

Curling, kvinner 5. runde (1700)

Langrenn (1700): Jaktstart menn 10 km klassisk og 10 km fristil

Kombinert lag, hopp (1630)

Snowboard, kvalik. parallellslalåm menn og kvinner (1800)

Kombinasjon kvinner, slalåm/utfor (1800)

Ishockey, kvinner: Finland - Tyskland (1900), Kina - USA (0000)

Curling, menn 6. runde (2200)

Ishockey, menn: Kvalikkamper: A3 - B3 (2300), A2 - B2 (1600), A4 - B4 (1700)

Skøyter, 500 m kvinner (0100)

Kunstløp, friprogram menn (0145)

Curling, kvinner 6. runde

15. februar:

Aking, dobbel (1700)

Curling, menn 7. runde (1700)

Langrenn (1700): Jaktstart kvinner 5 km klassisk og 5 km fristil

Kombinert lag, langrenn

Snowboard, finale parallellslalåm menn og kvinner (1800)

Ishockey, menn (finalerunde): Russland - x (1900), Canada - Sverige (0000), Tsjekkia - x (0300), Finland - USA (0445)

Ishockey, kvinner: Kasakhstan - Russland (2200)

Curling, kvinner 7. runde (2200)

Kunstløp (2345)

Curling, menn 8. runde (0300)

16. februar:

Curling, kvinner 8. runde (1700)

Super G, menn (1800)

Skiskyting (1700): Jaktstart kvinner (10 km) og menn (12,5 km)

Freestyle hopp, kvalik kvinner og menn (1800)

Ishockey, kvinner: USA - Finland (1900), Tyskland - Kina (2200), Canada - Sverige (0300)

Skøyter, 1000 m menn (2100)

Curling, menn 9. runde (2200)

Bob, toer mann (2300)

Ishockey, menn (finalerunde): Finland - x (0045), USA - Russland (0530)

Kortbane (0200): 500 m og 3000 m stafett kvinner, 1000 m menn.

Curling, kvinner 9. runde (0300)

17. februar:

Langrenn (1700): Stafett 4x10 km menn

Curling, menn 10. runde (1700)

Super G, kvinner (1800)

Ishockey, kvinner (kvalikrunde): A3 - B4 (2200), B3 - A4 (0500)

Curling, kvinner 10. runde (2200)

Bob, toer menn (2300)

Ishockey, menn (finalerunde): Sverige - Tsjekkia (0000), Canada - x (0300)

Skøyter, 1000 m kvinner (0115)

Kunstløp (0130)

Curling, menn 11. runde (0300)

18. februar:

Hopp, lag (1630)

Curling, kvinner 11. runde (1700)

Ishockey, menn (finalerunde): x - USA (1900), Russland - Finland (2130), Tsjekkia - Canada (0000), x - Sverige (0300)

Skiskyting (1930): Stafett 4x7,5 km kvinner

Freestyle, hopp finale kvinner (2000)

Curling, menn 12. runde (2200)

Kunstløp (0115)

Curling, kvinner 12. runde (0300)

19. februar:

Langrenn (1700): Sprint kvinner og menn

Ishockey, kvinner: Semifinaler (1800 og 0030), kamp om 5. plass (0300)

Freestyle hopp, menn (2000)

Skøyter, 1500 m menn (2100)

Bob, toer kvinner (2230)

Kunstløp (0115)

20. februar:

Skeleton, menn og kvinner (1700)

Curling semifinaler, kvinner (1700) og menn (2200)

Slalåm, kvinner (1800)

Skiskyting, stafett 4x7,5 km menn (1900)

Ishockey menn, kvartfinaler: C1 - D4 (1900), D2 - C3 (2130), C2 - D3 (0000), D1 - C4 (0415)

Skøyter, 1500 m kvinner (2100)

Kortbane (2200): 1500 m menn og 3000 m stafett og 1000 m kvinner

21. februar:

Curling, kvinner: Bronsefinale (1700), finale (2200)

Storslalåm, menn (1800)

Kombinert sprint, hopp (1830)

Ishockey, kvinner: Bronsefinale (2000), finale (2300)

Langrenn: 4x5 km stafett (2030)

Kunstløp, friprogram kvinner (0145)

22. februar:

Curling, menn: Bronsefinale (1700), finale (2230)

Kombinert sprint, langrenn (1800)

Storslalåm, kvinner (1800)

Ishockey, menn: Semifinaler (2000 og 0015)

Skøyter, 10000 m menn (2000)

Bob, firer menn (2330)

Kunstløp, oppvisning kvinner og menn (0245)

23. februar:

Langrenn, 50 km klassisk menn (1730)

Slalåm, menn (1800)

Ishockey menn, bronsefinale (2015)

Skøyter, 5000 m kvinner (2100)

Bob, firer menn (2230)

Kortbane (0200): 500 m og 5000 m stafett menn og 1000 m kvinner

24. februar:

Langrenn, 30 km klassisk kvinner (1730)

Ishockey menn, finale (2100)

Avslutningsseremoni (0200)

Hele Norges coronakart