RBK mot Tynset i første NM-runde

Se hvem ditt lag skal møte i cupen.

(Dagbladet.no): Norges fotballforbund har satt opp første runde i fotball-NM for menn.

Slik spilles kampene (lagene fra Tippeligaen er uthevet):

12/5 kl 18:00 Kvik Halden - Moss

12/5 kl 18:00 Borgar - Sarpsborg Sparta

10/5 kl 18:00 Østsiden - Pors Grenland

12/5 kl 18:00 Mysen - Fredrikstad

10/5 kl 18:00 Drøbak Frogn - Korsvoll

12/5 kl 18:00 KFUM Oslo - Kjelsås

ÅPNER MOT SANDAR: Fjorårets cupmester Lillestrøm spiller første cupkamp mot Sandar i Sandefjord. Foto: Cornelius Poppe
ÅPNER MOT SANDAR: Fjorårets cupmester Lillestrøm spiller første cupkamp mot Sandar i Sandefjord. Foto: Cornelius Poppe Vis mer

12/5 kl 18:00 Bøler -Sprint Jeløy

10/5 kl 18:00 Groruddalen - Manglerud Star

12/5 kl 18:00 Grorud - Follo

12/5 kl 18:00 Frigg - Notodden

12/5 kl 18:00 Ullern - Hønefoss

12/5 kl 18:00 Øvrevoll/Hosle - Strømsgodset

12/5 kl 18:00 Vollen - Skeid

10/5 kl 18:00 Lørenskog - Skjetten

RBK mot Tynset i første NM-runde

10/5 kl 18:00 Ull/Kisa - Strømmen

12/5 kl 18:00 Sander - HamKam

12/5 kl 18:00 Brumunddal - Eidsvold Turn

12/5 kl 18:00 FF Lillehammer - Nybergsund Trysil

12/5 kl 18:00 Gjøvik Lyn - Kongsvinger

12/5 kl 18:00 Toten - Valdres FK

12/5 kl 18:00 Solberg - Raufoss

10/5 kl 18:00 Mjøndalen - Asker

12/5 kl 18:00 Vestfossen - Stabæk

12/5 kl 18:00 Kongsberg - Sandefjord

10/5 kl 18:00 Ørn Horten - Vålerenga

Artikkelen fortsetter under annonsen

10/5 kl 18:00 FK Tønsberg - Modum

12/5 kl 18:00 Sandar - Lillestrøm

12/5 kl 18:00 Fram Larvik - Bærum

12/5 kl 18:00 Skarphedin - Odd Grenland

12/5 kl 18:00 Trauma - Vindbjart

12/5 kl 18:00 FK Arendal - Fløy

12/5 kl 18:00 Søgne - IK Start

10/5 kl 18:00 Mandalskameratene - Vard Haugesund

12/5 kl 18:00 Vidar - Viking

10/5 kl 18:00 Stavanger - Randaberg

12/5 kl 18:00 Nord - Bryne

12/5 kl 18:00 Åkra - Sandnes Ulf

12/5 kl 18:00 Kopervik - Ålgård

12/5 kl 18:00 Stord - FK Haugesund

12/5 kl 18:00 Follesse - Åsane

12/5 kl 18:00 Loddefjord - Brann

10/5 kl 18:00 Fana - Fyllingen

12/5 kl 18:00 Austevoll - Nest Sotra

12/5 kl 18:00 Sandviken - Os

12/5 kl 18:00 Voss - Løv Ham

12/5 kl 18:00 Førde - Aalesund

12/5 kl 18:00 Tornado Måløy - Sogndal

12/5 kl 18:00 Langevåg - Skarbøvik

12/5 kl 18:00 Valder - Hødd

10/5 kl 18.00 Elnesvågen/O - Molde

12/5 kl 18:00 Averøykam. - Kristiansund

12/5 kl 18:00 Tynset - Rosenborg

10/5 kl 18:00 Strindheim - Steinkjer

12/5 kl 18:00 Nardo - KIL/Hemne

12/5 kl 18:00 NTNUI - Byåsen

12/5 kl 18:00 Charlottenlund - Ranheim

12/5 kl 18:00 Namsos - Levanger

12/5 kl 18:00 Stålkameratene - Mo IL

12/5 kl 18:00 Harstad - FC Lyn Oslo

12/5 kl 18:00 Mjølner - Bodø/Glimt

10/5 kl 18:00 Tromsdalen - FK Lofoten

12/5 kl 18:00 FK Senja - Skarp

12/5 kl 18:00 Skjervøy - Tromsø

12/5 kl 18:00 Bossekop - Alta